Prisijungti
Slapyvardis:

Slaptažodis:


   Pamiršai slaptažodį?
   Registruokis čia!


Namai

text
Namo dalis Aukštuosiuose Šančiuose

Parduodama namo dalis Aukštuosiuose Šančiuose. Yra 34kv/m ūkinis pastatas. Patogus susisiekimas viešuoju transportu, netoli darželis bei mokykla. Parduodama su baldais.
Paskutinis pasiūlymas: 32500 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-12-21 10:15


text
Namas Žalikalnyje

Parduodamas namas Žaliakalnyje. BENDRA INFORMACIJA: • Pastato tipas: mūrinis • Bendras plotas: 177 kv/m (iš jų 117 kv/m. yra gyvenamo ploto) • Išplanavimas: rūsys – 50 kv/m (katilinė, ūkio patalpos, wc. pirmas aukštas – 67 kv/m (virtuvė + valgomasis, svetainė, kambarys, holas, tualetas); antras aukštas – 50 kv/m (2miegamieji, rūbinė, wc ir vonios kambarys, terasa) • Papildomos patalpos: garažas ir du ūkiniai pastatai vidiniame kieme YPATUMAI: • Unikali vieta Žaliakalnyje, aplinkui tik gyvenamieji namai • Namo remontas darytas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas • Pakeista namo stogo danga • Namo sienų tarpai užpildyti termoputa • Puikus namo išplanavimas • Dujinis šildymas (taip pat yra ir kieto kuro katilas) • Garažo pamatas išlietas • Nauja tvora, automatiniai vartai • Taisyklingos formos sklypas Rūsys - skalbykla, džiovykla, katilinė, padaryta visur ventiliacija. Namas kà tik po kapitalinio remonto. Pakeista viskas, kas tik įmanoma, senos likusios tik lauko sienos. Santechnika naujai padaryta, elektros instaliacija nauja, padaryta rekuperacinė vėdinimo sistema visame name, šildomos (vinilinės) grindys visame name. Rūsyje išlietos naujai grindys, sienos nutinkuotos.
Paskutinis pasiūlymas: 233000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-12-07 10:10


text
Namas Jonučių II k.

Parduodamas dviejų aukštų gyvenamas namas. Pamatai gręžtiniai, apšiltinti 15cm storio puta. Statytas is Arko blokelių 24cm, apšiltintas akmens vata (1-as aukštas 15cm, 2-as aukštas 20cm). Sienos storis 54cm. Pirmas aukštas - klinkerinės plytos, antras aukštas - apdailinės (medžio ir pvc dulkių) apdailinės lentelės. Stogas apšiltintas 25cm storio akmens vata. Visa mediena stogui impregnuota, stogo danga Rannila (matinė Pural). Langai plastikiniai 5-ių kamerų. Šarvuotos durys, garažo vartai automatiniai (Faugos). Yra signalizacija. Namo pirmame aukšte ir vonioje grindininis šildymas, antrame aukšte sudėti radiatoriai. Visas pirmas aukštas išklijuotas akmens masės plytelėmis. Stovi židinys, iš jo nuvesti ortakiai į antro aukšto visus kambarius. 2 kompozito terasos su lauko baldais, kubilas, namelis vaikams, batutas, krepšinio stovas, biliardo stalas. Visur sudėtos led lemputės. Sutvarkytas gerbūvis - žolė, tvora, trinkelės. Miesto vandentiekis, miesto kanalizacija. Minkštinimo filtras, geriamo vandens filtras. Pirmame aukšte yra tambūras, svetainė, virtuvė, katilinė, san mazgas, biliardinė, garažas. Antrame aukšte: trys kambariai, vonios kambarys, holas, sandėliukas, balkonas. Šalia mokykla, darželis, prekybos centrai. Iki Kauno 6km. Parduodamas su visais baldais.
Paskutinis pasiūlymas: 221000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-11-29 10:51


text
Namas Kaišiadorių r.

Parduodamas namas su ūkiniais pastatais Kaišiadorių raj. Žaslių k. Name sudėti plastikiniai langai, pakeistas stogas. Netoliese yra trys ežerai: Limino, Žaslių, Statkūniškių. Geras susisiekimas tiek traukiniu, tiek maršrutiniu autobusu.
Paskutinis pasiūlymas: 47500 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-11-21 10:27


text
Sodo namas Drąseikiuose

Sodas 7.5 aro ribojasi su tvenkiniu, kuriame maudomasi ar žvejojama. Už 100 metrų kitas tvenkinys su pležu. WC viduje. Kieme pušys, eglės, lazdynai, graikiniai riešutai, vynuogės, vyšnios, obelys. Galima statyba naujo namo, dėka sklypo reljefo atsiveria puikus vaizdas. Aplink statomi nauji namai. Aplink nuolatos gyvenantys kaimynai. Namelis apšildytas, yra elektrinis židinys, bei kieto kuro krosnelė. Yra rūsys. Iš rūsio galima pasidaryti pirti, yra krosnelė. Netoli parduotuvė ir Drąseikių karjeras. Įvažiavimas tik sodų bendrijos nariams su automatiniais vartais. Signalizacija.
Paskutinis pasiūlymas: 18000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-12-21 10:39


text
Sodo namas Prienų raj.

