Prisijungti
Slapyvardis:

Slaptažodis:


   Pamiršai slaptažodį?
   Registruokis čia!


Namai

text
Sublokuotas namas Klaipėdoje

Parduodamas sublokuotas namas prestižiniame Klaipėdos miesto rajone. Namas yra netoli miesto ligoninės, netoli miškas, dviračių takas iki jūros. Geras susisiekimas viešuoju transportu su miesto centru. Saugi ir rami kaimynystė. Namas tvarkingas, gerai įrengtas, gali būti parduodamas su baldais. Aplinka gražiai sutvarkyta.
Paskutinis pasiūlymas: 179000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-07-29 16:40


text
Namas Joginiškių k.

Parduodama sodyba Kriukų miestelyje. Kitoje gatvės pusėje yra pušynas. Teritorija prižiūrėta. Yra daugybė vaismedžių, dekoratyvinių augalų, tvenkinukas (gyvena karpiai, paprasti ir auksiniai karosai). Už ūkinio pastato yra sodas, šiltnamis, daržas. Ūkiniuose pastatuose yra vanduo. Kieme yra rąstine pavėsine. Visa teritorija aptverta, draugiški kaimynai gyvenantys pastoviai. 2013 metais pakeistas ir apšiltintas stogas 25 cm "Knauf" vata, lietaus vanduo suvestas į tvenkinį. 2014 metais namas renovuotas, apšiltinti pamatai, pagrindinės sienos 10 cm polistirolu, veranda ir priestatas 15 cm (šildymo kaštai sumažėjo tris kartus). Name pakeistas vandens vamzdynas. Po visu namu yra rūsys. Pirmame aukšte yra virtuvė (prieš du metus kapitališkai sutvarkytas vamzdynas, elektra), miegamasis, du kambariai sujungti į didelę svetainę, WC ir vonia atskirai. Antrame aukšte yra didelis koridorius, trys kambariai, WC. Vienas kambarys turi didelį balkoną į Nemuno pusę, pušyną ir vaizdą į Seredžiaus piliakalnį. Vienas kambarys prieš metus kapitališkai renovuotas. Namas parduodamas su visais baldais.
Paskutinis pasiūlymas: 52000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-07-16 10:33


text
Naujos statybos namas Teleičių k.

Parduodamas naujos statybos namas. Pastatas atitinka A+ energetinės klasės reikalavimus. Svetainė sujungta su virtuvė - 41kv/m, trys miegamieji: 10,2kv/m, 17,5kv/m, 17,7kv/m. Sanmazgas 7,4kv/m, techninė patalpa 8kv/m. Langai ir durys 86mm., 3jų stiklų (vidinis saugaus stiklo-tripleks). Visos komunikacijos. Grindimis šildymas. Bendras baigtumas 95proc. Keli šimtai metrų iki autobuso sustojimo, parduotuvės "Šilas", "Detalita". Netoli prekybos centas Maksima bazė.
Paskutinis pasiūlymas: 147000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-07-03 12:17


text
Namas Meškuičių mstl

Parduodamas kokybiškai ir stilingai įrengtas namas Meškuičių mstl. Namas dviejų aukštų su įrengtu rūsiu, kuriame yra garažas, rūbinė, pirtis, virtuvė su valgomuoju, WC su vonia. Namas šildomas kietu kuru arba dujomis. Erdvus namo sklypas, didelis kiemas grįstas skaldytais akmenimis. Yra lauko pavesinė. Namo teritorija sutvarkyta ir apsodinta pušimis. Pirmame namo aukšte yra didelė svetainė su židiniu, valgomasis, kambarys, virtuvė, WC. Pirmo namo aukšto grindys dėtos ekskliuzyviniu uosio ir ąžuolo parketu. Svetainę-holą puošią vienetiniai rankų darbo raižyti baldai. Poilsio ir valgomojo kambariai apstatyti, puikios kokybės itališkais baldais. Patvarūs ir kokybiški uosiniai laiptai. Antrame namo aukšte yra įrengti trys miegamieji, vonios kambarys, holas. Du balkonai, vienas ypač erdvus naudojamas kaip terasa. Namas yra ramiame labai jaukiame Šiaulių r. Meškuičių miestelyje, kraštinėje ramioje miestelio gatvėje. Tiek Meškuičių miestelio gimnazija, tiek darželis matomi tiesiog per namo langą !!! Meškuičiuose sutvarkyta infrastruktūta, naujai padengti šaligatviai, sutvarkytas miestelio parkas. Veikia biblioteka, miestelio kultūros namai, taip pat miestelyje įsikūrusi Meškuičių ambulatorija, Šiaulių rajono pirminės sveikatos priežiūros centras. Kieme stovi didelis ūkinis pastatas su dideliu rūsiu po visu namu ir dvejais aukštais. Šiuo metu pastate įrengtos medžio dirbtuvės. Už ūkinio pastato yra didelė malkinė, šalia didelis lauko garažas.
Paskutinis pasiūlymas: 174000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-07-08 10:46


