Prisijungti
Slapyvardis:

Slaptažodis:


   Pamiršai slaptažodį?
   Registruokis čia!


Namai

text
Sodo namas Masteikių k.

Parduodamas sodo sklypas Masteikių km., SB “SVAJONĖ” 5,4a su 53 kv/m ploto nameliu, kuriame įrengta pirtis su priešpirčiu ir san mazgu. Antrame aukšte atviro tipo patalpos poilsiui ir nakvynei su vitrininiais langais ir išėjimu į balkoną. Šalia namo įrengta apie 20 kv.m lauko terasa. Iš namo galo yra rakinamas 14kv.m sandėliukas. Nemaža dalis kaimynų čia gyvena ištisus metus. Yra vandens gręžinys, puikus didelis šiltnamis iš 10mm polikarbonato, sklypas aptvertas, tvarkingas. Sklypas randasi brandaus pušyno apsuptyje, apie 300m nuo Neries ir tiek pat nuo Draseikių karjero tvenkinio, kuriame vasarą puiku pasimaudyti, o žiemą čiuožinėti.
Paskutinis pasiūlymas: 32000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-01-12 21:00


text
Namas Žalikalnyje

Parduodamas gyvenamasis namas Žaliakalnyje. Pirmame namo aukšte yra trys kambariai 9kv/m, 21kv/m, 18kv/m, virtuvė 9,5kv/m, san. mazgas. Antrame namo aukšte yra du kambariai po 19kv/m, kambarys 14kv/m,WC. Mansarda 24.72kv/m. Pirmam namo aukštui reikalingas remontas, antras aukštas įrengtas (sudėtas parketas, pakeisti langai, elektros instaliacija, radiatoriai). Yra židinys, balkonas. Pakeistas ir apšiltintas namo stogas "Ranila"
Paskutinis pasiūlymas: 309000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-01-09 20:46


text
Sublokuotas namas Domeikavoje

Parduodamas sublokuotas namas ,,Įgulos namai'' kvartale. Šildomos grindys, maži mokesčiai, yra termoreguliatorius, didelė masažinė vonia. Uždaras kvartalas su šlagbaumu, asfaltuotas privažiavimas, gatvelės apšvietimas, dvi parkavimo vietos. Yra terasa bei lauko sandėliukas. Namo baigtumas yra 100%. Pamatai – iš lauko apšiltinti putų polistirolu. Sienos – keramikiniai blokeliai, apšiltinti putų polistirolu. Struktūrinis tinkas. Vidinės sienos – mūro sienos tinkuotos. Pertvaros iš dvigubo gipskartonio. Stogas – gelžbetoninė konstrukcija, apšiltinta akmens vata, stogo danga PVC, lietvamzdžiai. Langai - plastikiniai, trijų stiklų. Kondensacinis dujų katilas. Grindys – šlifuotas betonas. Apšiltintos putplasčiu (iš apačios). Grindinis šildymas. Gerbūvis: parkavimo vietose trinkelės, išlygintas, užsėtas sklypas. Gatvė išklota trinkelėmis.
Paskutinis pasiūlymas: 78000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-01-09 19:57


text
Namo dalis Biruliškių k.

Parduodama namo dalis su dviem garažais, rūsiu, sandėliuku ir malkine. Name yra aštuoni butai. Kambariai labai šviesus, saulėti, visi langai į pietų pusę. Šalia namo yra apželdintas, sutvarkytas slypas su sodu, poilsio zona, erdvia pavėsine. Gražiai sutvarkytas, apšiltintas balkonas. Pusei buto pakeistas stogas. Galima įsirengti pastogėje panašaus dydžio butą.
Paskutinis pasiūlymas: 74000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-01-09 11:09


text
Namas Raudondvaryje

Parduodamas gyvenamas namas su neįrengtu ūkiniu pastatu, kurį galima įrengti kaip gyvenamąjį bustą arba komercines patalpas. Sklypas ribojasi su mišku. Gatvė - akligatvis. Name sudėti plastikiniai langai, pakeistas stogas, sienų tarpas užpildytas puta. Po visu namu yra pusrūsys, kuriame yra įrengta virtuvė, keletas kambarių, garažas, katilinė ir vonios kambarys. Pirmame namo aukšte yra du miegamieji, svetainė, virtuvė, san. mazgai. Antrame namo aukšte yra kambarys. Namo mansardiniame aukšte kambarį galima įrengti pagal poreikiį, nes yra vandens nuotekų įvadas. Namas šildomas kietu kuru arba dujomis. Yra signalizacija.
Paskutinis pasiūlymas: 154000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-12-30 20:19


