Prisijungti
Slapyvardis:

Slaptažodis:


   Pamiršai slaptažodį?
   Registruokis čia!


Namai

text
Sodas, kuris ribojasi su mišku

Parduodamas sodas unikalioje vietoje, kuris ribojasi su mišku. Sodas parduodamas už savikainą: medinis namukas - jame yra virtuvė, svetainė, miegamasis, pagalbinė patalpa; pavėsinė pirtis su kubilu; įrengtas WC; prūdas; automobilių stovėjimo aikštelė. Visas sklypas aptvertas tvora. Gatvė akligatvis, netoli autobusų sustojimo aikštelė.
Paskutinis pasiūlymas: 36000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-10-20 15:05


text
Naujai pastatytas kotedžas Giraitėje

Parduodamas pilnai įrentas kotedžas Giraitėje. Pirmame namo aukšte yra svetainė su virtuve, garažas. Antrame namo aukšte yra du miegamieji, vienas pereinamas darbo kambarys ir vonios kambarys. Yra balkonas, uždaras kiemelis.
Paskutinis pasiūlymas: 82000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-10-17 16:10


text
Namo dalis Kėdainiuose

Parduodama namo dalis Kėdainiuose. Namas šildomas krosnimi. Šiuo metu vanduo yra šildomas iš šulinio, WC - lauko. Gedimino gatvėje yra visos miesto komunikacijos, kurias galima įsivesti į namą. Pirmame namo aukšte yra virtuvė, du kambariai, veranda. Antrame namo aukšte yra kambarys.
Paskutinis pasiūlymas: 15500 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-10-17 16:02


text
Unikalus sklypas su namo pamatais Kėdainiuose

Parduodamas unikalus sklypas Dotnuvos gatvėje ant šlaito. Sklypas kraštinis. Į sklypą įvesta elektra, atvestas vandentiekis, kanalizacija. Yra dviejų aukštų namo projektas. Šiuo metu yra išlieti pamatai. Pirmame namo aukšte suprojektuota yra svetainė su valgomuoju, darbo kambarys, WC su dušu, garažas, katilinė. Antrame namo aukšte yra suprojektuoti trys miegamieji, vonios kambarys.
Paskutinis pasiūlymas: 39000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-10-12 21:45


text
Nebaigtas statyti namas Vainotiškių k.

Parduodamas 16.84 a sklypas su pradėtomis namo statybomis, papildomais pastatais ir dalinai sukurtu gerbuviu. Iki Kėdainių centro 17 km. Netoliese vaikų darželis, mokykla. Artimiausia parduotuvė kitoje kelio pusėje. Sklypui atlikti geologiniai grunto tyrimai, geodeziniai matavimai, namo projektas su leidimu statyboms. Vandentiekis ir kanalizacija miesto, trifazė elektra. Išmūrytas pirmas namo aukštas iki perdangos. Dalis medžiagų likę tolimesnėm statybom. Galinės sklypo dalies gruntas išlygintas, užsėta gazoninė veja, sukurtas gerbuvis. Pastatytas pirties pastatas ( be vidinės ir lauko apdailos, bet apšiltintas). Veikiantis naujas pečius kūrenamas iš priešpirčio. Šalia iškastas prūdas, kuris sujungtas su baseinėliu (vanduo cirkuliuoja). Yra didelė medinė terasa. Yra metalinis garažas, malkinė, įėjimas išklotas trinkelėmis. Poilsio, supynių, vaikų aikštelės zonos užpiltos smulkiu žvyriuku. Sklypas aptvertas, dalis užsodinta tujų gyvatvore. Daug dekoratyvinių augalų
Paskutinis pasiūlymas: 44000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-10-05 20:37


text
Namas Ireniškėse

Tik 8 km. nuo miesto centro parduodamas jaukus, šiuolaikiškai įrengtas, prižiūrėtas 2010 m. statybos, dviejų aukštų namas Kauno raj. su 10 a. sklypu. Bendras namo plotas 206 m2. Sutvarkytas kiemas, sklypas lygus, apsodintas vaismedžiais, grįstas trinkelėmis. Yra terasa. Namas įrengtas itin kokybiškomis medžiagomis, labai gerai apšiltintas. Išorės apdaila - klinkerio plytos. Labai maži šildymo kaštai. Šildymas - geoterminis ( grindinis šildymas ), taip pat įrengta itin kokybiška ir ekonomiška skandinaviška malkinė krosnelė. Yra galibybė pasijungti dujas. Signalizacija, vandens valymo filtrai. Name, atskirai nuo gyvenamųjų patalpų, įrengta poilsio zona su sauna. parduodamas su baldais ir buitine technika.
Paskutinis pasiūlymas: 202000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-10-04 21:25


text
Namo dalis Aleksote

Parduodama namo dalis Aleksote. Pirmame namo aukšte yra erdvi svetainė, miegamasis, darbo kambarys, virtuvė, oranžerija. Namo pusrūsyje yra garažas, katilinė, vonia ir dušinė, keletas pagalbinių patalpų. Namas yra pilnai rekonstruotas, pakeistas stogas, šiltintos sienos. Visos miesto komunikacijos.
Paskutinis pasiūlymas: 88000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-09-27 23:03