text
Sodyba Žvikinių k.

Parduodama sodyba Žvikinių k. Privažiavimas žvyrkeliu. Namas sudegęs, bet yra pamatai ant kurių galima statyti namą. Atstumas nuo asfalto iki sodybos 1,5 km. Pro sodybą važiuoja mokyklinis autobusiukas. Sodybos plotas 2,88 ha iš kurių 88 a sudaro miškelis. Šalia sklypo teka upelis. Galima nusipirkti žemės sklypą šalia - apie 3 ha. Yra elektra ir trifazis Yra senas šulinys ir prūdas. Brėžiniuose yra šeši pamatai, kurių vietoje galima statyti pastatus.
Paskutinis pasiūlymas: 15500 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-07-28 19:38


text
Namas Kėdainiuose

Parduodamas namas, kurio sklypas ribojasi su Nevėžiu. Laukiame skambučių dėl apžiūros.
Paskutinis pasiūlymas: 13000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-07-17 12:00


text
Namas Šilutės r.

Parduodamas namas Šilutės r. šalia upelio. Yra du atskiri įėjimai į namą, du garažai. Parduodama su ūkinis pastatu - 67 kv/m. Yra rūsys. Namo langai orientuoti visomis kryptimis. Namo stogas: naujai pakeistas stogas (beasbestinis šiferis) , įrengta metalo konstrukcijos lietaus nuvedimo sistema. Langai: plastikiniai su stiklo paketais. Grindys: medinės. Yra du san. mazgai, du vonios kambariai. Funkcionalus išplanavimas – pirmame aukšte yra miegamasis, erdvi svetainė, virtuvė, san. mazgas bei vonios kambarys , antrame aukšte yra trys miegamieji, san. mazgas ir vonios kambarys
Paskutinis pasiūlymas: 44000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-07-17 12:00


text
Namo dalis Panemunėje

Parduodama namo dalis, kuri ribojasi su Panemunės šilu. Namo dalis yra mansardiniame aukšte, turi atskirą įėjimą. Namui priklauso ūkinis pastatas ir vienas aras žemės, kuris pažymėta planelyje raide C. Namui reikalingas remontas. Galima įvesti dujinį šildymą arba aeroterminį, arba kietu kuru. Visos miesto komunikacijos.
Paskutinis pasiūlymas: 35000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-07-08 10:46


text
Du sodai Naujasodžio k.

1. Parduodamas sodas Naujasodžio k. Vytauto g. 5 su nameliu. Šalia sklypo yra elektra, dujos, vandentiekis, nuotekos - vietinės. Kaina - 38 000 eurų. 2. Parduodamas sodas Naujasodžio k. MIndaugo g. 8 su nameliu. Šalia sklypo yra elektra, dujos, vandentiekis, nuotekos - vietinės. Statybos metai - 1984. Rekonstrukcija atlikta 2003 metais. Bendras plotas prieš rekonstrukciją - 41,73 kv/m2, po rekonstrukcijos 84 kv/m. Kaina - 38 000 eurų.
Paskutinis pasiūlymas: 37000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-07-08 10:46