text
Kotedžas Mastaičiuose

Parduodamas jaukus ir šiuolaikiškai įrengtas kotedžas Mastaičiuose naujai apgyvendintame kotedžų kvartale; Namas statytas iš blokelių, apšiltintas putų polistirolu. Trinkelėmis išklota terasa. Namo baigtumas 100%, priduotas valstybinei komisijai. Papildomos patalpos: Sandėliukas, terasa Papildoma įranga: Skalbimo mašina, su baldais, šaldytuvas, virtuvės komplektas, viryklė, židinys, tv., kondicionierius (vėsina/ šildo), markizė vidiniam kiemely, tinkliuko durys į terasą, tinkliuko roletas miegamajame Apsauga: Aptverta teritorija, signalizacija, šarvuotos durys Namo viduje namo sienos dažytos. Grindys klotos plytelėmis/ laminatas 1a., 2a. laminatas. Medinės durys, laiptai, palangės. Išvedžiota ir pajungta signalizacija su judesio davikliais. Visuose kambariuose TV ir interneto įvadai. Įrengti virtuvės baldai su įmontuota buitine technika (orkaitė, kaitlentė ir indaplovė), šaldytuvas. Parduodamas su baldais ir buitine technika. Maži šildymo mokesčiai. Įrengta itin ekonomiška šildymo sistema židiniu su ortakiais ir turbina, (ortakiai išvedžioti į kiekvieną kambarį), taip pat įrengtas kondicionierius (vėsina/ šildo). Paruošta vieta radiatoriams, dujinei kolonėlei; dujos atvestos iki sklypo ribos. Kotedžo komunikacijos: • Elektra; • Vanduo – gręžinys; • Nuotekos – valymo įrenginiai (kvartalo);
Paskutinis pasiūlymas: 72000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-01-15 10:26


text
Kotedžas Domeikavoje

Parduodu naujos statybos kotedžas per du aukštus. Pirmame namo aukšte yra svetainė su virtuve, WC. Antrame namo aukšte yra du miegamieji, vonios kambarys. Parduodamas su baldais ir buitine technika. Namo baigtumas 100%.
Paskutinis pasiūlymas: 77000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-01-11 10:12


text
Namas Šilainiuose

Parduodamas renovuotas namas Šilainiuose. Gatvė akligatvis. Namas šildomas kietu kuru arba geoterminiu (oras-vanduo). Pirmame namo aukšte yra erdvi svetainė su židiniu, virtuvė, WC, garažas, sandėliukas. Antrame namo aukšte yra du miegamieji, kambarys, vonios kambarys su WC.
Paskutinis pasiūlymas: 310000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-01-09 09:17


text
Naujos statybos namas Ireniškių k.

Parduodamas naujos statybos namas Ireniškėse. Name įvesta elektra, signalizacija. Vanduo iš nuosavo artezinio gręžinio. Pastatytas nuotekų valymo įrenginys. Yra paruoštos uosio laiptų pakopos. Numatyta patalpa saulės kolektorių akumuliacinėms talpoms bei baterijoms.
Paskutinis pasiūlymas: 117000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-01-09 09:17


text
Sodo namas Bartoniuose

Parduodamas sodas su namu Kauno apskrityje, Bartoniuose. Po visu namu yra rūsys, sienos šiltintos, išvedžiotas šildymas. Kieme šulinys, auga vaismedžiai, šalia Zatyšių karjeras, teka Neris. Sodų bendrija su automatiniais vartais, sklypas paskutinėje eilėje priešais mišką, greta nuolat gyvena kaimyna
Paskutinis pasiūlymas: 24000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-12-28 09:50


text
Namas Ginėnuose

Parduodamas išskirtinio dizaino namas Ginėnų k. Sklypas yra kraštinis, šalia miško. Name yra WC/vonios kambarys, trys miegamieji kambariai, virtuvė ir svetainė su židiniu. Namas tvarkingas, parduodamas su visa buitine technika ir baldais. Sklypas apželdintas vaismedžiais, vaiskrūmiais bei dekoratyviniais augalais. Vieta parkuoti automobilius grįsta trinkelėmis. Sklypas aptvertas medine tvora, yra automatiniai kiemo vartai. Yra dvi šildymo sistemos (kieto kuro katilas bei šildymo sistema oras-oras). Vanduo – giluminis gręžinys, nuotekų valymo įrenginys – traidenis. Namas yra toliau nuo pagrindinės gatvės.
Paskutinis pasiūlymas: 122000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-12-28 09:50


text
Sodas, kuris ribojasi su mišku

Parduodamas sodas unikalioje vietoje, kuris ribojasi su mišku. Sodas parduodamas už savikainą: medinis namukas - jame yra virtuvė, svetainė, miegamasis, pagalbinė patalpa; pavėsinė pirtis su kubilu; įrengtas WC; prūdas; automobilių stovėjimo aikštelė. Visas sklypas aptvertas tvora. Gatvė akligatvis, netoli autobusų sustojimo aikštelė.
Paskutinis pasiūlymas: 36000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-12-28 09:50


text
Naujai pastatytas kotedžas Giraitėje

Parduodamas pilnai įrentas kotedžas Giraitėje. Pirmame namo aukšte yra svetainė su virtuve, garažas. Antrame namo aukšte yra du miegamieji, vienas pereinamas darbo kambarys ir vonios kambarys. Yra balkonas, uždaras kiemelis.
Paskutinis pasiūlymas: 82000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-12-20 16:45


