Prisijungti
Slapyvardis:

Slaptažodis:


   Pamiršai slaptažodį?
   Registruokis čia!


Namai

text
Namo dalis Panemunėje

Parduodama namo dalis, kuri ribojasi su Panemunės šilu. Namo dalis yra mansardiniame aukšte, turi atskirą įėjimą. Namui priklauso ūkinis pastatas ir vienas aras žemės, kuris pažymėta planelyje raide C. Namui reikalingas remontas. Galima įvesti dujinį šildymą arba aeroterminį, arba kietu kuru. Visos miesto komunikacijos.
Paskutinis pasiūlymas: 35000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-05-01 10:36


text
Du sodai Naujasodžio k.

1. Parduodamas sodas Naujasodžio k. Vytauto g. 5 su nameliu. Šalia sklypo yra elektra, dujos, vandentiekis, nuotekos - vietinės. Kaina - 38 000 eurų. 2. Parduodamas sodas Naujasodžio k. MIndaugo g. 8 su nameliu. Šalia sklypo yra elektra, dujos, vandentiekis, nuotekos - vietinės. Statybos metai - 1984. Rekonstrukcija atlikta 2003 metais. Bendras plotas prieš rekonstrukciją - 41,73 kv/m2, po rekonstrukcijos 84 kv/m. Kaina - 38 000 eurų.
Paskutinis pasiūlymas: 37000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-05-01 10:36


text
Sodo namas Drąseikiuose

Parduodamas rąstinis sodo namas su sklypu (6,7a) ir atskiras sklypas (6,86a). Namas apkaltas dailylentėmis, šalia pristatytas garažas. Po visu namu yra rūsys (aukštis - 2,2 m), kuriame galima įsirengti WC ir vonios patalpas. Name galima gyventi ištisus metus. Rami vieta, yra kaimynų gyvenančių pastoviai. Žemės sklype yra šulinys (vanduo tinkamas gerti) pasodinti vaismedžiai, vaiskrūmiai. Sklypas kraštinis, šalia miško ir žalios zonos. Abiejuose sklypuose yra sodų bendrijoje įrengta laistymo sistema, vanduo paduodamas iš tvenkinio. Asfalto danga iki pat žemės sklypo. Iš Kauno m. kursuoja miesto autobusai, stotelė prie pat sodų bendrijos teritorijos. Galima pirkti atskirai tik sklypą ar sklypą su namu.
Paskutinis pasiūlymas: 26000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-05-01 10:36


text
Sodo namas Drąseikiuose

Parduodamas dviejų aukštų mūrinis įrengtas namas tinkamas gyventi žiemą Sodų bendrijoje "Margupis". Yra rūsys, du balkonai, terasa, pastogė automobiliui. Labai rami vieta, netoli miškas, tvenkinys. Sklypas tvarkingas, kelias asfaltuotas. Pirmame namo aukšte yra svatainė - 15 kv/m, virtuvė - 8 kv/m, vonios kambarys - 6 kv/m. Antrame aukšte yra du 2 miegamieji - 12 ir 9 kv/m. Rūsio plotas - 15 kv/m.
Paskutinis pasiūlymas: 74000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-04-22 10:22


text
Namo dalis Karmėlavoje

Parduodama namo dalis Karmėlavoje. Namo dalis yra kaip sublokuotas namas, nes yra atskiri įėjimai, visi įvadai. Pirmame namo aukšte yra virtuvė, svetainė, san. mazgas, garažas. Antrame namo aukšte yra trys miegamieji, WC. Rūsyje yra katilinė, pagalbinės patalpos. Palėpė neįrengta. Joje galima įrengti sporto salę, t. t. Name sudėti plastikiniai langai. Namas pradėtas statyti 1993 metais, o įregistruotas 2017 metais.
Paskutinis pasiūlymas: 83000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-04-05 21:50


text
Namas Garliavoje

Parduodamas Garliavos centre 14a namų valdos sklypas su gyvenamuoju namu. Sklypą galima naudoti komercinei veiklai arba kotedžų statybai. Namą galima rekonstruoti į komercinį pastatą arba gyvenamąjį namą. Šiuo metu į namą yra įvestas vandentiekis, elektra. Visos komunikacijos gatvėje.
Paskutinis pasiūlymas: 95000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-05-04 09:55


text
Namo dalis Žaliakalnyje

Prestižiniame Žaliakalnio rajone šalia, vienintelio Europoje, Ąžuolyno miško parko parduodama namo dalis. Pirmame aukšte yra 24kv/m svetainė su 18kv/m virtuve, 8kv/m vonios kambarys. Antrame namo aukšte yra trys kambariai po 22,17,10 kv/m. Dušo kamb. 9kv/m. Kiemas atskiras, pilnai įrengtas. Yra 40kv/m butas svečiams. Pietų pusėje sodas. Už 100 m. parkas. Name visos komunikacijos. Racionalus autonominis dujinis šildymas pagal poreikius. Puikus susisiekimas. Šalia parduotuvės, mokyklos, darželiai. Saugi kaimynystė. Uždarame kieme vieta 3-4 automobiliams. Rūsyje 18kv/m kambarys su židiniu, pagalbinės patalpos.
Paskutinis pasiūlymas: 257000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-04-22 10:22


