Prisijungti
Slapyvardis:

Slaptažodis:


   Pamiršai slaptažodį?
   Registruokis čia!


Namai

text
Gerai įrengtas namas Sargėnuose

Parduodamas gerai įrengtas namas Sargėnuose. Gatvė - akligatvis. Namas parduodamas su baldais. Išsamesnė informacija telefonu.
Paskutinis pasiūlymas: 350000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-10-22 12:28


text
Namas Kėdainiuose

Parduodamas naujos statybos kokybiškas namas ramioje ir patogioje Kėdainių miesto vietoje. Namas apšiltintas, apmūrytas vokiškų plytų klinkeriu, kokybiški langai su trijų stiklu paketu, vidaus sienos suskaidytos į patogias erdves. Pirmame namo aukšte yra erdvi 45 kv/m svetainė sujungta su virtuve, 36 kv/m garažas. Antrame namo aukšte yra trys kambariai. Miegamajame atskira erdvi drabužinė, atskiras vonios kambarys. Visos miesto komunikacijos, patogus susisiekimas, taip pat ir miesto transportu.
Paskutinis pasiūlymas: 121000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-10-22 12:28


text
Namas Jaučakiai

Parduodamas pilnai įrengtas namas Jaučakiuose. Namas parduodamas su baldais ir buitine technika. Namo aplinka sutvarkyta. Kieme stovi rąstinė pirtis. Pirmame namo aukšte svetainė su virtuve, WC, katilinė. Antrame namo aukšte trys miegamieji, vonios kambarys. Komunikacijos: Vanduo - šulinys. Kanalizacija - valymo įrenginiai. Elektra - trifazis.
Paskutinis pasiūlymas: 99000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-11-10 08:03


text
Gyvenamas pastatas Raudondvaryje

Parduodmas pastatas, kuris susideda iš keturių erdvių: gyvenamas namas, butukas, garažas ir ūkinis pastatas. Gyvenamasis namas yra apie 160kv.m. Langai mediniai. Šildymas - kietu kuru. Po virtuvėle yra rūsys. Pirmame namo aukšte yra erdvi svetainė, vietuvė, WC su vonia ir maža katilinė. Antrame namo aukšte yra 5 kambariai, WC su dušu. Butas yra su atskitu įėjimu antrame pastatp aukšte. Plotas apie 40 kv.m. Yra virtuvėlė ir kambarys. Garažas erdvus - 40kv.m. Ūkinis pastas - 40kv.m. galima naudoti kaip sandėliuką arba auginti paukščius ar nedidelius gyvuliukus. Komunikacijos. Vanduo - miesto (yra papildomai šulinys) Kanalizacija - vietinė Dujos - gatvėje Elektra - trifazis Telekomunikacijos - televizija, internetas. Namas šiuo metu yra įregistruotas kaip ūkinis pastatas. Žemės sklypas - namų valda, todėl galima pastato paskirtį keisti į gyvenamojo namo. Kaina derybų objektas! Laukiame Jūsų kainos pasiūlymų!
Paskutinis pasiūlymas: 55000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-11-10 08:03


text
Namas Giraitėje

Parduodmas erdvus - tvarkingas namas ramioje vietoje. Namas yra akligatvyje, kas lemia ramumą. Namas mūrinis, šildomas kietu kuru (žvakė), yra kombinuotas 200 litrų boileris. Pirmame namo aukše yra ervi svetainė su su virtuve, darbo kambarys, WC, garažas dviems automobiliams ir sandėliukai. Antrame namo aukte dvi vonios kambariai su WC (tėvų ir vaikų), trys miegamieji su erdviu vientisu balkonu. Namas parduodamas su daliniais baldais. Kiemas sutvarkytas. Įrengta terasa, gražus žolynas, auga dekoratyvus madžiai bei vaiskūmiai ir vaismedžiai. Visa teritorija aptverta. Automatiniai įvažiavimo vartai į kiemą.
Paskutinis pasiūlymas: 252000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-11-10 08:03