text
Sodo namas Drąseikiuose

Parduodamas rąstinis sodo namas su sklypu (6,7a) ir atskiras sklypas (6,86a). Namas apkaltas dailylentėmis, šalia pristatytas garažas. Po visu namu yra rūsys (aukštis - 2,2 m), kuriame galima įsirengti WC ir vonios patalpas. Name galima gyventi ištisus metus. Rami vieta, yra kaimynų gyvenančių pastoviai. Žemės sklype yra šulinys (vanduo tinkamas gerti) pasodinti vaismedžiai, vaiskrūmiai. Sklypas kraštinis, šalia miško ir žalios zonos. Abiejuose sklypuose yra sodų bendrijoje įrengta laistymo sistema, vanduo paduodamas iš tvenkinio. Asfalto danga iki pat žemės sklypo. Iš Kauno m. kursuoja miesto autobusai, stotelė prie pat sodų bendrijos teritorijos. Galima pirkti atskirai tik sklypą ar sklypą su namu.
Paskutinis pasiūlymas: 26000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-07-08 10:46


text
Namo dalis Karmėlavoje

Parduodama namo dalis Karmėlavoje. Namo dalis yra kaip sublokuotas namas, nes yra atskiri įėjimai, visi įvadai. Pirmame namo aukšte yra virtuvė, svetainė, san. mazgas, garažas. Antrame namo aukšte yra trys miegamieji, WC. Rūsyje yra katilinė, pagalbinės patalpos. Palėpė neįrengta. Joje galima įrengti sporto salę, t. t. Name sudėti plastikiniai langai. Namas pradėtas statyti 1993 metais, o įregistruotas 2017 metais.
Paskutinis pasiūlymas: 83000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-07-28 19:38


text
Namas Garliavoje

Parduodamas Garliavos centre 14a namų valdos sklypas su gyvenamuoju namu. Sklypą galima naudoti komercinei veiklai arba kotedžų statybai. Namą galima rekonstruoti į komercinį pastatą arba gyvenamąjį namą. Šiuo metu į namą yra įvestas vandentiekis, elektra. Visos komunikacijos gatvėje.
Paskutinis pasiūlymas: 95000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-07-08 10:46


text
Namo dalis Žaliakalnyje

Prestižiniame Žaliakalnio rajone šalia, vienintelio Europoje, Ąžuolyno miško parko parduodama namo dalis. Pirmame aukšte yra 24kv/m svetainė su 18kv/m virtuve, 8kv/m vonios kambarys. Antrame namo aukšte yra trys kambariai po 22,17,10 kv/m. Dušo kamb. 9kv/m. Kiemas atskiras, pilnai įrengtas. Yra 40kv/m butas svečiams. Pietų pusėje sodas. Už 100 m. parkas. Name visos komunikacijos. Racionalus autonominis dujinis šildymas pagal poreikius. Puikus susisiekimas. Šalia parduotuvės, mokyklos, darželiai. Saugi kaimynystė. Uždarame kieme vieta 3-4 automobiliams. Rūsyje 18kv/m kambarys su židiniu, pagalbinės patalpos.
Paskutinis pasiūlymas: 257000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-07-28 19:39


text
Sublokuotas namas Varluvoje

Parduodamos dvi namo dalys. Vienos namo dalies kaina nurodyta skelbime. Pirmame namo aukšte yra svetainė su išėjimu į terasą, darbo kambarys, virtuvė, san. mazgas, katilinė. Antrame namo aukšte yra trys miegamieji, san. mazgas. Gatvė akligatvis. Namas yra kraštinis. Prieš namą yra erdvi automobilių parkavimosi aikštelė. Registrų centre įregistruotas kaip butas. Bendros patalpos: garažas ir patalpa virš garažo - sporto/pokylių salė. Galimas patalpų atidalinimas.
Paskutinis pasiūlymas: 164000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-07-28 19:39


text
Namas Ringaudų k.

