Prisijungti
Slapyvardis:

Slaptažodis:


   Pamiršai slaptažodį?
   Registruokis čia!


Namai

text
Sublokuotas namas Fredoje

Parduodamas erdvus ir ekonomiškas, klasikinio stiliaus sublokuotas kotedžas 3 aukštų su mansarda ir rūsiu. Pilnai įrengtas, ramiame privačių gyvenamųjų namų mikrorajone. Sutvarkyta aplinka, apželdintas kiemas, aptverta teritorija, kiemas išklotas trinkelėmis. TEO šviesolaidinis internetas 100Gb/s ir televizija. Gyvenamasis plotas 195kv/m. Medinės durys ir laiptai. Pirmame aukšte holas, ūkinė patalpa – katilinė, boileris, garažas dviems automobiliams. Antrame namo aukšte įrengta svetainė su židiniu, virtuvė, WC su vonia ir dušo kabina, laiptinė, balkonas. Trečiame aukšte – 2 miegamieji su sienine spinta ir WC su vonia, laiptinė. Mansardoje – du kambariai ir rūbinė. Rūsys po visu namu 82,78kv/m, kuriame galima pabaigti įrengti baseiną, pirtį ir priepirtį. Šildymas autonominis dujomis. Miesto komunikacijos: elektra, dujos, vandentiekis, lietaus kanalizacija.
Paskutinis pasiūlymas: 140465 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-05-25 09:58


text
Namas su ūkiniu pastatu

Parduodamas namas su ūkiniu pastatu Martinavos soduose. Po visu namu yra rūsys. Pirmame namo aukšte yra garažas 16.7kv/m, kambarys 8kv/m, koridorius 4.5kv/m, vonia 1.9kv/m, tualetas 1.2kv/m, kambarys su židiniu 16.8kv/m, virtuvė 6,3kv/m. Antrame namo aukšte yra kambarys 7.5kv/m, balkonas 18kv/m. Į namą yra įvesta vietinė kanalizacija, vanduo iš šulinio, šildymas kietu kuru. Asfaltuotas privažiavimas.
Paskutinis pasiūlymas: 41994 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-05-25 09:58


text
Sodas Kauno rajone

Parduodamas sodas su namuku.Po visu namu rūsys. Tarp pirmo ir antro aukstų medinė perdanga. Yra trifazė,telekomo linija, laistymo vandentiekis. Asfaltuotas privažiavimas. Arti autobuso stotelė.
Paskutinis pasiūlymas: 17956 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-05-25 09:58


text
Dalis namo Žaliakalnyje

Parduodamas nuosavo namo pirmas aukštas su garažu dviems automobiliams. Namas yra nuosavų namų kvartale, labai ramioje vietoje. Rami nuosavų namų gatvelė, privatus kiemas, atskiras įėjimas. Erdvūs 5 kambariai, 2 miegamieji, WC ir vonios kambariai atskiri, dušas, erdvi svetainė su baldais, virtuvė su buitine technika. Yra atskiras autonominis dujinis šildymas, signalizacija, internetas, plastikiniai 5 kamerų langai, parketo danga. Fasadas apšiltintas 10-15cm polistireniniu putplasčiu, uždėtas dekoratyvinis tinkas su spalva. Yra galimybė pasistatyti kieto kuro katilą. P. S Norint yra galimybė nupirkti visą namą, parduodamas ir antras namo aukštas. Puikus susisiekimas. Norint yra galimybė ir sudaryti ilgalaikės nuomos sutartį. Taip pat yra galimybė iš viso pirmojo aukšto padaryti du butus, nes yra du atskiri įėjimai.
Paskutinis pasiūlymas: 108607 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-06-14 12:42


text
Namas Raudondvaryje

Parduodamas namas 405 kv/m, ūkinis pastatas, garažas, kuris šiuo metu įrengtas į gyvenamą namą. Namas šildomas dujomis arba kietu kuru. Namas tinkamas gyventi dviem šeimom arba komercinei veiklai (senelių namams). Namas yra prie bažnyčios. Asfaltuotas privažiavimas. Po visu namu yra rūsys, kuriame yra įrengta virtuvė ir keletas patalpų, san. mazgai, pirtis.
Paskutinis pasiūlymas: 202734 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-06-14 12:42


