Prisijungti
Slapyvardis:

Slaptažodis:


   Pamiršai slaptažodį?
   Registruokis čia!


Namai

text
Namas tinkamas gyventi dviem šeimom Žaliakalnyje

Parduodamas namas tinkamas gyventi dviem šeimom, nes yra virtuvės pirmame ir antrame namo aukšte. Po visu namu yra rūsys, kuriame įrengtos patalpos: sauna, baseinas, katilinė, garažas trims automobiliams, san. mazgai ir keliatas pagalbinių patalpų. Pirmame namo aukšte yra virtuvė, san. mazgai, svetainė su išėjimu į terasą, miegamasis, sporto salė, erdvus holas. Antrame namo aukšte yra virtuvė, trys miegamieji, san. mazgai, erdvus holas. Mansardoje yra du miegamieji, poilsio kambarys su židiniu ir san. mazgai. Į namą yra du atskiri įėjimai. Namas šildomas dujomis arba kietu kuru.
Paskutinis pasiūlymas: 260658 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-03-04 14:25


text
Pilnai įrengtas dviejų aukštų namas Romainiuose

Parduodamas pilnai įrengtas dviejų aukštų namas su rūsiu. Visos pagalbinės patalpos pilnai įrengtos, aplinka sutvarkyta. Rūsyje pirtis, garažas, katilinė, daržovių sandėliukas. Lauke asfaltuotas įvažiavimas, takeliai kloti trinkelėmis, židinys, sodas, veja. Visame name išvedžiotas televizijos tinklas, signalizacija, taip pat veikia internetas. Šildomos grindys vonios kambaryje ir virtuvėje. Sklypas kraštinis.
Paskutinis pasiūlymas: 130329 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-03-21 09:25


text
Restoranas Panemunėje

Parduodamas restoranas Panemunėje. Patalpų šildymas autonominis - dujinis.
Paskutinis pasiūlymas: 347544 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-03-21 09:25


text
Namas Aleksote

Parduodamas namas ramioje vietoje: paskutinis savo gatvės pusėje, toliau akligatvis, liepų alėja. Ramūs, draugiški kaimynai. Namas šiltas: apšiltintas tarp išorinės ir vidinės mūro blokų sienų. Puiki šilumos bei garso izoliacija. Šildomas dujomis. Dujinis katilas Viessmann (programuojami laikas bei temperatūra tiek vandens, tiek namo šildymo) sujungtas su boileriu. Prie įvado įrengtas programuojamas vandens filtras, neleidžiantis kauptis kalkėms. Atskiras vandens skaitliukas laistymui. Sutvarkytas gerbūvis: veja, trinkelės, dvi terasos, tvora, vartų automatika. Aplink namą išvedžioti laidai teritorijos apšvietimui, video kameroms. Signalizacija. Šarvuotos durys. Plastikiniai langai. Šviesolaidinis internetas. Namo interjeras buvo kuriamas dizainerio pagalba. Kiekvienoje erdvėje sukurtas unikalus apšvietimas bei lubų reljefas. Pirmame aukšte: holas su sienine spinta; virtuvė su sandėliuku (22,5 kv.m.), svetainė (40 kv.m), atskiras tualetas, dušas, pirtis, katilinė, garažas. Privalumai: Visame pirmame aukšte šildomos grindys, erdvioje svetainėje yra jaukus židinys. Pirtis su programuojamu pečiumi Harvia, kiuris leidžia pasirinkti temperatūros ir garų santykį, bei veikimo laiką. Gražūs, platūs ąžuoliniai laiptai turi vienetinius, meniškus kalvio rankų darbo turėklus. Antrame aukšte: keturi atskiri miegamieji (15,5; 23; 18; 21,5 kv.m); du balkonai (po 6 kv.m); vonios kambarys (13,5 kv.m). Privalumai: Visame antrame aukšte ąžuolo parketas, išėjimas į balkonus iš visų kambarių. Kalviški balkonų turėklai. Erdvus vonios kambarys kuriame: sukūrinė vonia, klozetas, bide, kriauklė, apšviečiamas veidrodis, elektrinis gyvatukas, skalbimo bei džiovinimo mašinos, šildomos grindys. Viename iš miegamųjų yra didelė sieninė spinta. Iki centro -10 min. Netoli - IKI, Maxima Bazė ir Norfa parduotuvės, bei Tirkiliškių pradinė mokykla ir darželis.
Paskutinis pasiūlymas: 217215 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-03-21 09:25


