Prisijungti
Slapyvardis:

Slaptažodis:


   Pamiršai slaptažodį?
   Registruokis čia!


Patalpos

text
Parduodamos įvaraus dydžio patalpos Klaipėdoje

Parduodamos įvaraus dydžio patalpos. Galime pasiūlyti pagal jūsų reikiamą poreikį patalpų dydį (nuo 7,5 iki 300kv/m). Pastatas yra šalia didelio srauto transporto priemonių pasižyminčios sankryžos: Minijos, Sausio 15-osios ir Galinio Pylimo, Pilies gatvių. Objektas įsikūręs tarp dviejų greitai pasiekiamų perkėlų (5 min. mašina ar viešuoju transportu), patogus priėjimas prie viešojo transporto, didelė ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, tad prie patalpų patogiai privažiuos darbuotojai, klientai ar tiekėjai su prekių iškrovimu. Pastatas su dideliais langais sukuria atviras erdves tiek viduje, tiek išorėje. Malonią aplinką ir jaukumą suteikia netoli įsikūręs nedidelis parkelis. Kvadrato kaina - 2000 eurų.
Paskutinis pasiūlymas: 175000 Eur        Aukciono pabaiga: 2022-02-06 18:22


text
Patalpos Klaipėdos senamiestyje

Svarbioje Klaipėdos miesto istorijos, kultūros bei paveldo dalyje parduodamos 183.27 kv/m. patalpos. Objektas strategiškai patrauklioje miesto senamiesčio dalyje, greta senojo miesto turgaus. Šalia, Jūsų patogumui, didelė automobilių stovėjimo aikštelė. Taip pat puikus susisiekimas viešuoju transportu. Pastatai galima pirkti kartu, arba įsigyti atskirai. Svarbu paminėti, kad šalia esančiame žemės sklype galima išplėsti pastatų esamą plotą.
Paskutinis pasiūlymas: 498000 Eur        Aukciono pabaiga: 2022-02-06 18:22


text
Autoserviso verslas Naujojoje Akmeneje

Parduodamas autoserviso verslas Naujojoje Akmeneje. Patogi ir žinoma vieta miesto teritorijoje. Du keltuvai, atskira patalpa su duobe, ofisas.
Paskutinis pasiūlymas: 53000 Eur        Aukciono pabaiga: 2022-02-06 18:22


text
Patalpos Kauno centre

Parduodamos patalpos Kauno centre. Patalpos yra per du aukštus. Padarytas remontas: sudėti nauji plastikiniai langai, išvedžiota elektra, išvedžiotas naujai vandentiekis, abejuose aukštuose išlietos betonines grindys, ištinkuotos ir išdažytos sienos. Priklauso 22m2 rūsys, kuris turi atskirą patekimą iš kiemo pusės, galima naudoti sandėliavimui ar kitai įvairiai veiklai. Įėjimas iš Laisves Alėjos. Prie patalpų priklauso ir žemes sklypas - 7 arai. (dalis vidinio kiemelio ir dalis automobilių aikštelės, yra vietos 6/8 automobiliam. Sklypas yra nuosavas. Patalpų kaimynai LRT televizija ir VDU universitetas.
Paskutinis pasiūlymas: 494000 Eur        Aukciono pabaiga: 2022-02-06 18:22