text
Namas Radikiuose

Radikiuose vos 15 minučių automobiliu nuo Kauno centro pasiekiamoje gyvenvietėje, naujame besikuriančiame kvartale parduodami vieno aukšto 90 kv. m. statomi namai. NAMAS - 2017 m. statybos; - 90 kv.m., 4 kambarių; - Mūrinis SIMPRAS duju - silikatiniai blokeliai - Sienos šiltintos 25 cm. putų polistirolu; - Fasado apdaila: struktūrinis dažomas, plaunamas tinkas; - Pamatai šiltinti iš vidaus (10 cm), iš išorės (10 cm) ir apačios (10 cm); - Skardinė stogo danga;vokiska. - Stogas šiltintas 25 cm akmens vata. ĮRENGIMAS - Išvedžiota el. instaliacija, signalizacija, priešgaisrinė; - Išbetonuotos juodgrindės; - Tinkuotos sienos;gipsiniu silikoniniu tinku - 3 stiklų 6 kamerų Vekka 82 profilis selektyviniai langai; - Šildymas numatytas oras-vanduo arba dujos ir kiti variantai. - Galimybė koreguoti kambarių išplanavimus; KOMUNIKACIJOS - Elektra; - Miesto vandentiekis; - Miesto kanalizacija; - Miesto drenazas SKLYPAS - 4-25 - 4,5 arų taisyklingos formos sklypai - Geras privažiavimas; - Išlygintas sklypas; Puikus privažiavimas, kursuoja miesto autobusas, maršrutinis mikro autobusas, galimi keli privažiavimai, tiek atvykstantiems nuo prekybos ir pramogų centro „Mega“, tiek Panerių gatve, link Lapių. Perkant šį būstą puiki galimybė stebėti, bei domėtis statybomis, įmanoma patiems pasirinkti lauko apdailos spalvas
Paskutinis pasiūlymas: 76000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-11-10 08:03


text
Namas Panemunėje

Parduodamas erdvus namas Panemunėje. Patogus namo išplanavimas, didžiulis privatus kiemas – puiki galimybė susikurti jaukią ir išskirtinę gyvenamąją erdvę. Gyvenamas namo plotas 145 kv/m. Bendras plotas 268 kv/m. Pirmame namo aukšte įrengta virtuvė, svetainė, svečių kambarys, WC, vonios kambarys. Antrajame bei trečiajam aukšte - miegamieji, dušas ir WC patalpa. Visos miesto komunikacijos. 2010 namas buvo renovuotas, atliktas vidaus remontas. Namo teritorijoje yra namelis, kurį galima įsigyti už papildomas lėšas. Namelis puikiai tinkantis gyventi, svečiams ar nuomai. Jame įrengti kambariai, virtuvė, WC, dušas, atskiras dujinis šildymas.
Paskutinis pasiūlymas: 194000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-11-10 08:03


text
Namo projektas Mastaičiuose

Parduodamas sklypas, kuriame yra sumontuoti namo pamatai Kauno rajone, Mastaičiuose, Mokslo g. 77. Naujai pastatytų ir statomų individualių gyvenamųjų namų kvartale, sklypas kraštinis. Prie sklypo atvesta elektra. Yra namo projektas, yra namo pamatai (betoniniai blokai). Gatvė akligatvis.
Paskutinis pasiūlymas: 49000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-11-10 08:03


text
Sodyba Barborlaukio k.

Parduodama išskirtinė sodyba prie Šveicarijos tvenkinio su 40 m pakrantės. Įrengti biologiniai valymo įrengimai, gręžinys, apsaugos sistema (ignalizacija, video kameros). Pilnai irengtas vidus, sutvarkytas gerbuvis. Teritorija aptverta.
Paskutinis pasiūlymas: 96000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-11-10 08:03


text
Namas Jonavoje su autoservisu

Parduodamas trijų aukštų namas, puikiai tinkamas gyvenimui. Pirmame aukšte darbo kambarys, ir tamsusis kambariukas. Antrame aukšte virtuvė, miegamasis ir itin erdvi svetainė su dideliu balkonu ir atsiveriančiu vaizdu į kiemą. Trečiame aukšte prieškambaris ir miegamasis kambarys. Name yra garažas su pakeliamais vartais. Namo teritorija aptverta tvora. Vidinis kiemas grįstas trinkelėmis ir asfaltuotas bei apsodintas žolė, baseinas, erdvi pavesine iš kurios atsiveria vaizdas į miškelį su alpinariumu ir dekoratyviniu baseiniuku, skirtu grožėtis aplinka. Sklype yra dar vienas dvieju aukštų pastatas su pirtimi, poilsio kambariais (kuriuos galima pritaikyti pagal savo poreikius) ir garažu. Kieme taip pat yra įrengta malkinė ir papildomai įrengta pavėsinė. Teritorija padalinta į du atskirus namų valdos sklypus, esant poreikiui antra sklypa galima parduoti individulalaus namo statybai. Du žemes sklypai: 9a ir 8,3a. Su gyvenamuoju namu parduodamos gamybinės patalpos (buvęs autoservisas, su visa įranga. Patalpu plotas 90kv/m, aukštis 4,50m) Yra du keltuvai, vienas iš jų mikroautobusam, kitas lengviesiems automobiliams. Autoservisas pilnai pajėgus priimti ir tvarkyti paaukštintus mikroautobusus. Visi reikalingi darbo įrankiai, ratų montavimo ir balansavimo staklės ir t.t Kitos patalpos plotas 50kv.m, aukštis 3,65m.
Paskutinis pasiūlymas: 158000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-10-22 12:28


text
Naujos statybus namas Smiltynų I k.