text
Namo dalis Kėdainiuose

Parduodama namo dalis Kėdainiuose. Namas šildomas krosnimi. Šiuo metu vanduo yra šildomas iš šulinio, WC - lauko. Gedimino gatvėje yra visos miesto komunikacijos, kurias galima įsivesti į namą. Pirmame namo aukšte yra virtuvė, du kambariai, veranda. Antrame namo aukšte yra kambarys.
Paskutinis pasiūlymas: 15500 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-12-20 16:45


text
Unikalus sklypas su namo pamatais Kėdainiuose

Parduodamas unikalus sklypas Dotnuvos gatvėje ant šlaito. Sklypas kraštinis. Į sklypą įvesta elektra, atvestas vandentiekis, kanalizacija. Yra dviejų aukštų namo projektas. Šiuo metu yra išlieti pamatai. Pirmame namo aukšte suprojektuota yra svetainė su valgomuoju, darbo kambarys, WC su dušu, garažas, katilinė. Antrame namo aukšte yra suprojektuoti trys miegamieji, vonios kambarys.
Paskutinis pasiūlymas: 39000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-12-20 16:45


text
Nebaigtas statyti namas Vainotiškių k.

Parduodamas 16.84 a sklypas su pradėtomis namo statybomis, papildomais pastatais ir dalinai sukurtu gerbuviu. Iki Kėdainių centro 17 km. Netoliese vaikų darželis, mokykla. Artimiausia parduotuvė kitoje kelio pusėje. Sklypui atlikti geologiniai grunto tyrimai, geodeziniai matavimai, namo projektas su leidimu statyboms. Vandentiekis ir kanalizacija miesto, trifazė elektra. Išmūrytas pirmas namo aukštas iki perdangos. Dalis medžiagų likę tolimesnėm statybom. Galinės sklypo dalies gruntas išlygintas, užsėta gazoninė veja, sukurtas gerbuvis. Pastatytas pirties pastatas ( be vidinės ir lauko apdailos, bet apšiltintas). Veikiantis naujas pečius kūrenamas iš priešpirčio. Šalia iškastas prūdas, kuris sujungtas su baseinėliu (vanduo cirkuliuoja). Yra didelė medinė terasa. Yra metalinis garažas, malkinė, įėjimas išklotas trinkelėmis. Poilsio, supynių, vaikų aikštelės zonos užpiltos smulkiu žvyriuku. Sklypas aptvertas, dalis užsodinta tujų gyvatvore. Daug dekoratyvinių augalų
Paskutinis pasiūlymas: 44000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-01-15 10:26


text
Namas Ireniškėse

Tik 8 km. nuo miesto centro parduodamas jaukus, šiuolaikiškai įrengtas, prižiūrėtas 2010 m. statybos, dviejų aukštų namas Kauno raj. su 10 a. sklypu. Bendras namo plotas 206 m2. Sutvarkytas kiemas, sklypas lygus, apsodintas vaismedžiais, grįstas trinkelėmis. Yra terasa. Namas įrengtas itin kokybiškomis medžiagomis, labai gerai apšiltintas. Išorės apdaila - klinkerio plytos. Labai maži šildymo kaštai. Šildymas - geoterminis ( grindinis šildymas ), taip pat įrengta itin kokybiška ir ekonomiška skandinaviška malkinė krosnelė. Yra galibybė pasijungti dujas. Signalizacija, vandens valymo filtrai. Name, atskirai nuo gyvenamųjų patalpų, įrengta poilsio zona su sauna. parduodamas su baldais ir buitine technika.
Paskutinis pasiūlymas: 202000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-01-09 09:18


text
Unikalus sklypas ant šlaito su vaizdu į Nerį

Parduodamas unikalus sklypas ant šlaito su vaizdu į Nerį. Sklypą sudaro trys namų valdos sklypai ir vienas želdynių sklypas. Sklype yra gyvenamas namas, kurį galima rekonstruoti.
Paskutinis pasiūlymas: 665000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-12-28 09:50


text
Rąstinis namas Vandžiogaloje

Parduodamas rąstinis namas su ūkiniu pastatu. Šildymas krosnimi.
Paskutinis pasiūlymas: 22000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-12-28 09:50


text
Sodyba Kėdainių raj.

Parduodama ūkininko sodyba, kuri ribojasi su Nevėžio upe (400 m. pakrantės). 2010 metais pastatytas naujas 72 m2 medinis pastatas su terasa, tinkamas gyventi ištisus metus. Senasis 1939 m. gyvenamas namas remontuotinas. Namų valdos sklype taip pat yra ūkinis pastatas, šulinys ir metalinis garažas. Sodyboje auga subrendę topoliai, liepos, obelys. Aplink namų valdos sklypą ribojasi nuosava dirbama žemės ūkio paskirties žemė. Privažiavimas asfaltuotu keliu iki Vainikų gyvenvietės, iki sodybos apie 0,5 km žvyrkeliu. Įsigyjant sodybą galima papildomai įsigyti 11,9 ha ir 5,72 ha dirbamos žemės ūkio paskirties žemės (našumo balas 55,8), esančios aplink sodybą (6900 eur/ha).
Paskutinis pasiūlymas: 59000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-12-28 09:50


Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7