text
Naujos statybos namas Babtuose

Parduodamas naujos statybos, šiuolaikinis, labai šiltas ir ekonomiškas, dviejų aukštų namas su palėpe, kartu su baldais ir įranga. Pirmame namo aukšte yra tambūras 3,78 kv/m, virtuvė 13,29 kv/m, Wc - vonia 6,96 kv/m, miegamasis kambarys 21,98 kv/m, vaikų kambarys 19,63 kv/m, Wc-dušas 4,75 kv/m, koridorius 5,86 kv/m svetainė 35,14 kv/m, darbo kambarys 9,72 kv/m, katilinė 9,91 kv/m, garažas 22,36 kv/m. Pirmo aukšto sienos glaistytos, dažytos. Antro aukšto apdaila- medis. Antrame namo aukšte yra holas 37,49 kv/m, poilsio patalpa 34,66 kv/m, poilsio patalpa 21,48 kv/m, palėpė 65,84 kv/m. Name įrengta apsaugos signalizacija. Plastikiniai langai Stogas “Ranila”, Pirmo aukšte - grindinis šildymas (virtuvė, wc-duše, wc- vonioje, svetainėje, hole, darbo kambaryje). Visur kitur radiatoriai. Kieto kuro katilas 40 KW. Įrengtas kombinuotas boileris. Didelė ir jauki terasa su išėjimu tiesiai iš svetainės, Kiemas aptvertas segmentine tvora ir gyvatvore. Kiemas išklotas trinkelėmis. Sode auga vaismedžiai pasodinti 2013 m.
Paskutinis pasiūlymas: 136121 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-06-14 12:42


text
Namas šalia Neveronių

Parduodamas gyvenamasis namas sodų bendrijoje "Pabiržė", Miškininkų g. Šalia jau pastatyti gyvenami namai. Pirmame namo aukšte yra svetainė su židiniu, du kambariai, virtuvė su valgomuoju, vonia su WC. Namo pusrūsyje yra įrengta pirtis, priesšpirtė, WC su dušu, garažas, keletas patalpų. Namas šildomas kietu kuru, vanduo - gręžininis, vietinė kanalizacija. Namas per keliuką ribojasi su mišku. Susisiekimas : kursuoja 39 miesto autobusas ir 56 mikro-autobusas. Vaikus į mokyklą nemokamai veža mokyklinis autobusiukas.
Paskutinis pasiūlymas: 121640 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-06-14 12:42


text
Komercinis namas Šilalėje

Parduodamas namas miesto centre priduotas 2011 metais. Paskirtis pastato komercinė, nes komercinės patalpos viršijo gyvenamąsias, todėl pastatas patapo „Prekybos paslaugų ir pramogų objektas“ , viso 730 kv.m. Pirmo aukšto salė 200 kv.m. išnuomota buitinės technikos parduotuvei "Techasas" . Gyvenamosios patalpos išdėstytos iš kitos pastato pusės kur pro langus matosi Lokystos upė ( 70 kv.m. patalpa, kitos keturios patalpos po 16 kv.m. ( visos sienos griaunamos ) už jų garažas didelis, koridorius. Pastate trys įėjimai. Paradinis , įėjimas į nulinį aukštą ir įėjimas prie garažo. Nuliniame aukšte nuomininkai, kurie turi soliariumo paslaugas ir rūbų parduotuvė. Soliariumas užima 85 kv.m., parduotuvė 80 kv.m., kitos patalpos tuščios. Pastatas šildomas vietiškai, pastatytas dujų generacinis katilas Vigaz“( mažai reikia šildyti, nes gerai apšiltintos sienos ). Visame pirmame aukšte šildomos grindys. Yra galimybė pasijungti šildymą nuo miesto katilinės, nes šalia praeina trasa. Visi įmanomi variantai derinami atvykus į vietą.
Paskutinis pasiūlymas: 231696 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-06-14 12:42