text
Sublokuotas namas Varluvoje

Parduodamos dvi namo dalys. Vienos namo dalies kaina nurodyta skelbime. Pirmame namo aukšte yra svetainė su išėjimu į terasą, darbo kambarys, virtuvė, san. mazgas, katilinė. Antrame namo aukšte yra trys miegamieji, san. mazgas. Gatvė akligatvis. Namas yra kraštinis. Prieš namą yra erdvi automobilių parkavimosi aikštelė. Registrų centre įregistruotas kaip butas. Bendros patalpos: garažas ir patalpa virš garažo - sporto/pokylių salė. Galimas patalpų atidalinimas.
Paskutinis pasiūlymas: 164000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-04-22 10:22


text
Namas Kėdainiuose

Parduodamas namas su ūkiniu pastatu. Iki namo yra privestas vandentiekis, nuotekos.
Paskutinis pasiūlymas: 37500 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-05-01 10:36


text
Namas Ringaudų k.

Parduodamas namas Ringauduose. Labai šviesus ir jaukus, garažas tinkamas dviems automobiliams. Pirmame namo aukšte yra svetainė, tėvų miegamasis, darbo kambarys, virtuvė, san. mazgas, katilinė. Antrame namo aukšte yra du vaikų miegamieji, san. mazgas. Kiemas sutvarkytas. Sklype auga vaismedžiai ir vaiskrūmiai. Koloninių obelų, slyvų, kriaušių ir vyšnių sodas. Yra atskiras sandėliukas bei malkinė. Namas puikiai tinkamas gyventi šeimai. Iki mieto centro 10 min. - 12 kilometrų. Patogus susisiekimas. Yra netoli darželiai, mokyklos, dviračių takas, parduotuvės.
Paskutinis pasiūlymas: 242000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-04-22 10:22


text
Namas Kaišiadoriuose

Parduodamas naujai pastatytas, pilnai įrengtas namas Kaišiadoryse. Namas šildomas dujomis ir kietu kuru.
Paskutinis pasiūlymas: 110000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-04-22 10:22


text
Namas Pelėdnagių k.

Parduodamas namas su ūkiniu pastatu, kuriame galima gyventi. Po visu namu yra rūsys. Šiuo metu namas šildomas kietu kuru, bet galima įsivesti dujas. Name sudėti plastikiniai langai. Netoli yra mokykla, darželis, parduotuvė.
Paskutinis pasiūlymas: 73000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-04-22 10:22


text
Namas Jonučių II k.

Parduodamas dviejų aukštų gyvenamas namas. Pamatai gręžtiniai, apšiltinti 15cm storio puta. Statytas is Arko blokelių 24cm, apšiltintas akmens vata (1-as aukštas 15cm, 2-as aukštas 20cm). Sienos storis 54cm. Pirmas aukštas - klinkerinės plytos, antras aukštas - apdailinės (medžio ir pvc dulkių) apdailinės lentelės. Stogas apšiltintas 25cm storio akmens vata. Visa mediena stogui impregnuota, stogo danga Rannila (matinė Pural). Langai plastikiniai 5-ių kamerų. Šarvuotos durys, garažo vartai automatiniai (Faugos). Yra signalizacija. Namo pirmame aukšte ir vonioje grindininis šildymas, antrame aukšte sudėti radiatoriai. Visas pirmas aukštas išklijuotas akmens masės plytelėmis. Stovi židinys, iš jo nuvesti ortakiai į antro aukšto visus kambarius. 2 kompozito terasos su lauko baldais, kubilas, namelis vaikams, batutas, krepšinio stovas, biliardo stalas. Visur sudėtos led lemputės. Sutvarkytas gerbūvis - žolė, tvora, trinkelės. Miesto vandentiekis, miesto kanalizacija. Minkštinimo filtras, geriamo vandens filtras. Pirmame aukšte yra tambūras, svetainė, virtuvė, katilinė, san mazgas, biliardinė, garažas. Antrame aukšte: trys kambariai, vonios kambarys, holas, sandėliukas, balkonas. Šalia mokykla, darželis, prekybos centrai. Iki Kauno 6km. Parduodamas su visais baldais.
Paskutinis pasiūlymas: 221000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-04-22 10:22


text
Namas Kaišiadorių r.

