Prisijungti
Slapyvardis:

Slaptažodis:


   Pamiršai slaptažodį?
   Registruokis čia!


Namai

text
Sodyba Barborlaukio k.

Parduodama išskirtinė sodyba prie Šveicarijos tvenkinio su 40 m pakrantės. Įrengti biologiniai valymo įrengimai, gręžinys, apsaugos sistema (ignalizacija, video kameros). Pilnai irengtas vidus, sutvarkytas gerbuvis. Teritorija aptverta.
Paskutinis pasiūlymas: 96000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-07-20 12:07


text
Kotedžas Giraitėje

Parduodamas kotedžas Giraitėje. Pirmame namo aukšte yra svetainė, virtuvė, WC, katilinė. Antrame namo aukšte yra trys miegamieji, dušinė su WC. Lauko terasa orienuota į pietų pusę. Sklypo plotas 0,4 aro.
Paskutinis pasiūlymas: 120000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-07-13 22:59


text
Namas Jonavoje su autoservisu

Parduodamas trijų aukštų namas, puikiai tinkamas gyvenimui. Pirmame aukšte darbo kambarys, ir tamsusis kambariukas. Antrame aukšte virtuvė, miegamasis ir itin erdvi svetainė su dideliu balkonu ir atsiveriančiu vaizdu į kiemą. Trečiame aukšte prieškambaris ir miegamasis kambarys. Name yra garažas su pakeliamais vartais. Namo teritorija aptverta tvora. Vidinis kiemas grįstas trinkelėmis ir asfaltuotas bei apsodintas žolė, baseinas, erdvi pavesine iš kurios atsiveria vaizdas į miškelį su alpinariumu ir dekoratyviniu baseiniuku, skirtu grožėtis aplinka. Sklype yra dar vienas dvieju aukštų pastatas su pirtimi, poilsio kambariais (kuriuos galima pritaikyti pagal savo poreikius) ir garažu. Kieme taip pat yra įrengta malkinė ir papildomai įrengta pavėsinė. Teritorija padalinta į du atskirus namų valdos sklypus, esant poreikiui antra sklypa galima parduoti individulalaus namo statybai. Du žemes sklypai: 9a ir 8,3a. Su gyvenamuoju namu parduodamos gamybinės patalpos (buvęs autoservisas, su visa įranga. Patalpu plotas 90kv/m, aukštis 4,50m) Yra du keltuvai, vienas iš jų mikroautobusam, kitas lengviesiems automobiliams. Autoservisas pilnai pajėgus priimti ir tvarkyti paaukštintus mikroautobusus. Visi reikalingi darbo įrankiai, ratų montavimo ir balansavimo staklės ir t.t Kitos patalpos plotas 50kv.m, aukštis 3,65m.
Paskutinis pasiūlymas: 158000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-07-09 09:57


text
Naujos statybus namas Smiltynų I k.

Parduodamas naujos statybos namas. Bus padarytas pilnas namo fasadas, išklotos trinkelės, sklypas bus aptvertas tvora. Kvartalas yra dešimties sklypų, iš kurių septyniuose jau gyvena kaimynai. Namas pastatytas iš kokybiškų medžiagų. Namo terasa orientuota į pietų pusę.
Paskutinis pasiūlymas: 75000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-07-07 21:55