text
Namas Vilijampolėje

Parduodamas erdvus namas Vilijampolėje, ramioje gatvelėje su 8,5 arų sklypu. Namas - gyvenamųjų privačių namų kvartale, netoli centro (3 km iki senamiesčio), labai patogi susisiekimui su įvairiais Kauno rajonais. Netoli vaikų darželiai, mokyklos, baseinas, prekybos centrai. Patogus patekimas į Vilnius – Klaipėda greitkelį. Namas statytas 1929, bet pilnai rekonstruotas 1982 m, stogas atnaujintas 2005 m. plienine stogo danga. Pastatas mūrinis, dviejų aukštų, su garažu. Įrengtas pirmas aukštas, 80 kv/m.: bendra didelė dviejų kambarių erdvė su daug langų ir vaizdu į Kauno panoramą, miegamasis, virtuvė, mediniai nekeisti langai. Grindys – natūralus parketas. Didelis balkonas. Neįrengtos mansardos plotas – 60 kv/m. Name veikia dujinis šildymas, yra židinys. Atvestas internetas, skaitmeninė televizija. Namui reikalingas remontas. Šalia namo yra ūkinis medinis pastatas. KOMUNIKACIJOS. Miesto vandentiekis. Elektra. Dujos. Šildymas - autonominis dujinis. Sklypas apželdintas dekoratyviniais medeliais, samanomis. Yra naudojamas šulinys.
Paskutinis pasiūlymas: 143000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-09-25 12:49


text
Unikalus sklypas ant šlaito su vaizdu į Nerį

Parduodamas unikalus sklypas ant šlaito su vaizdu į Nerį. Sklypą sudaro trys namų valdos sklypai ir vienas želdynių sklypas. Sklype yra gyvenamas namas, kurį galima rekonstruoti.
Paskutinis pasiūlymas: 665000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-09-21 22:31


text
Rąstinis namas Vandžiogaloje

Parduodamas rąstinis namas su ūkiniu pastatu. Šildymas krosnimi.
Paskutinis pasiūlymas: 22000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-09-20 22:45


text
Namas Žaliakalnyje

Parduodamas namas su ūkiniu pastatu. Namą galima rekonstruoti į du butus, vietoj ūkinio įrengti gyvanamąjį namą. Visos miesto komunikacijos.
Paskutinis pasiūlymas: 199000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-10-05 20:29


text
Unikali sodyba Grinių k.

Parduodama unikali sodyba kuri ribojasi su Angirių tvenkiniu. Pakrantės ilgis apie 50 metrų. Sklype yra įteisintas pastatas, kuris nutolęs nuo pakrantės apie 11 metrų. Todėl šį pastatą galima rekonstruoti į gyvenamąjį.
Paskutinis pasiūlymas: 133000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-10-05 20:29


text
Namas Jaučakiai

Parduodamas pilnai įrengtas namas Jaučakiuose. Namas parduodamas su baldais ir buitine technika. Namo aplinka sutvarkyta. Kieme stovi rąstinė pirtis. Pirmame namo aukšte svetainė su virtuve, WC, katilinė. Antrame namo aukšte trys miegamieji, vonios kambarys. Komunikacijos: Vanduo - šulinys. Kanalizacija - valymo įrenginiai. Elektra - trifazis.
Paskutinis pasiūlymas: 99000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-10-05 20:29


text
Gyvenamas pastatas Raudondvaryje

Parduodmas pastatas, kuris susideda iš keturių erdvių: gyvenamas namas, butukas, garažas ir ūkinis pastatas. Gyvenamasis namas yra apie 160kv.m. Langai mediniai. Šildymas - kietu kuru. Po virtuvėle yra rūsys. Pirmame namo aukšte yra erdvi svetainė, vietuvė, WC su vonia ir maža katilinė. Antrame namo aukšte yra 5 kambariai, WC su dušu. Butas yra su atskitu įėjimu antrame pastatp aukšte. Plotas apie 40 kv.m. Yra virtuvėlė ir kambarys. Garažas erdvus - 40kv.m. Ūkinis pastas - 40kv.m. galima naudoti kaip sandėliuką arba auginti paukščius ar nedidelius gyvuliukus. Komunikacijos. Vanduo - miesto (yra papildomai šulinys) Kanalizacija - vietinė Dujos - gatvėje Elektra - trifazis Telekomunikacijos - televizija, internetas. Namas šiuo metu yra įregistruotas kaip ūkinis pastatas. Žemės sklypas - namų valda, todėl galima pastato paskirtį keisti į gyvenamojo namo. Kaina derybų objektas! Laukiame Jūsų kainos pasiūlymų!
Paskutinis pasiūlymas: 55000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-10-05 20:29


