Prisijungti
Slapyvardis:

Slaptažodis:


   Pamiršai slaptažodį?
   Registruokis čia!


Namai

text
Sodyba Prienų raj.

Parduodama sodyba Prienų raj. Šilavoto kaime. Sodyba tinkama komercinei veiklai, nes yra trys pastatai ir dvivietis garažas 67kv/m. Yra įrengtas penkių kambarių gyvenamasis pastatas. Pirmame namo aukšte yra svetainė, virtuvė, darbo kambarys, san. mazgas. Antrame namo aukšte yra trys kambariai ir vonios kambarys. Antras namas yra medinis, neįrengtas. Šiame name yra penki kambariai. Vidaus apdaila - medinė. Trečias pastatas pilnai įrengtas, kuriame yra virtuvė, svetainė, san. mazgas, lauko terasa. Abu įrengti namai yra šildomi dujomis. Namai parduodami su visais baldais. Sklypą sudaro 33a namų valda ir 63a žemės ūkio paskirties valda.
Paskutinis pasiūlymas: 218000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-10-21 22:11


text
Namas Šilainiuose

Parduodamas Šilainiuose, akligatvyje, jaukiai įruoštas, 3 kambarių mūrinis gyvenamas namas. Namas parduodamas su integruotais baldais. Statybos metai 2016, baigtumas 100%. Visame name grindinis šildymas, namas šildomas dujomis. Sutvarkyta, aptverta teritorija. Kiemas išklotas trinkelėmis. Internetas, signalizacija.
Paskutinis pasiūlymas: 152000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-10-20 22:28


text
Naujos statybos namas Mastaičiuose

Namas statomas iš dujų silikato blokelių 20cm pločio, apšildomas 25cm putų palistiroliu, pamatai iš vidaus 10cm ir iš išorės 10cm putų palistiroliu. Name bus suvedžiota elektra, signalizacija, internetas, televizija, nulinė kanalizacija, išbetonuotos juodgrindės, ištinkuotos sienos vokišku tinku KNAUF. Į namą bus suvestos miesto komunikacijos: vanduo, kanalizacija, dujos, elektra. Langai vokiško profilio VEKA. Struktūra dedama vokiškos firmos CAPOROLIS. Struktūrą langų, stogo, spalvas galėsite pasirinkti pagal savo skonį . Elektrą, kanalizaciją, televiziją, internetą galima išvedžioti pagal jusų norus. Galima išankstinė rezervacija. Taip pat galima susitarti dėl namo įrengimo.
Paskutinis pasiūlymas: 84000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-10-19 22:32


text
Sodo namas Smiltynų II k.

Parduodamas karkasinis sodo namas su 10 a sklypu. Iki Kauno centro 15 km. Sklypas kraštinis ribojasi su golfo klubu ELNIAS. Už 100 m dideli tvenkiniai tinka ir maudynems ir žvejybai. Sklype įrengta tikrų matmenų tinklinio aikštelė. Teritorija aptverta. Pakeistas metalinis ranila stogas. Sienos ir stogas apšiltinti. Name yra 3 kambariai, virtuvė, dušas, WC. Naujai.Įrengta pirtis. Išvedziota nauja elektros instaliacija, plastikiniai vandentiekio ir kanalizacijos vamzdžiai. Sudėti plastikiniai langai, yra rūsys. Vidus nesenai atremontuotas. Vanduo iš gręžinio. Gyvenimui žiemą reiktų investuoti apie 3000 eurų.
Paskutinis pasiūlymas: 31500 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-10-19 21:54


text
Namas Vilijampolėje

Parduodamas namas Vilijampolėje. Viena namo dalis karkasinė 1953 m. statybos, vėliau apmūryta, kita dalis 1972 m., mūrinė. Sklype stovi mūrinis garažas ir medinis ūkinis pastatas su garažu. Po dalimi namo įrengtas rūsys, taip pat mansardoje įrengtas kambarys. Pirmame aukšte 5 kambariai, virtuvė, vonia su tualetu. Namas parduodamas su baldais. Miesto vanduo ir kanalizacija, šildymas dujomis. Gatvė asfaltuota, namas ramioje vietoje.
Paskutinis pasiūlymas: 84000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-10-18 22:43


text
Naujos statybos, pilnai įrengtas namas Šilainiuose

Parduodamas gerai įrengtas namas Šilainiuose. Namas statytas naudojant tik aukštos kokybės medžiagas, visos statybos buvo nuosekliai prižiūrimos. Pirmame namo aukšte yra erdvi svetainė (su židiniu) ir virtuve, kolidorius, erdvus miegamasis kambarys, du wc, dušas ir masažinė vonia, garažas, 2 sandėliukai ir katilinė. Antrame namo aukšte - trys miegamieji kambariai, drabužinė - sandėliukas, wc ir dušas. Namo kiemas erdvus. Yra terasa, lauko židinys. Užsodinta graži veja. Namo šildymas - dujinis, yra kaminas kieto kuro katilo pastatymui. Visos miesto komunikacijos.
Paskutinis pasiūlymas: 398000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-10-18 08:56


text
Sodas Amaliuose

Parduodamas 6 arų sklypas su mediu sodo nameliu Kaune, Amaliuose. Namuke yra elektra. Gatvėje prie sklypo yra dujos, vandentiekis ir kanalizacija. Aplinkui gyvenamieji namai.
Paskutinis pasiūlymas: 13900 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-10-18 08:32


text
Sodo namas Kėdainių raj.