text
Namas Domeikavoje

Parduodamas namas su pirtele Domeikavoje. Pilnai sutvarkyta aplinka. Po visu namo yra pusrūsis, kuriame yra virtuvė, sporto salė, garažas, katilinė, WC, kelios pagalbinės patalpos. Pirmame namo aukšte yra erdvus žiemos sodas, du kambariai, svetainė su židiniu, san. mazgai. Antrame namo aukšte yra keturi kambariai, san. mazgai. Namas šildomas kietu kuru arba dujomis. Yra įrengta pirtis, apie 40kv/m. Joje yra san.mazgai, prieš pirtė. Namas tinkamas gyventi dviem šeimoms, nes yra atskiri du įėjimai.
Paskutinis pasiūlymas: 289620 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-06-14 12:42


text
Namas tinkamas gyventi dviem šeimom Žaliakalnyje

Parduodamas namas tinkamas gyventi dviem šeimom, nes yra virtuvės pirmame ir antrame namo aukšte. Po visu namu yra rūsys, kuriame įrengtos patalpos: sauna, baseinas, katilinė, garažas trims automobiliams, san. mazgai ir keliatas pagalbinių patalpų. Pirmame namo aukšte yra virtuvė, san. mazgai, svetainė su išėjimu į terasą, miegamasis, sporto salė, erdvus holas. Antrame namo aukšte yra virtuvė, trys miegamieji, san. mazgai, erdvus holas. Mansardoje yra du miegamieji, poilsio kambarys su židiniu ir san. mazgai. Į namą yra du atskiri įėjimai. Namas šildomas dujomis arba kietu kuru.
Paskutinis pasiūlymas: 260658 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-06-14 12:42


text
Pilnai įrengtas dviejų aukštų namas Romainiuose

Parduodamas pilnai įrengtas dviejų aukštų namas su rūsiu. Visos pagalbinės patalpos pilnai įrengtos, aplinka sutvarkyta. Rūsyje pirtis, garažas, katilinė, daržovių sandėliukas. Lauke asfaltuotas įvažiavimas, takeliai kloti trinkelėmis, židinys, sodas, veja. Visame name išvedžiotas televizijos tinklas, signalizacija, taip pat veikia internetas. Šildomos grindys vonios kambaryje ir virtuvėje. Sklypas kraštinis.
Paskutinis pasiūlymas: 130329 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-05-25 09:58


text
Restoranas Panemunėje

Parduodamas restoranas Panemunėje. Patalpų šildymas autonominis - dujinis.
Paskutinis pasiūlymas: 347544 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-05-25 09:58


text
Namas Aleksote

Parduodamas namas ramioje vietoje: paskutinis savo gatvės pusėje, toliau akligatvis, liepų alėja. Ramūs, draugiški kaimynai. Namas šiltas: apšiltintas tarp išorinės ir vidinės mūro blokų sienų. Puiki šilumos bei garso izoliacija. Šildomas dujomis. Dujinis katilas Viessmann (programuojami laikas bei temperatūra tiek vandens, tiek namo šildymo) sujungtas su boileriu. Prie įvado įrengtas programuojamas vandens filtras, neleidžiantis kauptis kalkėms. Atskiras vandens skaitliukas laistymui. Sutvarkytas gerbūvis: veja, trinkelės, dvi terasos, tvora, vartų automatika. Aplink namą išvedžioti laidai teritorijos apšvietimui, video kameroms. Signalizacija. Šarvuotos durys. Plastikiniai langai. Šviesolaidinis internetas. Namo interjeras buvo kuriamas dizainerio pagalba. Kiekvienoje erdvėje sukurtas unikalus apšvietimas bei lubų reljefas. Pirmame aukšte: holas su sienine spinta; virtuvė su sandėliuku (22,5 kv.m.), svetainė (40 kv.m), atskiras tualetas, dušas, pirtis, katilinė, garažas. Privalumai: Visame pirmame aukšte šildomos grindys, erdvioje svetainėje yra jaukus židinys. Pirtis su programuojamu pečiumi Harvia, kiuris leidžia pasirinkti temperatūros ir garų santykį, bei veikimo laiką. Gražūs, platūs ąžuoliniai laiptai turi vienetinius, meniškus kalvio rankų darbo turėklus. Antrame aukšte: keturi atskiri miegamieji (15,5; 23; 18; 21,5 kv.m); du balkonai (po 6 kv.m); vonios kambarys (13,5 kv.m). Privalumai: Visame antrame aukšte ąžuolo parketas, išėjimas į balkonus iš visų kambarių. Kalviški balkonų turėklai. Erdvus vonios kambarys kuriame: sukūrinė vonia, klozetas, bide, kriauklė, apšviečiamas veidrodis, elektrinis gyvatukas, skalbimo bei džiovinimo mašinos, šildomos grindys. Viename iš miegamųjų yra didelė sieninė spinta. Iki centro -10 min. Netoli - IKI, Maxima Bazė ir Norfa parduotuvės, bei Tirkiliškių pradinė mokykla ir darželis.
Paskutinis pasiūlymas: 217215 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-05-25 09:58


