Prisijungti
Slapyvardis:

Slaptažodis:


   Pamiršai slaptažodį?
   Registruokis čia!


Namai

text
Namas su ūkiniais pastatais Šėtos mstl.

Parduodamas namas su ūkiniais pastatais. Namas rąstinis. Yra trys kambariai ir virtuvė. Šildymas kietu kuru. Ūkiniame pastate yra viralinė, lauke daržinė, tvartas, malkinė, rūkykla. Vanduo - šulinys, lauko WC.
Paskutinis pasiūlymas: 24000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-08-09 22:45


text
Sodas prie Kauno marių

Parduodamas sodas su mediniu namuku prie Kauno marių. Sklypas kraštinis, ribojasi su šlaitiniu mišku. Name yra trys kambariai, virtuvėlė.
Paskutinis pasiūlymas: 13000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-08-04 22:56


text
Naujos statybos namas Domeikavoje

Parduodamas naujos statybos dviejų aukštų gyvenamasis namas, naujame nuosavų namų kvartale. Sienos apšiltintos 25 cm putų polistirolu, dengtos struktūriniu dažomu, plaunamu tinku. Sienos - dujų silikato blokeliai. Stogas apšiltintas 25 cm akmens vata. Apšiltinti pamatai tiek iš lauko tiek iš vidaus. 3 stiklų, 6 kamerų vokiško profilio langai. Veka 82 profilis. Tinkuotos vidinės sienos su elastiniu gipsiniu tinku. Stogas antrame aukšte apšiltintos vata. Išlyginamasis grindų sluoksnis vadinamos juodgrindės, (paruošta grindų šiltinimui. Visos miesto komunikacijos.
Paskutinis pasiūlymas: 126000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-08-03 22:51


text
Namas Ramučiuose, Vyšnių g.

Parduodamas namas su ūkiniu pastatu. Po visu namu yra rūsys, kuriame yra katilinė, poilsio kambarys su židiniu, virtuvėlė, vonios kambarys su WC, keletas pagalbinių patalpų. Pirmame namo aukšte yra keturi kambariai, virtuvė, vonia su WC. Palėpėje yra įrengti du nešildomi kambariai. Visos miesto komunikacijos. Name sudėti plastikiniai langai, grindys - parketas. Sklypą galima dalinti į dvi dalis. Yra keletas šiltnamių.
Paskutinis pasiūlymas: 143000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-08-02 23:20


text
Investicinis projektas Kėdainiuose

Parduodamas investicinis projektas Kėdainiuose. Dviejuose, greta esančiuose namuose bus įvairaus ploto 19 butų. Visi butai turi jiems priskirtus rūsius, taip pat poilsio zonas. Visos miesto komunikacijos.
Paskutinis pasiūlymas: 78000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-07-24 09:23


text
Namas Kėdainių raj. Sirutiškio k.

Parduodamas namas Sirutiškyje, Žemaičių g. Po visu namu rūsys yra 79,82kv/m. Rūsyje yra garažas 19,53kv/m, katilinė 10,3kv/m. Pirmame namo aukšte yra svetainė sujungta su virtuve 32,16 kv/m, trys kambariai 18, 13 ir 15 kv/m, vonia kartu su WC – 4 kv/m, balkonas. Antrame aukšte du kambariai 7 ir 9,5 kv/m, balkonas. Visame name sudėti plastikiniai langai, pakeista elektros instaliacija. Miesto komunikacijos, vonioje ir koridoriuje šildomos grindys. Namas šildomas kietu kuru – medžio granulėmis. Prie namo yra ūkinis pastatas, kuriame yra garažas ir keletas patalpų. Namas yra ramioje vietoje su asfaltuotu privažiavimu, iki miesto centro 7 km.
Paskutinis pasiūlymas: 94000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-08-16 19:58


text
Namas Jonavoje, Kauno g.

Parduodamas namas Jonavos senamiestyje. Galima statyti antra aukštą. Gyvenamasis namas apmūrytas iš išorės.Šildymas kietu kuru. Yra privesta kanalizacija, galima įsivesti vandentiekį. Statinys yra 15m. nuo pagrindinės senameščio gatvės. Pagrindinėje gatvėje suformuota aikštelė automobiliams statyti. Bendras žemės sklypo plotas 3,69 aro.
Paskutinis pasiūlymas: 30000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-08-12 21:23


text
Namas Jonavoje, Turgaus g.

Parduodamas namas su ūkiniu pastatu. Namas rąstinis, apkaltas plastikinėmis daililentėm. Miesto vanduo, nuotekos yra šalia sklypo. Dujos - gatvėje. Namui reikalingas remontas. Labai rami vieta.
Paskutinis pasiūlymas: 48500 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-08-09 10:23


text
Namas Kėdainiuose, Juodkaimių k.

