Prisijungti
Slapyvardis:

Slaptažodis:


   Pamiršai slaptažodį?
   Registruokis čia!


Butai

text
Butas Tauragėje

Parduodamas butas Tauragės mieste. Name yra trys butai. Miesto vandentiekis, kanalizacija. Garažas ir malkinė yra bendrame kieme. Prie namo yra neišpirktas namų valdos žemės sklypas. Pagal susitarimą šiam butui priklauso 4 arai žemės. Sklypo teritorija aptverta.
Paskutinis pasiūlymas: 44000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-06-07 22:40


text
Prabangus dviejų kambarių butas Žaliakalnyje

Parduodamas prabangiai įrengtas butas Žaliakalnyje. Butas parduodamas su visais baldais ir buitine technika. Butui priklauso erdvus 8kv/m sandėliukas ir parkavimo vieta po namu. Kitus automobilius galima parkuoti apatiniame vidiniame kieme (vietos bendros visų gyventojų). Yra balkonas 5.5 kv/m su lauko baldais. Bute įrengta rekuperacinė sistema „Elektroliux" kondicionierius Daikin. Buitine technika „Bosch" aukščiausios klasės (kavos aparatas, indaplovė, orkaitė, kaitlentė). Virtuvė balta, blizgi, dažytu paviršiumi ir "Blum" mechanizmais. Televizoriai lenkti „Samsung". Krištolinis šviestuvas svetainėje, daug led apšvietimo visame bute. Visi baldai gaminti pagal užsakyma. Lovos čiužinys „Tempur". Jungikliai ir rozetės "Jung". Vonioj santechnika Grohe, Roca, Bossini (termostatinė potinkinė dušo sistema). Praustuvas "Laufen" alessi one kolekcijos. Bute gyventa trumpą laiką ir ne pastoviai, todėl viskas kaip nauja. Šildymas geoterminis, todėl žiemą mokesčiai už šildymą apie 10 eurų už mėnesį. Name yra 7 butai.
Paskutinis pasiūlymas: 104000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-06-19 11:38


text
Trijų kambarių butas nuomai

Nuomojami 3 kambarių apartamentai naujos statybos 3-jų aukštų name. Butui priklauso terasa ant stogo. Butas visiškai naujas, ką tik įrengtas, naudojant kokybiškas medžiagas. Automatiniai vartai, kur galėsite parkuoti porą automobilių. Apsaugos bei gaisro signalizacijos. Rakinama laiptinė. Ypač ekonominis šildymas oras - vanduo. Butas strategiškai patogioje vietoje, prie pat dviračių takas, vedantis į centrą - senamiestį.
Paskutinis pasiūlymas: 820 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-06-24 14:23


text
Butas Varluvoje

Parduodami du butai. Vieno buto kaina nurodyta skelbime. Pirmame namo aukšte yra svetainė su išėjimu į terasą, darbo kambarys, virtuvė, san. mazgas, katilinė. Antrame namo aukšte yra trys miegamieji, san. mazgas. Butui priklauso šeši arai žemės. Gatvė akligatvis. Namas yra kraštinis. Prieš namą yra erdvi automobilių parkavimosi aikštelė. Registrų centre įregistruotas kaip butas. Bendros patalpos: garažas ir patalpa virš garažo - sporto/pokylių salė. Galimas patalpų atidalinimas.
Paskutinis pasiūlymas: 164000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-06-24 14:23


text
Butas Kauno centre

Parduodamas trijų kambarių butas iš 5/5 namo aukšte. Svetainė sujungta su virtuvė. Butui priklauso rūsys. Yra vidinė automobilių parkavimo aikštelė.
Paskutinis pasiūlymas: 116000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-06-24 14:23


text
Keturių kambarių butas Eiguliuose

Parduodamas keturių kambarių butas iš 5/5 namo aukšte. Butas parduodamas su baldais. Yra du balkonai, rūsys.
Paskutinis pasiūlymas: 71000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-06-24 14:23


text
Butas Žaliakalnyje

Parduodamas butas Žaliakalnyje antrame namo aukšte. Sudėti plastikiniai langai. Autonominis dujinis šildymas. Namo renovacija išmokėta.
Paskutinis pasiūlymas: 40000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-06-12 18:59


text
Unikalus butas Užliedžių k.

Parduodamas išskirtinio dizaino butas Užliedžių k. Parduodamas su visa buitine technika ir integruotais baldais. Įrengtas kondicionierius "McQuay". Yra elektrinis židinys, šildomos grindys, plastikiniai langai. Bute yra keturi kambariai. Grindys akmens masės plytelės, parketlentės. Sienos tapetuotos, dažytos. Kiemas aptvertas, yra automobilių parkavimo vieta. Laiptinė rakinama. Buto langai į vakarų, pietų puses. Butui priklauso 1,5 aro žemės, kurioje yra pastatytas sandėliukas, pavėsinė. Prie namo yra įrengta vaikų žaidimo aikštelė.
Paskutinis pasiūlymas: 120000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-06-12 18:59


text
Keturių kambarių butas Žaliakalnyje

Parduodamas keturių kambarių butas iš 5/3 namo aukšte. Po renovacijos labai maži mokesčiai už šildymą. Iki Ąžuolyno parko 5min. pesčiomis. Butui priklauso 2 rūsiai, kurių bendras plotas 33,68kv/m. Butas turi 3 balkonus ir sandeliuką. Kieme visada rasite, kur pastatyti savo automobilį. Yra liftas.
Paskutinis pasiūlymas: 144000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-06-12 18:59


text
Penkių kambarių butas namo mansardoje, Žaliakalnyje

Parduodamas penkių kambarių butas namo mansardoje. Butui priklauso visa namo mansarda. Namo teritorija aptverta, rakinama, yra automobilių stovėjimo aikštelė, vidinis žalias kiemas. Autonominis šildymas dujomis, židinys. Galima butą plėsti apie 60 kv/m (aplink butą neišnaudotos palėpės). Buto erdves galite perplanuoti pagal savo pageidavimą arba įsirengti du atskirus butus. Namas priešais Sporto halę.
Paskutinis pasiūlymas: 119033 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-06-12 18:59