Parduodamas naujos statybos namas. Bus padarytas pilnas namo fasadas, išklotos trinkelės, sklypas bus aptvertas tvora. Kvartalas yra dešimties sklypų, iš kurių septyniuose jau gyvena kaimynai. Namas pastatytas iš kokybiškų medžiagų. Namo terasa orientuota į pietų pusę.
Paskutinis pasiūlymas: 75000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-10-22 12:28


text
Namas Rokuose

Parduodamas nuosavas namas Kauno mieste, Rokų mikrorajone. Tai ypač rami vieta, nesigirdi jokio automobilių gaudesio ar kaimynų triukšmo. Šis namas yra vieno aukšto, su erdviu pusrūsiu ir neįrengta mansarda (apie 60 kv/m), taip pat yra apie 70 kv/m ūkinės paskirties priestatas. Namo aukštus skiria betoniniai, monolitiniai perdengimai. Šio namo pusrūsyje jau įrengtas atskiras butas, kuriame yra virtuvė su vienu langu (į rytus), miegamuoju su dviem langais (į rytus ir į pietus), taip pat svetainė, dušo kabina, tualetas. Yra sudėtas parketas, laminatas arba plytelės. Sutvarkyta ventiliacija. Pusrūsio patalpos yra apie 100 kv/m, tad kitose patalpose yra galimybė įsirengti sauną, o viena patalpa su vitrininiu langu ir durimis gali būti įrengta kaip terasa ar laisvalaikio zona. Yra parengtas namo rekonstrukcijos projektas, pagal kurį pastatas būtų dalinamas į du erdvius butus. Vienas jų būtų per du aukštus. Jau yra sumūryta viena pertvara, ir kito, mažesnio, buto, kuris yra pirmajame namo aukšte, beveik baigta rekonstrukcija: nauja elektros instaliacija, išvedžioti nauji vamzdžiai, pakabinti šiuolaikiški radiatoriai, naujai suremontuotas miegamasis kambarys, virtuvė, svetainė, balkonas, vonia ir tualetas. Liko įsirengti dar vieną miegamąjį kambarį. Viso namo langai – plastikiniai. Namas šildomas kietu kuru. Katilas – „ATMOS“, kuris yra namo pusrūsyje, tad šildomas pats pusrūsis ir pirmas namo aukštas. Namo stogo rekonstrukcija atlikta prieš 3 metus, sutvirtina stogo konstrukcija, sumontuota nauja stogo danga, latakai bei lietvamzdžiai („RUUKKI“). Taip pat naujai sutvarkyta lietaus kanalizacija. Namo sklype yra įrengtas artezinis gręžinys, pernai pakeistas naujas giluminis siurblys. Vanduo yra vietinis (pastatytas naujas siurblys), jis šildomas elektriniu boileriu, tačiau šildymo sezonu vandenį pašildo pats katilas. Šiais metais bus atvestas miesto vandentiekis ir kanalizacija. Kanalizacija – vietinė, tačiau prijungta prie didesnio rezervuaro, kuris yra tolėliau. Namas stovi erdviame 21 aro sklype. Priekinėje namo dalyje užželdinta veja ir auga keletas dekoratyvinių medelių, o už namo – prižiūrėtas vaismedžių sodas. Sklype nėra senų medžių, todėl kiemas erdvus, saulėtas, neužstoja šviesos, sklindančios į patį namą. Yra galimybė sklypą dalyti, ir dalį valdos parduoti arba komerciniais tikslais statyti kotedžus ar individualius namus pardavimui. Visai netoli namo, kuris parduodamas Rokų mikrorajone, yra Jiesios kraštovaizdžio draustinis, Jiesios pažintinis takas, kur atsiveria Jiesios atodanga.
Paskutinis pasiūlymas: 122000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-10-22 12:28


text
Sodyba Ruklos k.

