Prisijungti
Slapyvardis:

Slaptažodis:


   Pamiršai slaptažodį?
   Registruokis čia!


Namai

text
Namas su ūkiniu pastatu Žeimių mstl.

Parduodamas namas su ūkiniu pastatu Žeimių mstl. Pirmame aukšte yra trys kambariai, virtuvė, san. mazgas. Antrame namo aukšte yra trys miegamieji, vonios kambarys. Po visu namu yra rūsys, kuriame yra katilinė, keletas pagalbinių patalpų. Namo langai plastikiniai.
Paskutinis pasiūlymas: 55000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-03-21 09:24


text
Sodo namas Drąseikiuose

Parduodamas 6 arų ploto sklypas su unikaliu sodo nameliu. Namas suręstas iš 100-mečio svirno rąstų nenaudojant vinių. Tarpai tarp rąstų užpildyti pakulomis. Viduje lofto stiliaus erdvė su atvira miegamaja zona antrame aukšte. Yra 8kv/m rūsys. Iki Drąseikių karjero, parduotuvės 5 minutės kelio automobiliu. Yra nuolat gyvenančių kaimynų. Per kelis sklypus nuo sodybos yra miškelis. Yra elektra. Sodų laistymo vanduo.
Paskutinis pasiūlymas: 14000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-03-21 09:24


text
Namas Kėdainiuose, Jurginų g.

Parduodamas namas, ramioje vietoje, prie miško, sodų bendrijoje "Justinava". Namas šildomas kietu kuru, įvesta signalizacija, internetas. Po namu įrengtas jaukus rūsys su židiniu. Pirmame namo aukšte yra virtuvė su svetaine,san. mazgas. Antrame namo aukšte yra du miegamieji. Prie namo yra ūkininis pastatas, garažas, pirtis (prie pirties įrengtas WC bei dušas). Jaukiai ir patogiai sutvarkyta kiemo aplinka bei didelis trinkelėmis išklotas kiemas. Namas parduodamas su integruotais baldais.
Paskutinis pasiūlymas: 77000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-03-21 09:24


text
Namas su ūkiniais pastatais Šėtos mstl.

Parduodamas namas su ūkiniais pastatais. Namas rąstinis. Yra trys kambariai ir virtuvė. Šildymas kietu kuru. Ūkiniame pastate yra viralinė, lauke daržinė, tvartas, malkinė, rūkykla. Vanduo - šulinys, lauko WC.
Paskutinis pasiūlymas: 24000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-03-04 14:23


text
Naujos statybos namas Domeikavoje

Parduodamas naujos statybos dviejų aukštų gyvenamasis namas, naujame nuosavų namų kvartale. Sienos apšiltintos 25 cm putų polistirolu, dengtos struktūriniu dažomu, plaunamu tinku. Sienos - dujų silikato blokeliai. Stogas apšiltintas 25 cm akmens vata. Apšiltinti pamatai tiek iš lauko tiek iš vidaus. 3 stiklų, 6 kamerų vokiško profilio langai. Veka 82 profilis. Tinkuotos vidinės sienos su elastiniu gipsiniu tinku. Stogas antrame aukšte apšiltintos vata. Išlyginamasis grindų sluoksnis vadinamos juodgrindės, (paruošta grindų šiltinimui. Visos miesto komunikacijos.
Paskutinis pasiūlymas: 126000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-03-04 14:23


text
Investicinis projektas Kėdainiuose

Parduodamas investicinis projektas Kėdainiuose. Dviejuose, greta esančiuose namuose bus įvairaus ploto 19 butų. Visi butai turi jiems priskirtus rūsius, taip pat poilsio zonas. Visos miesto komunikacijos.
Paskutinis pasiūlymas: 78000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-03-04 14:23


text
Namas Kėdainių raj. Sirutiškio k.

Parduodamas namas Sirutiškyje, Žemaičių g. Po visu namu rūsys yra 79,82kv/m. Rūsyje yra garažas 19,53kv/m, katilinė 10,3kv/m. Pirmame namo aukšte yra svetainė sujungta su virtuve 32,16 kv/m, trys kambariai 18, 13 ir 15 kv/m, vonia kartu su WC – 4 kv/m, balkonas. Antrame aukšte du kambariai 7 ir 9,5 kv/m, balkonas. Visame name sudėti plastikiniai langai, pakeista elektros instaliacija. Miesto komunikacijos, vonioje ir koridoriuje šildomos grindys. Namas šildomas kietu kuru – medžio granulėmis. Prie namo yra ūkinis pastatas, kuriame yra garažas ir keletas patalpų. Namas yra ramioje vietoje su asfaltuotu privažiavimu, iki miesto centro 7 km.
Paskutinis pasiūlymas: 94000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-03-04 14:23


text
Namas Jonavoje, Kauno g.