text
Namas Aleksote su atskiru pastatu, tinkamu gyventi

Parduodamas namas Aleksote su atskiru pastatu, tinkamu gyventi. Namo rūsyje yra katilinė (namas šildomas kietu kuru). Gatvėje yra dujos. Pirmame namo aukšte yra erdvi svetainė su židiniu ir išėjimu į terasą 42kv/m, virtuvė 20kv/m, darbo kambarys 14kv/m, vonia su WC. Antrame namo aukšte yra trys miegamieji 34, 20 ir 20kv/m, vonia 8kv/m, holas 20kv/m. Name sudėti mediniai langai su stiklo paketais. Papildomam 136kv/m gyvenamo pastato pirmame aukšte yra virtuvė, WC, dušas, didelis garažas 38kv/m. Mansardoje yra du kambariai. Namas parduodamas su baldais. Sutvarkyta aplinka. Užveistas sodas. Visos miesto komunikacijos.
Paskutinis pasiūlymas: 202734 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-03-21 09:25


text
Namas - kotedžas Vilijampolėje

Parduodamas namas - kotedžas Vilijampolėje. Po visu namu yra rūsys. Pirmame namo aukšte yra virtuvė, svetainė, WC su praustuvu, holas. Iš virtuvės ir svetainės yra išėjimas į erdvią terasą. Antrame aukšte yra trys kambariai, WC su vonia. Du kambariai turi išėjimus į balkonus. Labai gerai įrengta mansarda, kurioje yra baras ir pūlo stalas. Rūsyje yra katilinė, skalbykla, pirtis, dušinė, WC, kelios kitos patalpos, garažas dviems automobiliams. Po terasa yra padaryta malkinė. Namas šildomas kietu kuru arba dujomis. Katilas - "Wolf". Viso namo grindys - parketas. Parduodamas su baldais. Aplinka pilnai sutvarkyta. Privažiavimas asfaltuotas.
Paskutinis pasiūlymas: 160739 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-03-21 09:25


text
Namas pušų apsuptyje, Kulautuvoje

Parduodamas namas apsuptas pušų, vaizdingoje vietoje. Namo fasadas pilnai sutvarkytas. Namo viduje nėra pertvarų, todėl galima keisti kambarių išplanavimą. Garažas dviems automobiliams. Prie namo yra dujų kolonėlė. Galima už papildomą kaina įsigyti 10 arų sklypą. Už ~ 1km yra tvenkinys, Nemunas.
Paskutinis pasiūlymas: 106000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-03-21 09:25


text
Didelis, erdvus namas Domeikavoje

Parduodamas namas tinkamas gyventi dviems ar trims šeimoms. Yra dešimt kambarių. Pirmame namo aukšte yra 6 kambariai, visuose suprojektuota arba įrengta dušas ir WC. Šildymo sistema perprojektuota 10 kambarių su atskirais dušais ir WC aptarnavimui. Pirmo aukšto 6 kambariuose įrengti kondicionieriai. Namas gali būti naudojamas kaip svečių namai, darželis, senelių namai. Sklypas pilnai sutvarkytas, yra lauko pavėsinė. Įrengta automatinė laistymo sistema iš šulinio. Privažiavimas - asfaltuotas. Šildymas dujinis.
Paskutinis pasiūlymas: 363473 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-03-21 09:25


Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7