Prisijungti
Slapyvardis:

Slaptažodis:


   Pamiršai slaptažodį?
   Registruokis čia!


Namai

text
Namas Kaišiadorių r. Dovainonių k. Ramunių g.

Dirbu Jums! Skambinkite ir savaitgaliais.
Paskutinis pasiūlymas: 120000 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-02-17 11:18


text
Sodyba Plungės r. Stanelių k. Švyturio g.

Parduodamas 45 arų sklypas kartu su moduliniu 52 m/2 namuku. Sklypo paskirtis šiuo metu yra žemės ūkio, tačiau sklypas yra numatytoje namų valdos teritorijoje, todėl paskirtį galima keisti į namų valdos ir galima skaidyti į tris sklypus. Atsiradus potencialiam klientui, galime aptarti sklypo paskirties keitimo procesą, nes sklypas yra patrauklioje vietoje, tinkančioje kaimo turizmo sodybai ar pan. Komunikacijos yra arti sklypo, vandenį ir elektrą iki sklypo reikia atsivesti. Sklypą ir vandens tvenkinį skiria keli metrai valstybinės apsauginės ribos, kuriais galima naudotis, juos prižiūrint. Modulinis namukas yra pastatytas apdirbant du jūrinius konteinerius ir juos sujungus. Namuko statybai buvo naudojamos medžiagos ir izoliacinio sluoksnio storiai atitinkantys A+ klasės reikalavimus (eko vata - šlapiu būdu + sumontuota parock akmens vata. Suplanuoti du miegamieji, svetainė sujungta su virtuve, vonios kambarys, tambūras.
Paskutinis pasiūlymas: 57000 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-02-06 10:28


text
Namo dalys Palangoje Kęstučio g.

Parduodamos namo dalys Palangoje, Kęstučio g. 4, (ribojasi su Grafų Tiškevičių alėja) (30m² antras aukštas ir 13m² pirmas-apvestas raudonai). Viso ~43m² Yra terasa, apie 40m², kiemas 73m². Suremontavus/Įrengus šiuos 43m² parduodant 1kv.m² kaina galėtų būti apie 6000-8000 eurų. Dirbu Jums! Skambinkite ir savaitgaliais!
Paskutinis pasiūlymas: 135000 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-02-06 10:28


text
Namas Telšių r. Tryškių mstl.

Telšių rajone parduodamas naujai renovuotas gyvenamasis namas su lauko pastatu, dvejais garažais ir įstiklinta veranda. Svetainėje ir virtuvėje šildymas yra geoterminis, kituose kambariuose naudojami radiatoriai. Namas prijungtas prie miesto kanalizacijos ir centrinio vandentiekio. Teritorija aptverta, šalia vartų yra dujų įvadas. 300 m/2 kiemo yra išklota trinkelėmis. Netoli namo yra vaikų darželis, gimnazija, gydymo įstaiga ir parduotuvės. Naujai renovuota įvažiavimo gatvė. Dirbu Jums! Skambinkite ir savaitgaliais!
Paskutinis pasiūlymas: 86000 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-02-06 10:28


text
Namas Klaipėdos r. Vaitelių k.

Klaipėdos rajone Vaitelių kaime parduodamas jaukus namas miško apsuptyje. Gyvenamasis namas su tvarkingu 20 a. sklypu, bei rąstine pirtimi 19 km nuo Klaipėdos centro, 8 km nuo Gargždų ir 4 km nuo Minijos upės. Autobuso stotelė 500 m. Parduotuvės 900 m. spinduliu, kurios veikia visus metus. Namas pilnai įrengtas 168 m/2 su granuliniu šildymu, bei vandens gręžiniu aprūpinančiu namą. Pristatyta įstiklinta 18 m/2 terasa. Pirmame aukšte yra virtuvė, svetainė, tualetas su boilerine, dušas. Iš kolidoriaus yra įėjimas į garažą, kuriame telpa viena mašina. Antrame aukšte yra 3 kambariai, holas, vonios kambarys. Teritorijoje pastatyta 78 m/2 dviejų aukštų rąstinė pirtis su ūkiniu kambariuku. Pirmame aukšte apie 10 m/2 rusiška pirtis, dušas bei poilsio zona. Antrame didelis kambarys. Teritorijoja yra aptverta, joje yra iškastas prūdas, 3 šiltnamiai, dalis teritorijos yra naudojama daržui, kita apsodinta veja ir išklota trinkelėmis. Sklypas yra kampinis, pirmas važiuojant iš Jokubavos. Įvažiavimas yra išklotas trinkelėmis. Baldai, bei buitinė technika yra paliekami. Dirbu Jums! Skambinkite ir savaitgaliais.
Paskutinis pasiūlymas: 243000 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-02-06 10:28


