Prisijungti
Slapyvardis:

Slaptažodis:


   Pamiršai slaptažodį?
   Registruokis čia!


Butai

text
Butas ant Neries kranto

Parduodamas butas su 2.74 a sklypu ant Neries kranto. Pirmame namo aukšte yra erdi svetainė sujungta su virtuve. Išėjimas į vidinį kiemelį. Garažas dviem automobiliam, WC. Antrame namo aukšte yra du miegamieji, dušas, WC
Paskutinis pasiūlymas: 465000 Eur        Aukciono pabaiga: 2022-02-15 23:32


text
Butas Tauragės r. Tauragės m. Ateities tak.

Parduodamas vidinis,šiltas dviejų kambarių butas. Su baldais ir buitine technika. Butui priklauso didelis sandėliukas.
Paskutinis pasiūlymas: 66000 Eur        Aukciono pabaiga: 2022-02-02 19:43


text
Butas Jonava Sodų g. 37A

Parduodamas vieno kambario butas su baldais ir buitine technika renovuotame name. Butas jaukus, šiltas, šviesus. Butui priklauso didelis rusys su šarvo durimis. Buto renovacija pilnai išmokėta.
Paskutinis pasiūlymas: 30000 Eur        Aukciono pabaiga: 2022-02-19 15:34


text
Dviejų kambarių butas Šventojoje

Jaukus butas po kapitalinio remonto, labai ekonomiškas, atskiras įėjimas iš namo galo, rami aplinka, daug žalumos, vaikų žaidimo aikštelė. Namas po renovacijos 2018-19m., pilnai išmokėtas.
Paskutinis pasiūlymas: 104000 Eur        Aukciono pabaiga: 2022-02-06 18:21


text
Dviejų kambarių butas Šiauliuose

Parduodamas dviejų kambarių butas iš 5/1 namo aukšte. Skirtas biurui ar kitai veiklai. Šalia parko, prieš kultūros namus. Turi du atskirus įėjimus. Vienas į centrinę Aušros alėjos gatvę. Patalpos tvarkingos, nereikalauja remonto. Namas, kuriame yra butas, renovuojamas. Labai patogus susisiekimas. Nuostabi vieta verslui.
Paskutinis pasiūlymas: 74000 Eur        Aukciono pabaiga: 2022-02-19 15:35


text
Butas Palangoje su garažu

Butas yra naujame rajone "Malūno vilose". Pilnai įrengtas, parduodamas su visais baldais. Yra paruoštas iškart gyventi arba nuomoti. Nedidelės šildymo išlaidos, maži komunaliniai mokesčiai. Strategiškai labai patogi vieta, netoli iki jūros, "Kar Kar" parko, prekybos centrų, trugaus, SPA centro. Yra uždara teritorija, aptverta tvora, įvažiavimas į teritoriją tik turint pultelį, todėl nesilanko pašaliniai žmonės. Kieme yra vaizdo kameros, saugi aplinka. Butui priklauso ir nuosava automobilio stovėjimo vieta uždarame garaže, už papildomą 11.000 eur mokestį, todėl nereikia eiti per lauką. Butas parduodamas tik su garažu. Į butą galima patekti tiesiai iš garažo per laiptinę. Uždarame kieme yra: šildomas baseinas, pirtis, grilio zona, pavėsinė, gultai, vaikų žaidimo aikštelė, hamakai, mini golfo takeliai. Taip pat yra atskira žaidimų zona, biliardas, teniso stalas bei skalbimo zona. Butas yra studijos tipo. Pirmame aukšte yra dvigulė lova, virtuvinis, dušas ir wc. Antrame aukšte yra dvigulė lova. Yra įrengtas kondicionierius, kuris vasarą vėsina ir žiemą šildo patalpas. Yra balkonas. Jokių papildomų investicijų. Bendra kiemo teritorija yra prižiūrima, valoma laiptinė. Šalia yra automobilių stovėjimo aikštelė, atvykus svečiams ar su daugiau nei vienu automobiliu, patogu parkuotis. Patekimas į laiptinę tik su kodu. Rami ir saugi vieta gyventi ir populiari vieta vystyti nuomos verslą . Puiki investicija ateičiai. Iki jūros 10min kelio
Paskutinis pasiūlymas: 105000 Eur        Aukciono pabaiga: 2022-02-06 18:21


text
Keturių kambarių butas Tešiuose

Parduodamas 4-ių kambarių butas renovuotame name (Pilnai išmokėta renovacija). Įstiklinti 2 erdvūs balkonai, šarvuotos laukinės ir buto durys. Laiptinėje rakinamos, patogios lauko džiovyklos. Butui priklauso sandėliukas. Bute paliekami baldai ir buitinė technika. Šiltas butas, nebrangus šildymas. Draugiški kaimynai. Galimybė papildomai įsigyti, kieme esantį erdvų garažą su rūsiu (22,20 kv. m., 45 metrai nuo namo). Pro balkono langus matosi Masčio ežeras.
Paskutinis pasiūlymas: 62500 Eur        Aukciono pabaiga: 2022-02-06 18:21


text
Trijų kambarių butas renovuotame name Mažeikių centre.

Parduodamas trijų kambarių butas renovuotame name Mažeikių centre. Butui priklauso didelis rūsys. Butas labai geroje vietoje, jaukus, šviesus. Geras susisiekimas. Aplinkui parduotuvė. Namas renovuotas, renovacija išmokėta, maži mokesčiai. Patogi automobilių stovėjimo aikštelė, dėl mašinos pasistatymo nekyla problemų.
Paskutinis pasiūlymas: 61500 Eur        Aukciono pabaiga: 2022-02-06 18:21


text
Butas Varluvoje

Parduodami du butai. Vieno buto kaina nurodyta skelbime. Pirmame namo aukšte yra svetainė su išėjimu į terasą, darbo kambarys, virtuvė, san. mazgas, katilinė. Antrame namo aukšte yra trys miegamieji, san. mazgas. Butui priklauso šeši arai žemės. Gatvė akligatvis. Namas yra kraštinis. Prieš namą yra erdvi automobilių parkavimosi aikštelė. Registrų centre įregistruotas kaip butas. Bendros patalpos: garažas ir patalpa virš garažo - sporto/pokylių salė. Galimas patalpų atidalinimas.
Paskutinis pasiūlymas: 164000 Eur        Aukciono pabaiga: 2022-02-19 15:35