Parduodamas sodas su nameliu už savikainą. Name sudėti plastikiniai langai, stogas - skarda. Sienos ir stogas šiltintos. Namą galima šildyti židiniu arba elektra. Gatvė akligatvis, netoli miškas, prūdas. Sklypas aptvertas tvora.
Paskutinis pasiūlymas: 8700 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-12-14 15:38


text
Namas Kėdainių rajone

Parduodamas renovuotas namas Kėdainių rajone. Namas yra 5 kilometrai nuo Kėdainių miesto senamiesčio. Nuo namo iki vaikų darželio - mokyklos tik 1 kilometras. Namas yra vieno aukšto su mansarda. Pirmajame aukšte yra du kambariai, atskira virtuvė bei WC su dušo kabina. Mansardiniame aukšte yra dar du kambariai, atskiras kambarys - spinta bei sandėliukai mansardinėse patalpose. Visa teritorija yra aptverta. Be gyvenamo namo žemės sklype yra ir ūkinis pastatas su garažu bei pavėsine. Esant poreikiui dalis ūkinio pastato gali būti šildoma kietojo kuro katilu.
Paskutinis pasiūlymas: 77000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-12-13 10:22


text
Namas Fredoje

Parduodamas gyvenamasis karkasinis namas su ūkiniu pastatu puikioje vietoje su geru susisiekimu. Namas yra toliau nuo pagrindinės gatvės, žemės plotas tinkamas komercinei veiklai. Namo pamatai yra betoniniai, po namu yra rūsys. Name yra vietinė kanalizacija ir šildymas kietu kuru, vanduo gręžinio, bet yra visos miesto komunikacijos šalia namo, tik reikia pasijungti. Dujų įvedimo procesas pradėtas. Namo viena šoninių sienų yra mūrinė nuo pamatų iki viršaus. Prie namo yra ūkinis pastatas, kurį renovavus galima būtų pasidaryti garažą arba atskira svečių namą. Namas buvo renovuotas 2006m, pagal planą vienas kambarys yra sujungtas su virtuve. Name šiuo metu vyksta palėpės apšildinimo darbai
Paskutinis pasiūlymas: 72000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-12-11 13:40


text
Namas Ringaudų k.

Parduodamas namas su ūkiniu pastatu. Name sudėti plastikiniai langai. Yra naujas kieto kuto katilas. Pagal sklypą yra suformuotas keliukas - tai aktualu darant kelis sklypus arba statant naują namą. Namui reikalingas remontas. Miesto vandentekis, nuotekos. Po visu namu yra pusrūsis, kuriame yra garažas, katilinė, san. mazgas, keletas kambarių.
Paskutinis pasiūlymas: 109000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-11-27 07:28


text
Namas Kėdainiuose

Parduodamas vieno aukšto mūrinis gyvenamasis namas Kėdainių m., Babėnuose, ramioje vietoje (uždarame skvere), netoli miško. Miesto vandentiekis ir kanalizacija, netoli praeina dujos. Namo stogas pakeistas (tačiau neapšiltintas), apšiltintos sienos. Name keturi kambariai (pereinami) ir virtuvė. Sklype taip pat stovi ūkinis pastatas - garažas, yra malkinė. Parduodamas su kai kuriais baldais ir buitine technika.
Paskutinis pasiūlymas: 71000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-11-27 07:28


text
Namas Aleksote

Parduodamas dviejų aukštų namas ramioje miesto vietoje. Namas iš dujų silikato blokelių 25cm storio, šiltintas 15cm putų polisterenų. Pamatai grežtiniai, stogas ,,Monier'' čerpininis, apšiltintas 35cm Parock vata. Langai Komerling 92mm storio su dviem paketais, tikri vokiški, su vertikaliom orlaidėm, tai užtikrina natūralų vėdinimą ištisą parą, antrame aukšte yra kondicionierius. Sklypo plotas 9 arai, apželdintas prieš metus. Garažas dviem automobiliams 40 kv/m. Name yra 3 miegamieji, 3 WC, sporto salė 40 kv/m. Visos miesto komunikacijos, internetas - šviesolaidis, maži mokesčiai. Namas ramioje, trumpoje gatvėje, iki miesto centro 3.8km, važiuoja viešasis transporas, pėsčiomis 5min kelio iki stotelės, autobusai Nr. 32 ir 26. Namas parduodamas su visais baldais ir aksesuarais.
Paskutinis pasiūlymas: 287000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-12-14 15:38


text
Namas Vilainių k.