Parduodamas rąstinis apmūrytas namas Juodkaimių k. su ūkiniu pastatu. Pirmame namo aukšte yra virtuvė, trys kambariai. Namas šildomas kokliniu pečiumi. Yra užlipimas į palėpę, kurioje įrengtas vienas kambarys. Keliuose kambariuose sudėti plastikiniai langai. Šiuo metu: vanduo iš šulinio, lauko WC. Gatvėje yra miestelio vandentiekis, nuotekos, kurias galima įvesti į namą. Gatvė akligatvis. Yra trifazė elektra. Ūkiniame pastate yra virtuvėlė, keletas pagalbinių patalpų, rūkykla.
Paskutinis pasiūlymas: 28500 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-08-09 10:23


text
Namas prie tvenkinio Kėdainiuose

Parduodamas dviejų aukštų gražioje vietoje prie žuvingo tvenkinio namas. Įrengta labai aukštos kokybės santechnika, sustatyti aukštos kokybės itališki baldai, virtuvėje integruota buitinė technika. Parduodama su visais baldais. Tvenkinyje pastatytas nemaža prieplauka, sklype yra pavėsinė su sandėliuku. Pasodintas 20 arų sodas.
Paskutinis pasiūlymas: 565000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-08-09 10:23


text
Namo dalis Ramučiuose

Parduodama namo dalis Ramučiuose. Namo fasadas pilnai įrengtas, aplinka sutvarkyta, asfaltuotas privažiavimas, uždara teritorija. Pirmame namo aukšte yra erdvi svetainė su išėjimu į lauko terasą, virtuvė, WC, garažas. Antrame namo aukšte yra du miegamieji, vonios kambarys. Langai - plastikiniai. Sienos tinkuotos. Išvedžiota šildymo sistema (kolektorinė). Stogas šiltintas, sudėtas gipsas. Namo užbaigimui reiktų iki 20000 eurų. Šildymas - dujinis autonominis, vanduo - miesto, nuotekos - vietinės.
Paskutinis pasiūlymas: 141000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-07-31 20:01


text
Namas Gulbiniškėse

Parduodamas namas tinkamas gyventi ir žiemą. Pirmame namo aukšte yra svetainė su virtuve, tėvų miegamasis, san. mazgai. Antrame namo aukšte yra du miegamieji. Namo sienos šiltintos. Sudėti mediniai langai su stiklo paketais. Po namu yra rūsys, kuriame yra pirtis, priešpirtė. Sklypas pilnai sutvarkytas. Yra ūkinis pastatas, lauko terasa, pavėsinė automobiliams. Vanduo - šulinys, nuotekos - vietinės. Yra signalizacija.
Paskutinis pasiūlymas: 72000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-08-09 10:23


text
Neįrengtas namas Kėdainiuose

Parduodamas neįrengtas gyvenamas namas, bendras plotas- 220 kv.m., gyvenamas plotas 115 kv.m. Atvestos komunikacijos - elektra, vanduo, kanalizacija, drenažas. Pamatai - apšiltinti, gręžtiniai, monolitiniai. Stogas - skarda. Atlikta geologija. Didelis garažas dviems mašinoms. Namas pastatytas naujame, dar besiformuojančiame rajone.
Paskutinis pasiūlymas: 58000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-08-09 10:23


text
Sodyba Šveicarijos k.

Parduodama sodyba Šveicarijos k. Yra 69kv/m mūrinis ūkinis pastatas (daržinė/tvartas/lauko virtuvė), 10kv/m pirtis. Šildymas - kietu kuru. Elektra, vandentiekis, vietinė kanalizacija, šulinys. Dujos šalia Pergalės gatvėje, neįvesta iki namo. Kraštinis sklypas Pergalės ir Miško gatvių sankirtoje. Asfaltuotas privažiavimas. Sklypas melioruotas. Čia pat už 50 m tvenkinys, už 170 m paštas, vaikų darželis, kultūros centras. Geras susisiekimas su miestu, važiuoja viešasis transportas. Iki Jonavos centro 5 m, iki Kauno apie 30 km.
Paskutinis pasiūlymas: 42000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-08-09 10:23


text
Namo dalis Žaliakalnyje

Parduodama namo dalis Žaliakalnyje. Vaisių g. Dviejų aukštų namo antras aukštas. Yra atskiras įėjimas. Kambariai: miegamasis 16kv/m, kambarys 16 kv/m, svetainė, virtuvė ir valgomasis kartu - 34 kv/m, vonia kartu su WC 5 kv/m. Namo dalis renovuotas 2016m. Apšiltinta iš vidaus: sienos, lubos, grindys, pakeista nauja elektros instaliacija, kanalizacija, šildymo sistema. Plastikiniai langai. Šildymas dujomis. Nauji radiatoriai. Lubos gipso kartono dažytos. Sienos gipso kartono dažytos.
Paskutinis pasiūlymas: 68000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-08-09 10:23