Parduodamas namas Jonavos senamiestyje. Galima statyti antra aukštą. Gyvenamasis namas apmūrytas iš išorės.Šildymas kietu kuru. Yra privesta kanalizacija, galima įsivesti vandentiekį. Statinys yra 15m. nuo pagrindinės senameščio gatvės. Pagrindinėje gatvėje suformuota aikštelė automobiliams statyti. Bendras žemės sklypo plotas 3,69 aro.
Paskutinis pasiūlymas: 30000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-03-04 14:23


text
Namas prie tvenkinio Kėdainiuose

Parduodamas dviejų aukštų gražioje vietoje prie žuvingo tvenkinio namas. Įrengta labai aukštos kokybės santechnika, sustatyti aukštos kokybės itališki baldai, virtuvėje integruota buitinė technika. Parduodama su visais baldais. Tvenkinyje pastatytas nemaža prieplauka, sklype yra pavėsinė su sandėliuku. Pasodintas 20 arų sodas.
Paskutinis pasiūlymas: 565000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-03-04 14:23


text
Namo dalis Ramučiuose

Parduodama namo dalis Ramučiuose. Namo fasadas pilnai įrengtas, aplinka sutvarkyta, asfaltuotas privažiavimas, uždara teritorija. Pirmame namo aukšte yra erdvi svetainė su išėjimu į lauko terasą, virtuvė, WC, garažas. Antrame namo aukšte yra du miegamieji, vonios kambarys. Langai - plastikiniai. Sienos tinkuotos. Išvedžiota šildymo sistema (kolektorinė). Stogas šiltintas, sudėtas gipsas. Namo užbaigimui reiktų iki 20000 eurų. Šildymas - dujinis autonominis, vanduo - miesto, nuotekos - vietinės.
Paskutinis pasiūlymas: 141000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-03-04 14:23


text
Neįrengtas namas Kėdainiuose

Parduodamas neįrengtas gyvenamas namas, bendras plotas- 220 kv.m., gyvenamas plotas 115 kv.m. Atvestos komunikacijos - elektra, vanduo, kanalizacija, drenažas. Pamatai - apšiltinti, gręžtiniai, monolitiniai. Stogas - skarda. Atlikta geologija. Didelis garažas dviems mašinoms. Namas pastatytas naujame, dar besiformuojančiame rajone.
Paskutinis pasiūlymas: 58000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-03-04 14:23


text
Namo dalis Žaliakalnyje

Parduodama namo dalis Žaliakalnyje. Vaisių g. Dviejų aukštų namo antras aukštas. Yra atskiras įėjimas. Kambariai: miegamasis 16kv/m, kambarys 16 kv/m, svetainė, virtuvė ir valgomasis kartu - 34 kv/m, vonia kartu su WC 5 kv/m. Namo dalis renovuotas 2016m. Apšiltinta iš vidaus: sienos, lubos, grindys, pakeista nauja elektros instaliacija, kanalizacija, šildymo sistema. Plastikiniai langai. Šildymas dujomis. Nauji radiatoriai. Lubos gipso kartono dažytos. Sienos gipso kartono dažytos.
Paskutinis pasiūlymas: 68000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-03-04 14:23


text
Namas Kazlų Rūdoje

Parduodamas visiškai įrengtas namas Kazlų Rūdoje, Saulės g. prie pat miško. Puiki ir rami vieta, geri kaimynai. Sklypo plotas - 20 arų. Naudingas namo plotas 160 m2. Namas yra dviejų aukštų su pusrūsiu. Pusrūsyje yra sandėliukas, garažas, katilinė, skalbykla bei vienas kambarys. Pirmame aukšte - virtuvė, svetainė, gyvenamasis kambarys, dvi verandos, WC ir dušas. Antrame aukšte - du erdvūs kambariai (galimybė įrengti tris), dvi palėpės, WC ir dušas. Namas šildomas kietu kuru. Namas turi individualius biologinius valymo įrengimus. Stogas skardinis, sienos mūrinės. Ūkinis pastatas iš dalies pritaikytas gyventi, kai kurie kambariai įrengti, yra virtuvė, WC ir dušas, kitos patalpos ūkinės paskirties, taip pat yra rūsys.
Paskutinis pasiūlymas: 90000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-03-04 14:23