Parduodame medinį namą kartu su žeme Labūnavos gyvenvietės centre. Sutvarkytas sodas, auga įvairūs vaismedžiai. Vos už 40 metrų Barupės upelis, o už 300 metrų Nevėžis. Atstumas iki Kauno 30 km, iki Kėdainių - 12 km. Yra elektra, vanduo, centrinis šildymas kietu kuru, kieme - šulinys. Prieš 5 metus atliktas vidaus remontas ir pakeistas stogas. Galima įsirengti palėpę.
Paskutinis pasiūlymas: 19000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-10-17 20:10


text
Namas Teleičiuose

Namas statomas iš dujų silikato blokelių 20cm pločio, apšildomas 25cm putų palistiroliu, pamatai iš vidaus 10cm ir iš išorės 10cm putų palistiroliu. Name bus suvedžiota elektra, signalizacija, internetas, televizija, nulinė kanalizacija, išbetonuotos juodgrindės, ištinkuotos sienos vokišku tinku KNAUF. ĮI namą bus suvestos miesto komunikacijos: vanduo, kanalizacija, dujos, elektra. Langai vokiško profilio VEKA. Struktūra dedama vokiškos firmos CAPOROLIS. Struktūrą langų, stogo, spalvas galėsite pasirinkti pagal savo skonį . Name bus laiptai išbetonuoti į antrą aukštą. Statybų eigoje galėsite stebėti statybų kokybę, galite atvykti su specelistu pasižiūrėti namo kokybę. Galima namo viduje išplanavimo koregavimas. Elektrą, kanalizaciją, televiziją, internetą galima išvedžioti pagal jusų norus. Galima išankstinė rezervacija. Statybų pradžia 2017 metų rugpjūtį, pabaiga 2018 metų apie gegužės mėnėsį. Taip pat galima susitarti dėl namo įrengimo.
Paskutinis pasiūlymas: 69000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-10-17 16:50


text
Namas Vytėnuose

Parduodamas namas Vytėnuose. Pirmame namo aukšte yra erdvi svetainė su virtuve, darbo kambarys, WC, katilinė, garažas. Antrame namo aukšte yra trys miegamieji, vonios kambarys. Antrame aukšte galima įrengti dvi lauko terasas. Name yra oras-oras šilumos siurblys. Namas šiltas, ekonomiškas.
Paskutinis pasiūlymas: 318000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-10-15 22:54


text
Sodas Smiltynų II k.

Parduodamas sodas Smiltynų II k. Sklypas yra 6.95 aro + dar naudojama apie 1.5 aro valstybinės žemės. Sklypas lygus, ribojasi su upeliu, aptvertas tvora. Tiesioginių kaimynų neturi, nes iš vienos pusės ribojasi su sodo keliu už kurio yra miškas, iš kitos pusės ribojasi su valstybine žeme už kurios taip pat yra miškas, iš trečios pusės ribojasi su Marčiupio upeliu, o iš ketvirtos pusės ribojasi su valstybiniu privažiavimo keliuku, už kurio yra kaimyninis sklypas. Sklypas išsidėstęs vos 450 m. atstumu nuo pagrindinio krašto kelio Nr. 232 ( krašto kelias, jungiantis Kauną (Vilijampolę), Žeimius ir Šėtą). Iki sodo parduotuvės prie 800 m. Iki Maksimos parduotuvės – apie 10 km. Sklype atvesta TEO skaitmeninė televizija ir internetas, tai pat patiesti kabeliai gatvių apšvietimui. Nuo sklypo vos už 800 m. nutolęs Drąseikių karjero tvenkinys, bei už 1 km. išsidėstę du soduose esantys tvenkiniai, pritaikyti maudytis. Įrengtas lauko tualetas, laistymo vanduo tiekiamas iš didelio tvenkinio. Soduose yra nuolatos gyvenančių kaimynų. Namelis stovi ant didelio rūsio, kurio plotas apie 24 kv.m. (rūsio sienos 30 m. storio blokai, perdanga gelžbetoniniai blokai) Šalia pagrindinio rūsio primūrintas dar vienas apie 5 kv. m. sandėliukas.
Paskutinis pasiūlymas: 11000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-10-14 22:18