text
Namas Kėdainiuose Janušavos g.

Pusrūsyje yra katilinė, vandens filtras, dvi įrengtos patalpos, patalpa sandėliavimui, patalpa poilsiui su teniso stalu. Patalpa išklota plytelėmis. Pirmame aukšte yra holas, vonios kambarys, darbo kambarys, virtuvė, svetainė. Virtuvė, bei vonia yra išklotos plytelėmis, o svetainėje ir darbo kambaryje – ąžuolinės grindys. Antrame aukšte yra trys miegamieji, atskira vonia, tualetas, skalbinių patalpa. Miegamuosiuose ąžuolinės grindys, o vonioje ir tualete – plytelės. Prie namo paruošta 36 kv/m vieta terasai, gražiai apželdintas sklypas.
Paskutinis pasiūlymas: 230000 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-02-06 10:28


text
Namas Tauragėje K. Donelaičio g.

Parduodamas namas Tauragės miesto centre K. Donelaičio gatvėje. Namas mūrinis, dviejų aukštų, turi du atskirus įėjimus į abu aukštus: pirmajame aukšte vonia, virtuvė, du kambariai ir svetainė, antajame aukšte erdvus bendras plotas, vonia, du miegamieji, ir virtuvė. Šalia namo yra du garažai vienas iš jų su duobe ir rūsiu. Namas ramioje vietoje, teritorijoje yra kiemelis, kuris nesiriboja su kaimynais. Per šią gatvę nutiesta dujų trasa taigi yra galimybė prisijungti prie dujinio šildymo.
Paskutinis pasiūlymas: 105000 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-02-06 10:28


text
Parduodamas erdvus 122kv/m namas su 15 arų sklypu

Parduodamas erdvus 122kv/m namas su 15 arų sklypu. Sklypas gatvelėje paskutinis ir kampinis. Vieta labai rami, draugiški kaimynai. Namas pilnai įrengtas, parduodamas su visais baldais ir buitine technika. Trys miegamieji kambariai, erdvi svetainė su virtuve (apie 50kv/m) didelė terasa 30kv/m. Yra stoginė automobiliui 24kv/m. Galima sumontuoti garažo vartus. Paruoštas pagrindas trinkelėms, sudėti borteliai. Signalizacija, priešgaisrinė sistema, išvedžioti laidai stebėjimo kameroms, fasado apšvietimas, Geoterminis šildymas, temperatūra reguliuojama kiekvienoje patalpoje atskirai. Yra rekuperatorius, oro kondicionierius. Gatvelėje tik 7 namai. Šalia yra miškelis, už kilometro vaikų darželis, pagrindinė mokykla, parduotuvė, baseinas ir policijos mokykla. Iki miesto centro 15 minučių automobiliu. Važiuoja viešasis transportas. Vanduo- gręžinys, nuotekos-vietinės. Esant poreikiui dujos už 50m.
Paskutinis pasiūlymas: 338000 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-02-06 10:28


text
Parduodamas namas su ūkiniu pastatu Rietave

Parduodamas namas su ūkiniu pastatu. Kanalizacija atvesta į sklypą.
Paskutinis pasiūlymas: 22000 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-02-06 10:28


text
Namas Kėdainiuose Klevų g.

