Prisijungti
Slapyvardis:

Slaptažodis:


   Pamiršai slaptažodį?
   Registruokis čia!


Butai

text
Sublokuotas namas Klaipėdoje

Parduodamas sublokuotas namas prestižiniame Klaipėdos miesto rajone. Namas yra netoli miesto ligoninės, netoli miškas, dviračių takas iki jūros. Geras susisiekimas viešuoju transportu su miesto centru. Saugi ir rami kaimynystė. Namas tvarkingas, gerai įrengtas, gali būti parduodamas su baldais. Aplinka gražiai sutvarkyta. Priklauso 4a žemės.
Paskutinis pasiūlymas: 179000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-09-03 09:47


text
Dviejų kambarių butas Jonavoje

Parduodamas dviejų kambarių butas iš 5/2 namo aukšte. Butas pilnai suremontuotas: sudėti plastikiniai langai, grindys - laminatas, sutvarkytas san. mazgas. Butas vidinis. Parduodama su integruotais baldais. Už papildomą kainą galima įsigyti visus ar pasirinktus baldus. Butui priklauso rūsys, įstiklintas balkonas. Yra signalizacija.
Paskutinis pasiūlymas: 42000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-08-28 21:10


text
Butas Tauragėje

Parduodamas butas Tauragės mieste. Name yra trys butai. Miesto vandentiekis, kanalizacija. Garažas ir malkinė yra bendrame kieme. Prie namo yra neišpirktas namų valdos žemės sklypas. Pagal susitarimą šiam butui priklauso 4 arai žemės. Sklypo teritorija aptverta.
Paskutinis pasiūlymas: 44000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-08-22 17:00


text
Prabangus dviejų kambarių butas Žaliakalnyje

Parduodamas prabangiai įrengtas butas Žaliakalnyje. Butas parduodamas su visais baldais ir buitine technika. Butui priklauso erdvus 8kv/m sandėliukas ir parkavimo vieta po namu. Kitus automobilius galima parkuoti apatiniame vidiniame kieme (vietos bendros visų gyventojų). Yra balkonas 5.5 kv/m su lauko baldais. Bute įrengta rekuperacinė sistema „Elektroliux" kondicionierius Daikin. Buitine technika „Bosch" aukščiausios klasės (kavos aparatas, indaplovė, orkaitė, kaitlentė). Virtuvė balta, blizgi, dažytu paviršiumi ir "Blum" mechanizmais. Televizoriai lenkti „Samsung". Krištolinis šviestuvas svetainėje, daug led apšvietimo visame bute. Visi baldai gaminti pagal užsakyma. Lovos čiužinys „Tempur". Jungikliai ir rozetės "Jung". Vonioj santechnika Grohe, Roca, Bossini (termostatinė potinkinė dušo sistema). Praustuvas "Laufen" alessi one kolekcijos. Bute gyventa trumpą laiką ir ne pastoviai, todėl viskas kaip nauja. Šildymas geoterminis, todėl žiemą mokesčiai už šildymą apie 10 eurų už mėnesį. Name yra 7 butai.
Paskutinis pasiūlymas: 104000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-08-28 21:10


text
Dviejų kambarių butas Domeikavoje

Domeikavoje parduodamas naujai sutvarkytas dviejų kambarių butas iš 5/4 namo aukšte. Butas erdvus ir labai šviesus, naujai suremontuoti visi kambariai, virtuvė, vonios kambarys ir tualetas. Tualetas ir vonios kambariai yra atskiri. Po remonto bute įtempiamos lubos, nauja santechnika, išvedžiota naujai elektros instaliacija. Butas parduodamas su baldais. Yra bendras balkonas ir vienas balkonas miegamajame. Šildymas centralizuotas. Virtuvė - 7kv/m, miegamasis 9kv/m, svetainė 19kv/m. Teritorija aplink namą nuolat tvarkoma, apšviesta automobilių aikštelė, vaikams pastatytos sūpynės, smėlio dėžė. Netoliese šlaitas su vaizdu į Neries upės vingius, Lantainių piliakalnis. 3 min pėsčiomis iki Domeikavos lopšelio - darželio, krepšinio aikštelės. Netoliese taip pat yra lauko treniruoklių bei karstynių vaikams. Prie namo parduotuvėlė smulkiems pirkiniams. Iki Domeikavos gimnazijos bei rajono seniūnijos 600 m. 5 min automobiliu iki verslo centrų „7“ bei „Adotas“, kuriuose galima rasti begalę aktualių paslaugų. Netoliese Domeikavos ambulatorija.
Paskutinis pasiūlymas: 53000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-08-22 17:00


text
Dviejų kambarių butas Vilijampolėje

Parduodamas bendrabučio tipo dviejų kambarių butas iš 5/2 namo aukšte. Bute sudėti plastikiniai langai, grindys laminatas. Buto išplanavimas pertvarkytas dėl patogesnio gyvenimo. Buto plotas yra 36,01 kv/m, pagalbinė patalpa 6,7kv/m. Bute visi įvadai yra atskiri. Vonia sujungta su WC. Butas parduodamas su integruotais baldais.
Paskutinis pasiūlymas: 40000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-08-22 17:00


text
Butas Varluvoje

Parduodami du butai. Vieno buto kaina nurodyta skelbime. Pirmame namo aukšte yra svetainė su išėjimu į terasą, darbo kambarys, virtuvė, san. mazgas, katilinė. Antrame namo aukšte yra trys miegamieji, san. mazgas. Butui priklauso šeši arai žemės. Gatvė akligatvis. Namas yra kraštinis. Prieš namą yra erdvi automobilių parkavimosi aikštelė. Registrų centre įregistruotas kaip butas. Bendros patalpos: garažas ir patalpa virš garažo - sporto/pokylių salė. Galimas patalpų atidalinimas.
Paskutinis pasiūlymas: 164000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-08-28 21:10


text
Keturių kambarių butas Eiguliuose

Parduodamas keturių kambarių butas iš 5/5 namo aukšte. Butas parduodamas su baldais. Yra du balkonai, rūsys.
Paskutinis pasiūlymas: 71000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-08-28 21:11


text
Butas Žaliakalnyje

Parduodamas butas Žaliakalnyje antrame namo aukšte. Sudėti plastikiniai langai. Autonominis dujinis šildymas. Namo renovacija išmokėta.
Paskutinis pasiūlymas: 40000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-08-22 17:00


text
Keturių kambarių butas Žaliakalnyje

Parduodamas keturių kambarių butas iš 5/3 namo aukšte. Po renovacijos labai maži mokesčiai už šildymą. Iki Ąžuolyno parko 5min. pesčiomis. Butui priklauso 2 rūsiai, kurių bendras plotas 33,68kv/m. Butas turi 3 balkonus ir sandeliuką. Kieme visada rasite, kur pastatyti savo automobilį. Yra liftas.
Paskutinis pasiūlymas: 144000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-08-28 21:11


text
Penkių kambarių butas namo mansardoje, Žaliakalnyje

Parduodamas penkių kambarių butas namo mansardoje. Butui priklauso visa namo mansarda. Namo teritorija aptverta, rakinama, yra automobilių stovėjimo aikštelė, vidinis žalias kiemas. Autonominis šildymas dujomis, židinys. Galima butą plėsti apie 60 kv/m (aplink butą neišnaudotos palėpės). Buto erdves galite perplanuoti pagal savo pageidavimą arba įsirengti du atskirus butus. Namas priešais Sporto halę.
Paskutinis pasiūlymas: 119033 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-08-28 21:11