text
Namas Rokuose

Parduodamas nuosavas namas Kauno mieste, Rokų mikrorajone. Tai ypač rami vieta, nesigirdi jokio automobilių gaudesio ar kaimynų triukšmo. Šis namas yra vieno aukšto, su erdviu pusrūsiu ir neįrengta mansarda (apie 60 kv/m), taip pat yra apie 70 kv/m ūkinės paskirties priestatas. Namo aukštus skiria betoniniai, monolitiniai perdengimai. Šio namo pusrūsyje jau įrengtas atskiras butas, kuriame yra virtuvė su vienu langu (į rytus), miegamuoju su dviem langais (į rytus ir į pietus), taip pat svetainė, dušo kabina, tualetas. Yra sudėtas parketas, laminatas arba plytelės. Sutvarkyta ventiliacija. Pusrūsio patalpos yra apie 100 kv/m, tad kitose patalpose yra galimybė įsirengti sauną, o viena patalpa su vitrininiu langu ir durimis gali būti įrengta kaip terasa ar laisvalaikio zona. Yra parengtas namo rekonstrukcijos projektas, pagal kurį pastatas būtų dalinamas į du erdvius butus. Vienas jų būtų per du aukštus. Jau yra sumūryta viena pertvara, ir kito, mažesnio, buto, kuris yra pirmajame namo aukšte, beveik baigta rekonstrukcija: nauja elektros instaliacija, išvedžioti nauji vamzdžiai, pakabinti šiuolaikiški radiatoriai, naujai suremontuotas miegamasis kambarys, virtuvė, svetainė, balkonas, vonia ir tualetas. Liko įsirengti dar vieną miegamąjį kambarį. Viso namo langai – plastikiniai. Namas šildomas kietu kuru. Katilas – „ATMOS“, kuris yra namo pusrūsyje, tad šildomas pats pusrūsis ir pirmas namo aukštas. Namo stogo rekonstrukcija atlikta prieš 3 metus, sutvirtina stogo konstrukcija, sumontuota nauja stogo danga, latakai bei lietvamzdžiai („RUUKKI“). Taip pat naujai sutvarkyta lietaus kanalizacija. Namo sklype yra įrengtas artezinis gręžinys, pernai pakeistas naujas giluminis siurblys. Vanduo yra vietinis (pastatytas naujas siurblys), jis šildomas elektriniu boileriu, tačiau šildymo sezonu vandenį pašildo pats katilas. Šiais metais bus atvestas miesto vandentiekis ir kanalizacija. Kanalizacija – vietinė, tačiau prijungta prie didesnio rezervuaro, kuris yra tolėliau. Namas stovi erdviame 21 aro sklype. Priekinėje namo dalyje užželdinta veja ir auga keletas dekoratyvinių medelių, o už namo – prižiūrėtas vaismedžių sodas. Sklype nėra senų medžių, todėl kiemas erdvus, saulėtas, neužstoja šviesos, sklindančios į patį namą. Yra galimybė sklypą dalyti, ir dalį valdos parduoti arba komerciniais tikslais statyti kotedžus ar individualius namus pardavimui. Visai netoli namo, kuris parduodamas Rokų mikrorajone, yra Jiesios kraštovaizdžio draustinis, Jiesios pažintinis takas, kur atsiveria Jiesios atodanga.
Paskutinis pasiūlymas: 122000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-07-04 21:49


text
Sodo namas Šatijų k.

Parduodamas 10,5 sodo sklypas su pirtimi šalia miško Kauno r., Lapių sen., Šatijų sodų bendrijoje. Iki namelio atvesta elektra. Asfaltuotas kelias, atstumas iki Kauno - 13 km.
Paskutinis pasiūlymas: 9500 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-06-28 23:31


text
Sodyba Ruklos k.

Parduodama sodyba netoli Ruklos miestelio. Sodybos sklypas ribojasi su Nerimi. Vanduo šulinio, nuotekos vietinės. Praktiškai asfaltuotas privažiavimas. Už kelių šimtų metrų autobuso sustojimo stotelė.
Paskutinis pasiūlymas: 298000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-06-28 23:02


text
Du apjungti sklypai su namo pamatais

Parduodama du apjungti sodo sklypai, gražioje vietoje prie Neries upes. Bendras plotas 10.5a. Sklypas aptvertas, apsodintas tujomis. Turi du įvažiavimus. Yra elektra, trifazė, šulinys, šiltnamis. Pavėsine su pirtimi, yra židinys, mini baseinas. Įrengta signalizacija. Įrengti pamatai namo statybai: yra projektas, leidimas statybai.
Paskutinis pasiūlymas: 52000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-06-22 22:35


text
Namas su ūkiniu pastatu, kuris įrengtas kaip gyvenamas namas Vilijampolėje

Parduodamas gyvenamas namas su ūkiniu pastatu, kuris įrengtas kaip gyvenamas namas. Pirmos septynios nuotraukos yra gyvenamo namo, kurio plotas yra 93kv/m. Namas apšiltintas, keistas stogas, keista el. instaliacija bei santechnika. Nuo aštuntos iki dvyliktos yra ūkinio pastato nuotraukos, kurio plotas 50kv/m. Šiame name yra miegamasis, virtuvė su svetaine, san. mazgas.
Paskutinis pasiūlymas: 104000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-06-21 21:23


text
Namas Tiskūnuose

Parduodamas namas tinkamas įvairiai komercinei veiklai. Stogas - Ranila. Šildymas kietu kuru. Yra parkavimosi aikštelė. Sklypas ribojasi Tiskūnų tvenkiniu. Nuotekos vietinės. Dėl išsamesnės informacijos skambinti telefonu.
Paskutinis pasiūlymas: 125000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-06-20 23:06


text
Namas Labūnavoje

Parduodamas mūrinis namas su mansarda Labūnavoje. Po visu namu yra rūsys. Yra ūkinis pastatas, kuriame yra garažas, lauko virtuvė, daržinė, tvartas, malkinės. Asfaltuotas įvažiavimas ir kiemas, sutvarkyta aplinka. Miestelyje yra mokykla, darželis.
Paskutinis pasiūlymas: 63000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-07-12 10:53


text
Namas Pajieslio k.