Parduodamas namas Kėdainiuose. Namas pastatytas 1959 m. Namo plotas 94 kv. Sklypas 6 a. Namas yra netoli centro, todėl labai geras susisiekimas. Namas šildomas dujiniu katilu, taip pat yra ir koklinis židinys. Yra garažas.
Paskutinis pasiūlymas: 120000 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-02-06 10:28


text
Sodyba Kėdainių r.

Parduodama sodyba Kėdainių r.
Paskutinis pasiūlymas: 17500 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-02-06 10:28


text
Parduodamas namas ramioje vietoje, Mažeikiuose

Parduodamas namas ramioje vietoje, Mažeikiuose. Reikalingas remontas. Šalia ūkinis mūrinis pastatas, kurio plotas 46 kv/m.
Paskutinis pasiūlymas: 64000 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-02-06 10:28


text
Sodyba Klaipėdos r.

Parduodamas renovuotas paslaugų pastatas (sodyba). Pirmame aukšte 2 pobūvių salės, pirtis, priešpirtis, wc, dušinės, virtuvė su profesionalia įranga (yra VMVT leidimas maisto gamybai) , buitinės patalpos. Vienoje iš salių yra įrengtas oro kondicionierius, kitoje - židinys. Plastikiniai langai, visos lauko durys šarvuotos. Antrame aukšte įrengtos poilsio patalpos su baldais talpinančios iki 50 žmonių nakvynei, wc, dušai. Velux langai. Pilnai įrengta. Viso 485,77 kv.m. Šildymas – kietas kuras, vanduo ir nuotekos – centralizuoto gyvenvietės tinklo. Įvesta apsaugos bei gaisro signalizacijos, žaibosauga. Pilnai sutvarkyta bei apželdinta lauko aplinka, apšvietimas, lauko fontanas. Yra pavėsinė su židiniu ir baldais, automobilių stovėjimo aikštelė. Galima daryti parduotuvę. Šalia yra nerenovuotas gamybinės paskirties pastatas 110 kv.m. (tinkamas autoservisui,sandėliui ir kt.) Yra vandentiekis ir kanalizcija (gyvenvietės). Atskiras rūsys, lauko garažas, šiltnamis, lauko sandėliukas. Galimybės plėstis, didelė teritorija.
Paskutinis pasiūlymas: 259000 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-02-06 10:28


text
Namas Kėdainių raj.