text
Sodas Gervėnupyje prie marių

Parduodamas sodas Gervenupyje prie Kauno marių. Sodas yra sodų bendrijoje "Pamarys". Sklypas 8 arai, Dviejų aukšto sodo namukas, po visu namu yra rūsys. Pirmame namo aukšte yra du kambariai, antrame aukšte - vienas kambarys. Yra židinys, sklypas aptvertas, auga vaismedžiai (obelys, vyšnios, trešnės), yra vaiskrūmių. Sklype yra lauko virtuvė 9kv.m., tualetas, malkinė, laistymui vanduo, gretimam sklype gyvena zmonės.
Paskutinis pasiūlymas: 14500 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-10-14 12:32


text
Erdvus namas Romainiuose

Parduodamas pilnai įrengtas dviejų aukštų namas. Namui statyti buvo naudojamas tik aukščiausios kokybės medžiagos. Namas ir kiemas kruopščiai sutvarkyti bei prižiūrėti. Visos miesto komunikacijos. Šildytis galima dujomis, arba kietu kuru. Name įrengtas kondicionierius, vaizdo kameros. Namas parduodamas su virtuvės baldais ir įranga, bet galima ir su visais baldais. Asfaltuotas privažiavimas.
Paskutinis pasiūlymas: 239000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-10-14 12:29


text
Namo antras aukštas Žaliakalnyje

Parduodamas namo antras aukštas su mansarda. Antrame aukšte du miegamieji, virtuvė ,didele svetainė su židiniu, vonia ir wc kartu, mansardoje- vienas miegamasis kambarys. Tai pat priklauso kieme stovintis garažas ir keleta sandeliuku. Namas jaukus ir šiltas, šildymas autonominis dujiniis (pakeista nauja šildymo sistema).
Paskutinis pasiūlymas: 72000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-10-12 21:28


text
Namas su ūkiniu pastatu Kėdainių raj.

Parduodamas namas su ūkiniu pastatu. Pirmame namo aukšte yra trys kambariai, virtuvė, sa. mazgas. Mansardinis aukštas paruoštas kambarių rekonstrukcijai. Po visu namu yra rūsys, kuriame yra vonios kambarys, katilinė, garažas, keletas pagalbinių patalpų. Name sudėti plastikiniai langai. Sklypas orientuotas į pietus, pietvakarius. Vanduo - šulinys, nuotekos vietinės.
Paskutinis pasiūlymas: 38000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-10-03 12:05


text
Rąstinis apmūrytas namas Aleksote

Parduodamas rąstinis apmūrytas namas pastatytas 1965 metais, kurio bendras plotas yra 88kv/m. 1992 metais pastatytas mūrinis priestatas, kurio bendras plotas 210kv/m. Šiuo metu šiš priestatas yra neįrengtas. Jo baigtumas yra 72%. Pirmoje namo dalyje yra trys kambariai, virtuvė, san. mazgas. Yra sudėti plastikiniai langai. Šildymas - kietu kuru. Yra ūkinis pastatas, kuriame yra garažas, keletas kambarių. Miesto nuotekos ir vanduo.
Paskutinis pasiūlymas: 91000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-09-28 10:31


text
Nebaigtas statyti daugiabučio gyvenamo namo projektas

Parduodamas nebaigtas statyti daugiabučio gyvenamo namo projektas su 22a. žeme ir jau pastatytu 1500kv/m pastatu. Projekte numatyta dvidešimt butų.
Paskutinis pasiūlymas: 98000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-09-28 10:22


text
Sodo namas Laumėnų k.

Parduodamas sodas su mediniu namuku ir mūriniu sandėliu. Namuke yra du kambariai. Yra rūsys, elektra.
Paskutinis pasiūlymas: 13200 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-09-22 22:50


text
Namas Fredoje

Parduodmas namas Fredoje šalia Kauno botanikos sodo. Pirmame aukšte yra erdvi svetainė su virtuve, drabužinė, vonios kambarys, garažas su katiline. Antrame aukšte yra trys miegamieji kambariai, vonios kambarys. Namas šildomas dujomis. Stogas - keramikinės čerpės, apdaila – klinkeris. Teritorija aptverta, gerbūvis sutvarkytas.
Paskutinis pasiūlymas: 342000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-10-01 12:45


text
Namas su ūkiniu pastatu Žeimių mstl.

Parduodamas namas su ūkiniu pastatu Žeimių mstl. Pirmame aukšte yra trys kambariai, virtuvė, san. mazgas. Antrame namo aukšte yra trys miegamieji, vonios kambarys. Po visu namu yra rūsys, kuriame yra katilinė, keletas pagalbinių patalpų. Namo langai plastikiniai.
Paskutinis pasiūlymas: 55000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-10-01 12:45


Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7