text
Namas Giraitėje

Parduodmas erdvus - tvarkingas namas ramioje vietoje. Namas yra akligatvyje, kas lemia ramumą. Namas mūrinis, šildomas kietu kuru (žvakė), yra kombinuotas 200 litrų boileris. Pirmame namo aukše yra ervi svetainė su su virtuve, darbo kambarys, WC, garažas dviems automobiliams ir sandėliukai. Antrame namo aukte dvi vonios kambariai su WC (tėvų ir vaikų), trys miegamieji su erdviu vientisu balkonu. Namas parduodamas su daliniais baldais. Kiemas sutvarkytas. Įrengta terasa, gražus žolynas, auga dekoratyvus madžiai bei vaiskūmiai ir vaismedžiai. Visa teritorija aptverta. Automatiniai įvažiavimo vartai į kiemą.
Paskutinis pasiūlymas: 252000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-10-05 20:29


text
Namas Radikiuose

Radikiuose vos 15 minučių automobiliu nuo Kauno centro pasiekiamoje gyvenvietėje, naujame besikuriančiame kvartale parduodami vieno aukšto 90 kv. m. statomi namai. NAMAS - 2017 m. statybos; - 90 kv.m., 4 kambarių; - Mūrinis SIMPRAS duju - silikatiniai blokeliai - Sienos šiltintos 25 cm. putų polistirolu; - Fasado apdaila: struktūrinis dažomas, plaunamas tinkas; - Pamatai šiltinti iš vidaus (10 cm), iš išorės (10 cm) ir apačios (10 cm); - Skardinė stogo danga;vokiska. - Stogas šiltintas 25 cm akmens vata. ĮRENGIMAS - Išvedžiota el. instaliacija, signalizacija, priešgaisrinė; - Išbetonuotos juodgrindės; - Tinkuotos sienos;gipsiniu silikoniniu tinku - 3 stiklų 6 kamerų Vekka 82 profilis selektyviniai langai; - Šildymas numatytas oras-vanduo arba dujos ir kiti variantai. - Galimybė koreguoti kambarių išplanavimus; KOMUNIKACIJOS - Elektra; - Miesto vandentiekis; - Miesto kanalizacija; - Miesto drenazas SKLYPAS - 4-25 - 4,5 arų taisyklingos formos sklypai - Geras privažiavimas; - Išlygintas sklypas; Puikus privažiavimas, kursuoja miesto autobusas, maršrutinis mikro autobusas, galimi keli privažiavimai, tiek atvykstantiems nuo prekybos ir pramogų centro „Mega“, tiek Panerių gatve, link Lapių. Perkant šį būstą puiki galimybė stebėti, bei domėtis statybomis, įmanoma patiems pasirinkti lauko apdailos spalvas
Paskutinis pasiūlymas: 76000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-10-05 20:29


text
Namas Panemunėje

Parduodamas erdvus namas Panemunėje. Patogus namo išplanavimas, didžiulis privatus kiemas – puiki galimybė susikurti jaukią ir išskirtinę gyvenamąją erdvę. Gyvenamas namo plotas 145 kv/m. Bendras plotas 268 kv/m. Pirmame namo aukšte įrengta virtuvė, svetainė, svečių kambarys, WC, vonios kambarys. Antrajame bei trečiajam aukšte - miegamieji, dušas ir WC patalpa. Visos miesto komunikacijos. 2010 namas buvo renovuotas, atliktas vidaus remontas. Namo teritorijoje yra namelis, kurį galima įsigyti už papildomas lėšas. Namelis puikiai tinkantis gyventi, svečiams ar nuomai. Jame įrengti kambariai, virtuvė, WC, dušas, atskiras dujinis šildymas.
Paskutinis pasiūlymas: 194000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-10-05 20:29


text
Namo projektas Mastaičiuose

Parduodamas sklypas, kuriame yra sumontuoti namo pamatai Kauno rajone, Mastaičiuose, Mokslo g. 77. Naujai pastatytų ir statomų individualių gyvenamųjų namų kvartale, sklypas kraštinis. Prie sklypo atvesta elektra. Yra namo projektas, yra namo pamatai (betoniniai blokai). Gatvė akligatvis.
Paskutinis pasiūlymas: 49000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-10-05 20:29


text
Sodyba Barborlaukio k.

Parduodama išskirtinė sodyba prie Šveicarijos tvenkinio su 40 m pakrantės. Įrengti biologiniai valymo įrengimai, gręžinys, apsaugos sistema (ignalizacija, video kameros). Pilnai irengtas vidus, sutvarkytas gerbuvis. Teritorija aptverta.
Paskutinis pasiūlymas: 96000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-10-05 20:29


text
Namas Tiskūnuose

Parduodamas namas tinkamas įvairiai komercinei veiklai. Stogas - Ranila. Šildymas kietu kuru. Yra parkavimosi aikštelė. Sklypas ribojasi Tiskūnų tvenkiniu. Nuotekos vietinės. Dėl išsamesnės informacijos skambinti telefonu.
Paskutinis pasiūlymas: 125000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-10-05 20:29


Puslapiai: 1 2 3 4