Parduodamas namas su keliais ūkiniais pastatais. Vanduo - šulinys, nuotekos vietinės. Asfaltuotas privažiavimas.
Paskutinis pasiūlymas: 16500 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-07-12 10:53


text
Sodo namas Tauralaukio k.

Parduodamas sodo namas Tauralaukio k. Namas rąstinis, apkaltas dailylentėmis vieno aukšto su mansarda. Pakeistas naujas stogas. Pirmame namo aukšte erdvus kambarys, virtuvė su krosnimi, WC. Mansardoje yra du kambariai. Po visu namu yra rūsys, kuriame yra poilsio zona su židiniu ir pagalbinės patalpos. Yra šulinys, vietinė kanalizacija. Prie namo yra stoginė automobiliui ir pavėsinė.
Paskutinis pasiūlymas: 34000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-07-12 10:53


text
Namas Romainiuose

Parduodamas namas Romainiuose su priėjimu iki tvenkinio. Pirmame namo aukšte yra erdvi svetainė, kurioje yra židinys. Kambarys sujungtas su virtuve. Taip pat yra kambarys, WC. Antrame namo aukšte yra du kambariai ir san. mazgas. Privažiavimas asfaltuotas.
Paskutinis pasiūlymas: 95000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-07-12 10:53


text
Namas Kėdainiuose

Parduodamas namas su ūkiniu pastatu Kėdainiuose. Gatvė - akligatvis. Šalia teka Nevėžis. Ūkinis pastatas mūrinis, taip pat garažas. Puikus susisiekimas su miesto centru, netoliese autobusų stotelė. Įrengtas dujunis šildymas. Name yra visos miesto komunikacijos.
Paskutinis pasiūlymas: 64000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-07-04 10:47


text
Namas Žalikalnyje

Parduodamas namas Žaliakalnyje. Uždara gatvė. Namo naujas projektas, nauji pamatai. Pirmas namo aukštas - mūrinis vokiškų klinkerio plytų fasadas. Visos miesto komunikacijos. Šildymas dujinis centrinis. 4 san. mazgai, sukūrinė vonia, suomiška pirtis. Namo grindys ąžuolo masyvas, plytelės. Yra židinys. Namas dviejų pusių. Yra du atskiri įėjimai, todėl gali gyventi dvi šeimos. Namas po pilnos renovacijos (2017 metais).
Paskutinis pasiūlymas: 243000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-06-29 12:39


text
Neįrengtas namas Kėdainiuose

Parduodamas nebaigtos statybos namas Kėdainiuose. Klientui pageidaujant galima namą pabaigti įrengti pagal kliento norus ir reikalavimus. Namo baigtumas - 48 procentai. Namo sklypas ribojasi Nevežiu.
Paskutinis pasiūlymas: 38000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-06-29 12:39


text
Neįrengtas namas Drąseikiuose

Parduodamas neįrengtas namas Drąseikiuose. Namas mūrinis su garažu, gyvenamoji namo dalis 102,4 kv/m. Sklypo plotas 12 a. Šildymas krosnimi, kietu kuru. Galima koreguoti projektą. Kampinis sklypas, šalia miško, netoli Drąseikių karjeras. Yra pamatai ūkiniam pastatui. Geras privažiavimas, netoli visuomeninio transporto stotelė.
Paskutinis pasiūlymas: 15500 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-07-01 08:47


text
Namo projektas Noreikiškėse

Parduodamas sklypas su namo projektu. Šiuo metu yra padaryti pamatai. Visos miesto komunikacijos. Galioja statybos leidimas.
Paskutinis pasiūlymas: 54000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-07-01 08:47


text
Tvarkingas - prižiūrėtas sodas Gervėnupyje

Parduodamas tvarkingas sodo namas su prižiūrėtu kiemu. Namukas dviejų aukštu su rūsiu. Rusyje yra ervė Jūsų švetėms ar kitai veiklai bei du sandėliukai. Taip pat yra krosnis, kurioje puikiai iškepa nuostabus bulių plokštainis ar kitas Jūsų pasirinktas maistas. Į rūsį patenkama iš namo vidaus mediniais laiptais. Pirmame aukšte dvi patalpos. Antrame su miegamieji. Namo sienos išmūrytos per dvi plytas su oro tarpu. Oro tarpas užpildytas keramzitu. Namo lubų aukštis ~ 2,5 metro. Kieme yra laistymo vanduo. Auga vaismedžia ir vaiskrūmiai. Yra šiltnamis ir lauko WC.
Paskutinis pasiūlymas: 29000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-07-01 08:47


Puslapiai: 1 2 3 4 5