Parduodamas namas Vilainių k. Namo baigtumas 50%. Nama įrengti galima pagal kliento pageidavimą iki pačio galo. Sklype yra miesto komunikacijos (vandentiekis, nuotekos, dujos). Asfaltuotas privažiavimas, netoliese mokykla, darželis. Namas pastatytas ant Nevėžio kranto. Šalimais galima pastatyti panašų arba pagal jūsų projektą namą.
Paskutinis pasiūlymas: 44000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-12-07 15:14


text
Neįrengtas namas Pašilių k.

Pašilių kaime parduodamas neįrengtas gyvenamas namas su 23,12 a žemės sklypu. Namas yra šalia plento, todėl praktiškai privažiavimas asfaltuotas. Po visu namu yra rūsys, garažas. Vanduo - šulinys. Sklype yra įrengti sandėliukai.
Paskutinis pasiūlymas: 23500 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-11-27 07:29


text
Parduodu sodyba

Parduodamas 2 galu namas, kuris yra apmurintas plytomis. Reikalaujantis remonto. Sklypas yra vaizdingoje vietoje prie pat Neries. Iki Jonavos 15 km, iki Kaisiadoriu 20 km.
Paskutinis pasiūlymas: 44000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-11-27 07:29


text
Rąstinis namas

Parduodamas rąstinis namas su 6,45 a namų valdos sklypu. Namui reikalingas remontas. Gatvėje visos miesto komunikacijos.
Paskutinis pasiūlymas: 45000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-11-27 07:29


text
Namas Tauragėje

Patalpos verslui (administracinis pastatas), t. y. dviejų aukštų A+ klasės namas Vieta: P.Šemetos g.21, Tauragė Namo plotas 170 m2 Kabinetų sk. – 4 Pamatai – plokštuminiai; • Išorės sienos - SIP panelių, apšiltintos 300 mm putų polistirenu; • Fasadas - skalūno. • Stogas - skardinis, apšiltintas 30 cm putų polistirenu; • Langai – plastikiniai. Įrengtos šildomos grindys, oras-oras šildymo sistema
Paskutinis pasiūlymas: 149000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-12-07 15:14


text
Namai Tauragės r.

Parduodami A+ klasės jaukūs ir nedideli, puikiai išplanuoti vieno aukšto iš SIP panelių namai. Vieta: Saulės g., Stragutės k., Tauragės r. Namo plotas – 146 m2 Sklypo plotas – 13 a. PRIVALUMAI: • Galite išsirinkti sklypą iš mūsų siūlomų, atitinkantį Jūsų reikalavimus. • Galėsite pasirinkti namą iš mūsų siūlomų atrinktų namų projektų. • Visi mūsų siūlomi namai puikaus išplanavimo, vidaus išplanavimą galima koreguoti. • Namo apdailą galima rinktis iš 3-ių variantų: nepilna dalinė apdaila, dalinė apdaila, pilna apdaila. A + energinės klasės namuose bus įrengtos saulės elektrinės, užtikrinamas didesnis pastato apšiltinimas ir sumažintas šilumos praradimas per pastato konstrukcijų jungtis, storesniu sluoksniu apšiltinamos namo sienos, grindys ir stogo konstrukcijos. • Šildymas – numatytas oras-vanduo šilumos siurblys; • Vėdinimas – rekuperatorius, kuris visada užtikrins gryną orą patalpose minimaliomis energetinėmis sąnaudomis; • Vandentiekis – artezinis gręžinys; • Nuotekos – biologiniai valymo įrengimai; • Elektra – 10 Kw įvadas
Paskutinis pasiūlymas: 149000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-12-07 15:14


text
Naujos statybos namas Tauragėje

Jaukus ir nedidelis, puikiai išplanuotas vieno aukšto A+ klasės namas. Vieta: P. Šemetos g.21,Tauragė; • Namo plotas -133 m2; • Sklypo plotas - 8 a; • Kambarių sk.- 3 (2 miegamieji, darbo); • Garažas dviems automobiliams. • Statybos metai: 2019; • Pamatai – plokštuminiai; • Išorės sienos - SIP panelių. • Fasadas - skalūno ir degintos medienos dailylenčių fasadas. • Stogas - skardinis, apšiltintas • Langai – plastikiniai. Automatiniai garažo vartai. • Įrengtos šildomos grindys, sumontuotas rekuperatorius ir oras-vanduo šildymo sistema.
Paskutinis pasiūlymas: 149000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-12-07 15:14


text
Jaukus butas Aleksote

Parduodamas butas Aleksote iš 2/2 namo aukšte. Jaukus, šviesus butas. Šiemet pilnai suremontuotas. Butui priklauso žemės lopinėlis, parkavimosi vieta. Šildymas autonomis - dujinis. Butas parduodamas su integruotais baldais.
Paskutinis pasiūlymas: 55000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-12-07 15:14


text
Sklypas Žemuosiuose Šančiuose

Parduodamas sklypas 14.35 a, kurį galima dalinti į kelis sklypus ar statyti sublokuotą namą. Visos miesto komunikacijos- vanduo, kanalizacija,elektra, dujos. Namui reikalingas remontas.
Paskutinis pasiūlymas: 137000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-12-07 15:14


Puslapiai: 1 2 3 4 5 6