text
Namas Kazlų Rūdoje

Parduodamas visiškai įrengtas namas Kazlų Rūdoje, Saulės g. prie pat miško. Puiki ir rami vieta, geri kaimynai. Sklypo plotas - 20 arų. Naudingas namo plotas 160 m2. Namas yra dviejų aukštų su pusrūsiu. Pusrūsyje yra sandėliukas, garažas, katilinė, skalbykla bei vienas kambarys. Pirmame aukšte - virtuvė, svetainė, gyvenamasis kambarys, dvi verandos, WC ir dušas. Antrame aukšte - du erdvūs kambariai (galimybė įrengti tris), dvi palėpės, WC ir dušas. Namas šildomas kietu kuru. Namas turi individualius biologinius valymo įrengimus. Stogas skardinis, sienos mūrinės. Ūkinis pastatas iš dalies pritaikytas gyventi, kai kurie kambariai įrengti, yra virtuvė, WC ir dušas, kitos patalpos ūkinės paskirties, taip pat yra rūsys.
Paskutinis pasiūlymas: 90000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-07-31 11:13


text
Namas Pakertuose

Parduodamas tvarkingas, suremontuotas namas su ūkiniu pastatu Pakertuose. Po dalimi namo yra rūsys. Rūsyje yra kieto kuro katilas su kombinuotu boileriu. Pirmame namo aukšte yra virtuvė, svetainė, miegamsis, darbo zona bei vonia su WC. Antrame namo aukšte yra bendras kambarys, miegamasis ir vaikų zona bei dušas su WC. Pirmam ir antram namo aukštams yra skirtingi boileriai, todėl šilto vandens netruks. Kieme yra ūkinis pastatas su trimis garažais. Po garažais yra rūsys. Ūkiniame pastate yra numatyta vieta pirčiai. Teritorija ir aplinka pilnai sutvarkyta ir apželdinta.
Paskutinis pasiūlymas: 92000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-08-09 10:23


text
Namo dalis Mastaičiuose

Parduodamas jaukus, šiltas, ekonomiškas, pilnai įrengtas kotedžas Kauno raj., Mastaičių k., Samanų g., 5 butų name. Kotedžas pilnai priduotas ir įregistruotas 100% baigtumas. Kotedžas parduodamas su visais baldais ir buitine technika. Terasoje pastatytas įrankių namelis (malkinė). Elektra (7kW, vienfazis, dviejų laiko zonų, viryklės tarifas). Vandentiekis - bendras namo grežinys su filtravimo ir nugeležinimo sistema (1m3 kaina iki 10ct). Kanalizacija - bendra kvartalo, yra prižiūrinti įmonė, nieko rūpintis nereikia (1mėn. kaina ~5 Eur.). Internetas - šviesolaidinis "Airnet" (1mėn. kaina ~8 Eur.) Televizija - skaitmeninė su TV antena (nemokama). Šildymas - orinis ir elektrinis. Oriniam šildymui įrengtas židinys kapsulė su išvedžiotais ortakiais. Labai pigus ir efektyvus šildymas. Sezonui užtenka 1t briketų. Sanmazge įrengtas grindinis elektrinis šildymas, Pirmame ir antrame namo aukšte yra įrengti konvenciniai el. šildytuvai, kaip alternatyva židiniui.
Paskutinis pasiūlymas: 50000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-08-09 10:23


text
Naujos statybos namas Rusnėje

Parduodamas naujos statybos namas Rusnėje. Pirmas namo aukštas pilnai įrengtas, kuriame yra virtuvė, svetainė, porą kambarių, vonia ir WC. Antras namo aukštas dalinai įrengtas. Jame yra trys miegamieji, WC su vonia. Namo perdanga - medinė. Šalia namo yra ūkinis pastatas, kuriame numatyta katilinė. Į namą įvesta elektra, vanduo, nuotekos. Privažiavimas asfaltuotas. Teritorija aptverta.
Paskutinis pasiūlymas: 118000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-07-31 11:13


text
Karkasinis namas Gervėnupyje

Parduodamas karkasinis apmūrytas namas Gervėnupyje. Nuotekos - vietinės, vanduo šulinys. Yra trifazė elektra. Po visą namą yra išvedžiotas šildymas. Pirmame namo aukšte - grindininis, antrame aukšte - radiotorinis. Mansardiniame aukšte galima įrengti papildomus kambarius. Reikalingi atlikti darbai: sienos ir stogas - sudėti gipso plokštes, grindys - sudėti plyteles ar kitokias medžiagas, trūksta vidaus durų. Yra išpjauta mediena laiptams. Reikalingas kieto kuro katilas. Į namą yra įvesta signalizacija.
Paskutinis pasiūlymas: 82000 Eur        Aukciono pabaiga: 2017-07-31 11:13


Puslapiai: 1 2 3 4