text
Namas Vilijampolėje

Parduodamas rekonstruotas 2016 metais pastatas - siurblinė. Šis pastatas tinkamas komercinei veiklai, nuolatiniam gyvenimui. Pirmame namo aukšte yra numatyta vieta virtuvei, WC su dušine, svetainė. Šiuo metu antrame namo aukšte yra vientisa patalpa, kuriame galima įrengti keletą patalpų arba penkias darbo vietas. Miesto vandentiekis, nuotekos, elektra. Šalia dujos. Pirmame namo aukšte grindininis šildymas. Priešais namą pagal projektą galima įrengti penkias automobilų parkavimo vietas.
Paskutinis pasiūlymas: 80000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-03-21 09:24


text
Sodyba Kazlų Rūdos sav., Karčrūdės kaime

Parduodama tvarkinga, suremontuota sodybą. Sodyboje yra gyvenamasis namas, svečių - pokylių namas su pirtimi, didelis tvartas, pavėsinė, sargo namelis ir buvusios arklidės pamatai. Sklypo paskirtis - namų valda. Teritorijoje yra du prūdai. Visa teritorija aptverta. Vanduo: šulinys ir gręžinys. Kanalizacija - vietinė su valymo įrenginiais. Namas rąstinis - dviejų galų. Gali gyventi dvi šeimos, nes yra du atskiri san. mazgai ir dvi virtuvėlės.
Paskutinis pasiūlymas: 68000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-03-21 09:24


text
Namas Lampėdžiuose

Parduodamas namas Lampėdžiuose. Pirmame namo aukšte yra virtuvė, svetainė su išėjimu į terasą, WC, katilinė, du garažai. Antrame namo aukšte yra trys miegamieji, poilsio kambarys, vonios kambarys. Visos miesto komunikacijos. Name sudėti mediniai langai su stiklo paketu. Pirmame namo aušte šildomos grindys, antrame namo aukšte - radiatorinis. Yra įrengta rąstinė pirtelė. Pirmame aukšte yra pirtis, dušas, WC, poilsio kambarys. Antrame aukšte - miegamasis. Namo aplinka pilnai sutvarkyta.
Paskutinis pasiūlymas: 290000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-03-21 09:24


text
Namas Pakertuose

Parduodamas tvarkingas, suremontuotas namas su ūkiniu pastatu Pakertuose. Po dalimi namo yra rūsys. Rūsyje yra kieto kuro katilas su kombinuotu boileriu. Pirmame namo aukšte yra virtuvė, svetainė, miegamsis, darbo zona bei vonia su WC. Antrame namo aukšte yra bendras kambarys, miegamasis ir vaikų zona bei dušas su WC. Pirmam ir antram namo aukštams yra skirtingi boileriai, todėl šilto vandens netruks. Kieme yra ūkinis pastatas su trimis garažais. Po garažais yra rūsys. Ūkiniame pastate yra numatyta vieta pirčiai. Teritorija ir aplinka pilnai sutvarkyta ir apželdinta.
Paskutinis pasiūlymas: 92000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-03-04 14:23


text
Naujos statybos namas Rusnėje

Parduodamas naujos statybos namas Rusnėje. Pirmas namo aukštas pilnai įrengtas, kuriame yra virtuvė, svetainė, porą kambarių, vonia ir WC. Antras namo aukštas dalinai įrengtas. Jame yra trys miegamieji, WC su vonia. Namo perdanga - medinė. Šalia namo yra ūkinis pastatas, kuriame numatyta katilinė. Į namą įvesta elektra, vanduo, nuotekos. Privažiavimas asfaltuotas. Teritorija aptverta.
Paskutinis pasiūlymas: 118000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-03-04 14:23


text
Du namai Vilijampolėje

Parduodami du namai, kurių plotai yra 67, 41kv/m. Pirmame name yra trys kambariai, virtuvė, vonia su WC, veranda. Antrame name yra du kambariai, virtuvė. Po namu yra rūsys. Tarp namų yra ūkinis pastatas. Vanduo ir nuotekos - miesto. Šie namai yra prie Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademijos, todėl yra tinkami studentų nuomai.
Paskutinis pasiūlymas: 51000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-03-04 14:23


text
Sodyba Druskininkų sav.

Parduodama prižiūrėta sodyba ramioje vietoje šalia miško. Yra du kambariai: 23, 16kv/m, virtuvė 15,56kv/m. Yra ūkiniai pastatai: lauko virtuvėlė, garažas ir kluonas. Parduodama su baldais.
Paskutinis pasiūlymas: 51000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-03-04 14:23


Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7