Parduodamas namas su ūkiniais pastatais Kaišiadoriu raj. Žasliu miestelio centre. Name sudėti plastikiniai langai, pakeistas stogas. Įvestas miesto vanduo, yra vandens ir nuotekų įvadai. Name yra rūsys, kuriame gėrybes išsilaiko iki sekančio derliaus. Iš sklypo atsiveria vaizdinga panorama, netoliese miškai. Miestelyje yra trys parduotuves, pirminės sveikatos priežiuros centras. Kultūros namai, kuriuose vyksta kultūriniai renginiai. Paštas, vaikų daržeļis, mokykla, bažnyčia. Netoliese yra ežerai. Žasliai apdovanoti išskirtinai. Turime tris gamtovaizdi puošiančius ežerus :Limino, Žaslių, Statkūniškės. Patogus, asfaltuotas priėjimas ir privažiavimas prie ežerų. Visuose trijuose paplūdimiuose seniūno iniciatyva pastatytos persiŗengimo kabinos. Yra šiūkšliu konteineriai. Šienaujama žole. Šiltuoju metų laiku pritraukia daugybę poilsį prie vandens mėgstančių žmonių ne tik vietinių ,bet ir iš didžiųjų Lietuvos miestų. Geras susisiekimas su kitais miestais tiek maršŗutiniu transpoŗtu, tiek traukiniu.
Paskutinis pasiūlymas: 44000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-04-08 15:25


text
Sodo namas Drąseikiuose

Sodas 7.5 aro ribojasi su tvenkiniu, kuriame maudomasi ar žvejojama. Už 100 metrų kitas tvenkinys su pležu. WC viduje. Kieme pušys, eglės, lazdynai, graikiniai riešutai, vynuogės, vyšnios, obelys. Galima statyba naujo namo, dėka sklypo reljefo atsiveria puikus vaizdas. Aplink statomi nauji namai. Aplink nuolatos gyvenantys kaimynai. Namelis apšildytas, yra elektrinis židinys, bei kieto kuro krosnelė. Yra rūsys. Iš rūsio galima pasidaryti pirti, yra krosnelė. Netoli parduotuvė ir Drąseikių karjeras. Įvažiavimas tik sodų bendrijos nariams su automatiniais vartais. Signalizacija.
Paskutinis pasiūlymas: 18000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-04-08 15:25


text
Sodo namas Prienų raj.

Parduodamas sodas su nameliu už savikainą. Name sudėti plastikiniai langai, stogas - skarda. Sienos ir stogas šiltintos. Namą galima šildyti židiniu arba elektra. Gatvė akligatvis, netoli miškas, prūdas. Sklypas aptvertas tvora.
Paskutinis pasiūlymas: 8700 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-04-08 15:25


text
Namas Kėdainių rajone

Parduodamas renovuotas namas Kėdainių rajone. Namas yra 5 kilometrai nuo Kėdainių miesto senamiesčio. Nuo namo iki vaikų darželio - mokyklos tik 1 kilometras. Namas yra vieno aukšto su mansarda. Pirmajame aukšte yra du kambariai, atskira virtuvė bei WC su dušo kabina. Mansardiniame aukšte yra dar du kambariai, atskiras kambarys - spinta bei sandėliukai mansardinėse patalpose. Visa teritorija yra aptverta. Be gyvenamo namo žemės sklype yra ir ūkinis pastatas su garažu bei pavėsine. Esant poreikiui dalis ūkinio pastato gali būti šildoma kietojo kuro katilu.
Paskutinis pasiūlymas: 77000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-04-08 15:25


text
Namas Kėdainiuose

Parduodamas vieno aukšto mūrinis gyvenamasis namas Kėdainių m., Babėnuose, ramioje vietoje (uždarame skvere), netoli miško. Miesto vandentiekis ir kanalizacija, netoli praeina dujos. Namo stogas pakeistas (tačiau neapšiltintas), apšiltintos sienos. Name keturi kambariai (pereinami) ir virtuvė. Sklype taip pat stovi ūkinis pastatas - garažas, yra malkinė. Parduodamas su kai kuriais baldais ir buitine technika.
Paskutinis pasiūlymas: 71000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-04-22 10:22


text
Namas Aleksote

Parduodamas dviejų aukštų namas ramioje miesto vietoje. Namas iš dujų silikato blokelių 25cm storio, šiltintas 15cm putų polisterenų. Pamatai grežtiniai, stogas ,,Monier'' čerpininis, apšiltintas 35cm Parock vata. Langai Komerling 92mm storio su dviem paketais, tikri vokiški, su vertikaliom orlaidėm, tai užtikrina natūralų vėdinimą ištisą parą, antrame aukšte yra kondicionierius. Sklypo plotas 9 arai, apželdintas prieš metus. Garažas dviem automobiliams 40 kv/m. Name yra 3 miegamieji, 3 WC, sporto salė 40 kv/m. Visos miesto komunikacijos, internetas - šviesolaidis, maži mokesčiai. Namas ramioje, trumpoje gatvėje, iki miesto centro 3.8km, važiuoja viešasis transporas, pėsčiomis 5min kelio iki stotelės, autobusai Nr. 32 ir 26. Namas parduodamas su visais baldais ir aksesuarais.
Paskutinis pasiūlymas: 287000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-04-08 15:25


text
Namas Vilainių k.

Parduodamas namas Vilainių k. Namo baigtumas 50%. Nama įrengti galima pagal kliento pageidavimą iki pačio galo. Sklype yra miesto komunikacijos (vandentiekis, nuotekos, dujos). Asfaltuotas privažiavimas, netoliese mokykla, darželis. Namas pastatytas ant Nevėžio kranto. Šalimais galima pastatyti panašų arba pagal jūsų projektą namą.
Paskutinis pasiūlymas: 44000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-04-08 15:25


Puslapiai: 1 2 3 4 5 6