NAMAS: 2 - jų aukštų, pastatytas 2008 m. Plotas - 255,56 kv.m.Pamatai - gelžbetoniniai.Sienos - blokelių mūras. Stogas - šlaitinis.Langai - mediniai su orlaidėmis.Namo apdaila - dekoratyvinis plytų mūras. Signalizacija.Videokameros.Elektros galia - 25 kw. Šildymas - paruoštas vamzdynas geterminiam šildymui bei vieta geoterminio šildymo katilui. Šildomos grindys abiejuose aukštuose.Šiuo metu šildoma kietu kuru. Antrąjame aukšte išvedžioti ortakiai šilumos atidavimui nuo židinio. Vanduo - artezinis gręžinys.Vandens pašildymui įrengtas boileris. Pirmojo aukšto grindys - akmens masės plytelės. Antrojo aukšto grindys - natūralus parketas. Name įrengtas didelis garažas su pakeliamais automatiniais vartais. Paruošta patalpa pirčiai.Įrengta puiki patalpa - šaldytuvas. SODYBAI PRIKLAUSO: 5 ha žemės, Ūkinis pastatas, Tvenkinys. Pagalbiniai ūkio pastatai. SKLYPAS: 5 ha sklypas. Reljefas lygus. NUOSTABUS, PILNAS ŽUVIES 20 a tvenkinys. Sklypas apsodintas pušaitėmis. Visas plotas pilnai aptvertas segmentine tvora. Įvažiavimas į sodybą pro automatinius vartus. Pasodinti vaismedžiai: 8 vnt.trešnių, 3 vnt. kriaušių, 4 vnt. slyvų, 20 vnt. obelų medžių. Riešutmedžiai: 5 vnt. graikinių riešutų medžiai, 6 vnt. kedrų medžiai, 25 vnt. lazdynų. Sklype pasodinti 50 vnt. šilauogių krūmai su laistymo sistema. Laistymo sistema išvedžiota taip, kad būtų galima pasodinti dar papildomai 50 krūmų. ŪKINIS pastatas:Sumontuota 600 kv. m konstrukcija. Yra paruoštas pastato projektas . Kieme yra senas namas ir sandėliai. Ūkinis pastatas gali būti pritaikomas galvijų ar avių auginimui. Ūkinio pastato pamatai ir kolonos - gelžbetoninės. Kolonų atstumai tarp ašių - 6 m.Ant ūkinio pastato stogo galima įrengti saulės elektrinę. Ūkinis pastatas orientuotas į pietų pusę. Patogi strateginė vieta leis Jums nesunkiai pasiekti šią sodybą Tik 35 km tiesaus kelio automagistrale pasieksite Kauno m. Tik 15 min. kelio automobiliu iki Kėdainių miesto. Pro šalį važiuoja mokyklinis autobusas, kuris nuveža vaikus į Kėdainių mokyklą. Tai puiki sodyba mėgstantiems ramų gyvenimo būdą. Puikus naujas namas suteiks Jums komfortišką kasdienybę. Nuostabus tvenkinys sukurs patogią laisvalaikio zoną. O mėgstantiems darbuotis - suteiks Jums fantazijos ir sumanymų laisvę, įgyvendinant įvairiausios veiklos projektus.
Paskutinis pasiūlymas: 228000 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-02-06 10:28


text
Netoli Skuodo miesto ramioje vietoje parduodamas namas

Parduodamas netoli Skuodo miesto ramioje vietoje 3-jų kambarių su įstiklinta terasa 6 arų sodo namas . Pirmame aukšte grindinis šildymas, antrame - radiatoriai, šildoma kietu kuru. Yra tualetas, dušas. Namas pastatytas iš blokelių, apšiltintas. Lauke šiltnamis ir medinis sandėliukas.
Paskutinis pasiūlymas: 42500 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-02-06 10:28


text
Namas Klaipėdos r. Dargužių k. Baublių g.

Šalia Karklės. Iki jūros 1.5 km. Erdvus, patogiai išplanuotas namas su erdviu kiemu atitiks kiekvieno kokybę ir ramybę vertinančio asmens poreikius. TAI PUIKUS PASIRINKIMAS NORINTIEMS GYVENTI RAMIOJE, IŠPUOSELĖTOJE GYVENVIETĖJE "PAJŪRIO MIESTELIS" ŠALIA JŪROS (įvažiavimas į gyvenvietę per šlagbaumą, visa teritorija išklota trinkelėmis, gyvenvietė apšviesta)! NAMAS PASTATYTAS IR LAUKIA SAVO ŠEIMININKO! Išvedžiotas grindinis šildymas, išvedžiota elektra, pajungtos visos komunikacijos, išvedžiota rekuperacinė sistema, sienos ištinkuotos. - Dienos zoną sudaro virtuvė, svetainė. - Poilsio zoną sudaro 3 miegamieji ir 2 vonios kambariai (pirmame ir antrame aukšte), poilsio/darbo kambarys (atviras, galima stebėti kas vysta pirmame aukšte). - Katilinė bei skalbykla. Individualių gyvenamųjų namų kvartalas pasižymi itin solidžia kaimynyste, kuri nuolatos puoselėja savo gyvenamąją aplinką. Sklypo teritoriją sudaro 20 arų. Išvedžiotos lietaus nuotekos, kanalizacija, pagrindai paruošti trinkelių klojimui. Fasadas klinkerinės plytelės, stogas-čerpės, vitrininiai plastikiniai langai, aliuminio durys. Yra visos nuotraukos su statybų eiga. Namo baigtumas 85 %.
Paskutinis pasiūlymas: 249000 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-02-06 10:28


text
Sodyba Vandžiogaloje Vėju g.