Parduodama sodyba netoli Ruklos miestelio. Sodybos sklypas ribojasi su Nerimi. Vanduo šulinio, nuotekos vietinės. Praktiškai asfaltuotas privažiavimas. Už kelių šimtų metrų autobuso sustojimo stotelė.
Paskutinis pasiūlymas: 298000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-10-22 12:28


text
Du apjungti sklypai su namo pamatais

Parduodama du apjungti sodo sklypai, gražioje vietoje prie Neries upes. Bendras plotas 10.5a. Sklypas aptvertas, apsodintas tujomis. Turi du įvažiavimus. Yra elektra, trifazė, šulinys, šiltnamis. Pavėsine su pirtimi, yra židinys, mini baseinas. Įrengta signalizacija. Įrengti pamatai namo statybai: yra projektas, leidimas statybai.
Paskutinis pasiūlymas: 52000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-10-22 12:28


text
Namas su ūkiniu pastatu, kuris įrengtas kaip gyvenamas namas Vilijampolėje

Parduodamas gyvenamas namas su ūkiniu pastatu, kuris įrengtas kaip gyvenamas namas. Pirmos septynios nuotraukos yra gyvenamo namo, kurio plotas yra 93kv/m. Namas apšiltintas, keistas stogas, keista el. instaliacija bei santechnika. Nuo aštuntos iki dvyliktos yra ūkinio pastato nuotraukos, kurio plotas 50kv/m. Šiame name yra miegamasis, virtuvė su svetaine, san. mazgas.
Paskutinis pasiūlymas: 104000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-10-22 12:28


text
Namas Tiskūnuose

Parduodamas namas tinkamas įvairiai komercinei veiklai. Stogas - Ranila. Šildymas kietu kuru. Yra parkavimosi aikštelė. Sklypas ribojasi Tiskūnų tvenkiniu. Nuotekos vietinės. Dėl išsamesnės informacijos skambinti telefonu.
Paskutinis pasiūlymas: 125000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-11-10 08:03


text
Namas, tinkamas gyventi dviems šeimoms

Parduodamas idealiai namas, tinkamas gyventi dviems šeimoms Garliavoje. Namas renovuotas 2002 metais, stogas aliuminio skarda. Kambariai - 39,8; 16,93; 18,76; 18,55, 9,2kv/m. Virtuvė - 13,89kv/m. Vonia, 3 WC(kiekviename aukšte), dušas, pirtelė rūsyje. Garažas dviems automobiliams. Vanduo šildomas elektrinio boileriu, namas šildomas dujomis ir kietu kuru. Pusrūsyje - 4 atskiros patalpos, iš jų viena - katilinė su garažu. Kiemo įvažiavimas išklotas trinkelėmis. Yra miesto kanalizacija, vandentiekis,dujos. Patogus susisiekimas su Kauno miestu, prekybos centrai "Maxima" ir "IKI" iki kurių ~5 min. kelio, sveikatos priežiūros centrai, darželiai, mokyklos, paštas, sporto klubas, iki artimiausios stotelės 5 min. kelio.
Paskutinis pasiūlymas: 110000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-11-10 08:03


text
Namas Labūnavoje

Parduodamas mūrinis namas su mansarda Labūnavoje. Po visu namu yra rūsys. Yra ūkinis pastatas, kuriame yra garažas, lauko virtuvė, daržinė, tvartas, malkinės. Asfaltuotas įvažiavimas ir kiemas, sutvarkyta aplinka. Miestelyje yra mokykla, darželis.
Paskutinis pasiūlymas: 63000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-10-22 12:28


text
Sodo namas Tauralaukio k.

Parduodamas sodo namas Tauralaukio k. Namas rąstinis, apkaltas dailylentėmis vieno aukšto su mansarda. Pakeistas naujas stogas. Pirmame namo aukšte erdvus kambarys, virtuvė su krosnimi, WC. Mansardoje yra du kambariai. Po visu namu yra rūsys, kuriame yra poilsio zona su židiniu ir pagalbinės patalpos. Yra šulinys, vietinė kanalizacija. Prie namo yra stoginė automobiliui ir pavėsinė.
Paskutinis pasiūlymas: 34000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-10-22 12:28


text
Namas Romainiuose

Parduodamas namas Romainiuose su priėjimu iki tvenkinio. Pirmame namo aukšte yra erdvi svetainė, kurioje yra židinys. Kambarys sujungtas su virtuve. Taip pat yra kambarys, WC. Antrame namo aukšte yra du kambariai ir san. mazgas. Privažiavimas asfaltuotas.
Paskutinis pasiūlymas: 95000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-10-22 12:28


Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8