text
Namas Aleksote su atskiru pastatu, tinkamu gyventi

Parduodamas namas Aleksote su atskiru pastatu, tinkamu gyventi. Namo rūsyje yra katilinė (namas šildomas kietu kuru). Gatvėje yra dujos. Pirmame namo aukšte yra erdvi svetainė su židiniu ir išėjimu į terasą 42kv/m, virtuvė 20kv/m, darbo kambarys 14kv/m, vonia su WC. Antrame namo aukšte yra trys miegamieji 34, 20 ir 20kv/m, vonia 8kv/m, holas 20kv/m. Name sudėti mediniai langai su stiklo paketais. Papildomam 136kv/m gyvenamo pastato pirmame aukšte yra virtuvė, WC, dušas, didelis garažas 38kv/m. Mansardoje yra du kambariai. Namas parduodamas su baldais. Sutvarkyta aplinka. Užveistas sodas. Visos miesto komunikacijos.
Paskutinis pasiūlymas: 202734 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-05-25 09:58


text
Namas - kotedžas Vilijampolėje

Parduodamas namas - kotedžas Vilijampolėje. Po visu namu yra rūsys. Pirmame namo aukšte yra virtuvė, svetainė, WC su praustuvu, holas. Iš virtuvės ir svetainės yra išėjimas į erdvią terasą. Antrame aukšte yra trys kambariai, WC su vonia. Du kambariai turi išėjimus į balkonus. Labai gerai įrengta mansarda, kurioje yra baras ir pūlo stalas. Rūsyje yra katilinė, skalbykla, pirtis, dušinė, WC, kelios kitos patalpos, garažas dviems automobiliams. Po terasa yra padaryta malkinė. Namas šildomas kietu kuru arba dujomis. Katilas - "Wolf". Viso namo grindys - parketas. Parduodamas su baldais. Aplinka pilnai sutvarkyta. Privažiavimas asfaltuotas.
Paskutinis pasiūlymas: 160739 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-05-25 09:58


text
Namas pušų apsuptyje, Kulautuvoje

Parduodamas namas apsuptas pušų, vaizdingoje vietoje. Namo fasadas pilnai sutvarkytas. Namo viduje nėra pertvarų, todėl galima keisti kambarių išplanavimą. Garažas dviems automobiliams. Prie namo yra dujų kolonėlė. Galima už papildomą kaina įsigyti 10 arų sklypą. Už ~ 1km yra tvenkinys, Nemunas.
Paskutinis pasiūlymas: 106000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-05-25 09:58


text
Didelis, erdvus namas Domeikavoje

Parduodamas namas tinkamas gyventi dviems ar trims šeimoms. Yra dešimt kambarių. Pirmame namo aukšte yra 6 kambariai, visuose suprojektuota arba įrengta dušas ir WC. Šildymo sistema perprojektuota 10 kambarių su atskirais dušais ir WC aptarnavimui. Pirmo aukšto 6 kambariuose įrengti kondicionieriai. Namas gali būti naudojamas kaip svečių namai, darželis, senelių namai. Sklypas pilnai sutvarkytas, yra lauko pavėsinė. Įrengta automatinė laistymo sistema iš šulinio. Privažiavimas - asfaltuotas. Šildymas dujinis.
Paskutinis pasiūlymas: 363473 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-05-25 09:58


Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7