Parduodama sodyba Kauno rajone. Vandžiogalos miestelyje. Geras susisiekimas su miestu, naujai išasvaltuotas kelias. Miestelyje yra parduotuvė, pašto skyrius, poliklinika, mokykla. Į namą atvesta kanalizacija. Yra ūkinis pastatas susidėti daiktams.
Paskutinis pasiūlymas: 23000 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-02-06 10:28


text
Namas Šilutės r.

Parduodamas Šilutės r. Saugų k. Naujakurių g. 7. Patogi geografinė padėtis 30 kilometrų iki Klaipėdos, 15 kilometrų iki Šilutės galima keliauti traukiniu. Namas renovuotas 2006 metais. Pirmas aukštas - virtuvė, svietainė, holas, 2 sanmazgai, miegamasis, darbo kambarys. Antras aukštas - trys kambariai, sanmazgas, holas,palėpė. Trečiame aukšte yra vienas kambarys. Namas įrengtas , šildomas kietu kuru . Name yra 7 kambariai, trys sanmazgai, židinys, terasa su išejimu iš virtuvės. Rūsyje (pirtis,priešpirtis,dušas prie pirties,skalbykla,katilinė. Vanduo ir kanalizacija miesto. Vamzdynai (plastikiniai) ir elektros instaliacija tvarkinga. Dujos iš baliono. Lieka visi Baldai. Papildomos patalpos: Ūkinis pastatas, terasa, 2 garažai, šiltnamis, stoginė automobiliui, voljeras augintiniui, dar dvi papildomos stoginės inventoriui, žemes ūkio technikai.
Paskutinis pasiūlymas: 298000 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-02-06 10:28


text
Parduodamas 12-os butų gyvenamasis namas

Parduodamas 12-os butų gyvenamasis namas. Pastato kapitaliniam remontui gautas leidimas. 2 butai yra įrengti - išnuomoti. Privažiavimas asfaltu. Teritorija aptverta. Komunikacijos: elektra – 30kW vanduo – iš vandentiekio kanalizacija – vietinė. Pastatas – už Lytagros – prie ,Juorega“ degalinės. Adresas: Stoties g. 19. 200 m iki autobusų stotelės ir parko 450 m iki Oginskių rūmų.
Paskutinis pasiūlymas: 93500 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-02-06 10:28


text
Išskirtinis namas Melnragėje!

Išskirtinis namas Melnragėje! Patenkama iš Molo gatvės akligatviu. Sklypas baigiasi ties pušynu, nes Kopų gatvės tame ruože nėra ir neplanuojama įrengti. Sklypo plotas 4,5 aro, kaimynų 5,5 aro. Pro balkonus ir mansardos langus matosi jūra ir praplaukianys laivai. Visiška ramybė. Namas statytas 2008 m., o renovuotas 2021 m. Kieme vokiškos klinkerio trinkelės, veja su laistymo sistema, įrengtas fontanas. Nauji langai, naujos uosinės durys ir laiptai, naujas stogas. Naujai išvedžiota elektra ir vamzdynas, rekoperacijos sistema. A+ klasė. Racionalus namo perplanavimas, kokybiška apdaila. Nauja buitinė technika. Trys san. mazgai. Židinys – krosnelė. Pirmame aukšte šildomos grindys, antrame parketlentės, mansardoje kamštinė danga. Šildymas dujinis. Atskirai įrengta katilinė atstoja ir sandėliuko funkcijas. Garažas. Kieme aikštelė mašinai. Prie sklypo bendra su kaimynais įrengta aikštelė mašinoms, krepšinio stovas. Geras gatvės apšvietimas, išpuošta aplinka. Namas dalinai apstatytas prabangiais baldais. Po renovacijos niekas negyveno. Parduodamos abi namo dalys - platesnė informacija telefonu.
Paskutinis pasiūlymas: 393000 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-02-06 10:28


Puslapiai: 1 2