Parduodamas namas Ringauduose. Labai šviesus ir jaukus, garažas tinkamas dviems automobiliams. Pirmame namo aukšte yra svetainė, tėvų miegamasis, darbo kambarys, virtuvė, san. mazgas, katilinė. Antrame namo aukšte yra du vaikų miegamieji, san. mazgas. Kiemas sutvarkytas. Sklype auga vaismedžiai ir vaiskrūmiai. Koloninių obelų, slyvų, kriaušių ir vyšnių sodas. Yra atskiras sandėliukas bei malkinė. Namas puikiai tinkamas gyventi šeimai. Iki mieto centro 10 min. - 12 kilometrų. Patogus susisiekimas. Yra netoli darželiai, mokyklos, dviračių takas, parduotuvės.
Paskutinis pasiūlymas: 242000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-07-28 19:39


text
Namas Kaišiadoriuose

Parduodamas naujai pastatytas, pilnai įrengtas namas Kaišiadoryse. Namas šildomas dujomis ir kietu kuru.
Paskutinis pasiūlymas: 110000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-07-28 19:39


text
Namas Pelėdnagių k.

Parduodamas namas su ūkiniu pastatu, kuriame galima gyventi. Po visu namu yra rūsys. Šiuo metu namas šildomas kietu kuru, bet galima įsivesti dujas. Name sudėti plastikiniai langai. Netoli yra mokykla, darželis, parduotuvė.
Paskutinis pasiūlymas: 73000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-07-28 19:39


text
Namas Kaišiadorių r.

Parduodamas namas su ūkiniais pastatais Kaišiadoriu raj. Žasliu miestelio centre. Name sudėti plastikiniai langai, pakeistas stogas. Įvestas miesto vanduo, yra vandens ir nuotekų įvadai. Name yra rūsys, kuriame gėrybes išsilaiko iki sekančio derliaus. Iš sklypo atsiveria vaizdinga panorama, netoliese miškai. Miestelyje yra trys parduotuves, pirminės sveikatos priežiuros centras. Kultūros namai, kuriuose vyksta kultūriniai renginiai. Paštas, vaikų daržeļis, mokykla, bažnyčia. Netoliese yra ežerai. Žasliai apdovanoti išskirtinai. Turime tris gamtovaizdi puošiančius ežerus :Limino, Žaslių, Statkūniškės. Patogus, asfaltuotas priėjimas ir privažiavimas prie ežerų. Visuose trijuose paplūdimiuose seniūno iniciatyva pastatytos persiŗengimo kabinos. Yra šiūkšliu konteineriai. Šienaujama žole. Šiltuoju metų laiku pritraukia daugybę poilsį prie vandens mėgstančių žmonių ne tik vietinių ,bet ir iš didžiųjų Lietuvos miestų. Geras susisiekimas su kitais miestais tiek maršŗutiniu transpoŗtu, tiek traukiniu.
Paskutinis pasiūlymas: 41000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-07-28 19:39


text
Namas Kėdainių rajone

Parduodamas renovuotas namas Kėdainių rajone. Namas yra 5 kilometrai nuo Kėdainių miesto senamiesčio. Nuo namo iki vaikų darželio - mokyklos tik 1 kilometras. Namas yra vieno aukšto su mansarda. Pirmajame aukšte yra du kambariai, atskira virtuvė bei WC su dušo kabina. Mansardiniame aukšte yra dar du kambariai, atskiras kambarys - spinta bei sandėliukai mansardinėse patalpose. Visa teritorija yra aptverta. Be gyvenamo namo žemės sklype yra ir ūkinis pastatas su garažu bei pavėsine. Esant poreikiui dalis ūkinio pastato gali būti šildoma kietojo kuro katilu.
Paskutinis pasiūlymas: 77000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-07-28 19:39


text
Namas Vilainių k.

Parduodamas namas Vilainių k. Namo baigtumas 50%. Nama įrengti galima pagal kliento pageidavimą iki pačio galo. Sklype yra miesto komunikacijos (vandentiekis, nuotekos, dujos). Asfaltuotas privažiavimas, netoliese mokykla, darželis. Namas pastatytas ant Nevėžio kranto. Šalimais galima pastatyti panašų arba pagal jūsų projektą namą.
Paskutinis pasiūlymas: 44000 Eur        Aukciono pabaiga: 2020-07-28 19:39


Puslapiai: 1 2 3 4